yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (309)
  • medya (3)

  309. genel olarak kot pantolonlarından memnunum ama siyah kotları oldukça başarısız. iki yıkamada rengi soluyor, beyazlık oluşuyor. bu açıdan bir daha siyah kot pantolonlarından almayacağım.

  14 mayıs 09:41

  308. Yahu kaç yıllık jean markasısınız hala giyince paça çizgileri diğer tarafa dönmeyen jean yapmayı öğrenemediniz.

  Sinir oluyorum ya. İnternetten sipariş verdim korka korka. aynen beklediğim gibi oldu. Yürüdükçe bacağımın dışındaki dikiş içe doğru dönüyor. (anldınız bence ne demek istediğimi, bunu yaşamayan yoktur) Bacağımı da rahatsız hissettiriyor. Sinir hastası ediyor beni. Şimdi değişimle iadeyle falan uğraş dur. 

  13 mayıs 17:06

  307. Maviden alıp memnun kalmadığım bir pantolon olduğunu hatırlamıyorum genelde kotlarımı mavi jeansten alıyorum fakat duyduğum kadarıyla çok zamlanmış o yüzden bu fiyatlarla almam açıkçası.

  Burdan aldığım kotları da avm mağazalarından almıyorum outlet ürünlerini satan mağazasından alıyorum.

  5 mayıs 10:33

  306. şu anda fiyatları ne alemde bilmiyorum. yüksek olduğunu tahmin ettiğim için mağazasına uğramıyorum. kilomdan çok memnun olmadığım bir dönemdeyim, bu yüzden halihazırda aldığım giysilere çok para vermemeye çalışıyorum, özellikle pantolonlara.

  gel gelelim mavi benim kot anlamında favorim. tess modeli özellikle tam benim için yapılmış gibi. buradan aldığım bir kot daha var - modelini hatırlayamıyorum - onu üzerime tam olan şekliyle almıştım, bollaşmıştı. tess modelini alırken sadece fermuarın kapanabilmesine dikkat ettim, memnunum. (iki pantolonumun da içine giremiyorum bir süredir. tess resmen benim zayıflamak için arzu nesnem oldu djkhfdhfhj )

  size tavsiyem buradan kot alırken bollaşma ihtimalini hesaba katarak beden seçmeniz. ve lütfen deneyin, modeller arasında bile beden farkı olabiliyor.

  5 mayıs 09:03

  305. Fiyatları bana çok yüksek geliyor fakat kardeşime maviden siyah kot aldık. 1 yıla yakın zaman oldu ve renk atmadı veya kendini salmadı aynı şekilde duruyor. Parasını hak eden nadir şeylerden sanırım.

  4 mayıs 23:46

  304. arkadaşımdan aldığım bilgiye göre kullanıcı hatası olmadıkça ürünleri incelemeye verip başka bir ürünle değişim yapma hakkımız olabiliyormuş. Ben de ağ kısmı yıpranan kot pantolonumu götürdüm ve kotun ücretinin karşılığı olarak istediğim herhangi bir şeyi alabileceğimi söylediler. Ürünlerin hepsinde geçerli olup olmadığı hakkında kesin bilgim yok fakat kot pantolonları iki yıl içinde incelemeye gönderme hakkımız varmış. Benim gibi bilgisi olmayanlar için söylemek istedim ki kotları yıprandı diye bir kenara veya çöpe atmayın.

  Not: Geçtiğimiz cumartesi baktığımda 150 tl'lik kotlar da bulunuyordu. Hatta çoğunluğu bu seviyedeydi. Almayı düşünenler olursa etiketlere bakmadan karar vermesinler.

  4 mayıs 23:45 6 mayıs 20:21

  303. Neredeyse yirmi yıldır başka bir marka kot almıyorum desem yeridir, şansıma aldığım tüm pantolonlar ve tişörtleri taş gibi çıktı, yorumları okuyunca şaşırdım. On yıl önce aldığım jeani hala giyebiliyorum. Ama fiyatları gerçekten çok uçmuş durumda, genelde outlet mağazasından alışveriş yapmayı tercih ediyorum. Geçen hafta outlet reyonunda Adriana modelinin bir rengini çok beğendim,  yeni sezonun modeliymiş, 200 tl olduğunu öğrenince tabi ki kasada bıraktım:))

  4 mayıs 22:40

  302. son yorumlarda gördüğüm kadarıyla herkes çok beğenmiş. sanırım benim seçtiğim modellerde sorun vardı, çünkü aldığım kotları çok fazla deforme oldular, ya yırtılıyor ya rengi atıyor ya da çok fazla esneyip formunu kaybediyor. bu kadar para verip kısa zamanda giyemez hale giyince çok soğudum maviden. tişörtleri kalitesiz; bir tişörte ortalama 60 tl veriyorsam ağzı yüzü kaymasın isterim ama maviden aldıklarımın hepsi ev tişörtü oldu.

  hatırladığım taş gibi çıkan tek bir kotu var ; 11 sene önce liseye geçerken aldığım kotudur. o zamanlar için çoçuk halimle bayağı içime oturmuştu. ama ne bir dikişi kaydı , ne kumaşı bozuldu. ama şimdi o halimin iki katına çıktım giyemez oldum

  4 mayıs 22:11

  301. kotları gerçekten çok güzel ama markanın tutmasının hemen ardından fiyatları birden çok yükseldi

  4 mayıs 22:10

  300. Kot pantolonları çok başarılı olan marka. Her vücut tipine uygun modeller mevcut. İnce belli ve büyük totolu bir süslü olarak Tess modelinin bir kaç rengini uzun zamandır kullanıyorum. Dayanıklı ve uzun süre kullanılabiliyor. 

  4 mayıs 22:04

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar