yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (114)
  • oylar (28)
  • medya (1)

  114. Bu rimel bir klasiktir. Onca marka denedim, gözümü saatler sonra yakmaya başlayan mı ararsın, kirpik döken mi ararsın, yapış yapış yapanı mı ararsın. Ama bu hepsinden eski bir ürün olmasına rağmen hepsini suya götürür susuz getirir.

  30 ocak 22:37

  3

  113. Maskarada tercihim her zaman hacimden yanadır, bu maskara da ihtiyacımı çok güzel karşılıyor. Bir zaman cosmohome indiriminden 19 tl ye satın almıştım büyük bir indirimle. O zamanki fiyatına göre çok iyi bir f/p ürünü olduğunu düşünüyorum, güncelde de indirimle 30 35 tl ye düşüyor sanırım. Bu fiyatlarda Maybellinede de çok güzel maskaralar var ancak bu ürün de denenmeyi hak ediyor bence.

  Kirpiklerim gür, orta uzunlukta ve kıvrık değiller, şimdiden belirteyim.

  Waterproof bir ürün değil, bu yüzden değil yağmur ufaktan gözleriniz dolduğunda dahi göz kenarlarından akıyor. Ben waterproof maskara genelde tercih etmediğim için benim açımdan sorun oluşturmadı.

  Alt kirpiklerde de etkisi çok güzel, belli bir zaman geçince bulaşma, akma, dağılma yapmıyor.

  Çok güzel hacim veriyor, istediğiniz kadar kat geçmenize izin veriyor, topaklanma yapmıyor.

  Çok fazla uzatmıyor ve kıvırmıyor, ki zaten böyle bir iddiası da yok. Etkisi 3 4 saat sonra geçiyor ama tekrar tazeliyorum ve ilk görüntüsüne gayet güzel ulaşıyor.

  İsterseniz Simsiyah, yoğun hacimli kirpikler, isterseniz günlük makyajinizda kullanabileceğiniz kirpikler elde edebilirsiniz.

  Koku hassasiyeti olanlar için kötü haber maalesef, pek iyi koktuğunu söyleyemem. Sürdükten bi 3 4 dakika kadar daha o kokuyu alıyorum kirpiklerimden (gizlinot: Kirpiklerden koku almak da neyse swh )

  Amacınız artırılabilir yoğunluk ise tavsiye ederim ancak kivirmamasi, uzatmaması ve waterproof olmaması gibi özellikleri göz önünde bulundurmanizda fayda var, olmazsa olmaz diyeceğim bir maskara değil.

  6 aralık 2019 14:00

  3

  112. çok net hatırlıyorum, 2011 yılında aldığım maskaradır. çok net hatırlıyorum dedim çünkü kendisi hayatta kullandığım ikinci maskaradır. o zaman aldığımda paketinin daha yumuşak kenarları vardı ve rengi daha solgundu. o fırça yapısından ve performansından çok memnun kalmıştım. bi kaç sene sonra tekrar aldığımda aynı performansı göremedim. paketlemesi daha parlak, kenarları daha keskin ve fırçası da daha kısa kıllı ve fırçanın ucu inceye dönük olmuştu. diğeri gibi hacim vermedi, o yüzden bir daha almadım.

  22 ekim 2019 13:53 22 ekim 2019 13:54


  111. Kıl fırçalı maskara. Dolgunlaştırması çok iyi, çaktırmadan hafifçe yapıştırıyor kirpikleri ama beni rahatsız etmiyor. :) 5 ya da 6 tüp bitirdim şimdiye kadar, ara sıra almaya devam ediyorum. Önerilir

  6 eylül 2019 12:55

  1

  110. Kirpiklerimi kaybeden maskara. Ne hacim ne uzatma. Yıllar önce kullanmıştım böyle değildi. Benim aldığım mı bozuk bilemedim. Çok ıslak. Ve korkunç şekilde akıyor. Aldığıma pişman olduğum ürünlerden birisi oldu.

  28 ağustos 2019 10:56

  1

  109. sanırım bugüne kadar kullandığım en berbat maskara. aslında yapı olarak loreal paradise maskaraya benzettim. onun gibi hacim veriyor ve kirpikleri kaldırıyor. lakin göz altlarıma pul pul dökülüyor. daha da önemlisi kirpiklerimi döküyor. yeni kullanmaya başlamama rağmen hemen çöpe attım bir daha almayı düşünmüyorum

  27 ağustos 2019 16:20 28 ağustos 2019 11:24

  108. Kullandığım maskaralar arasında en iyilerden birisi fakat bir süre sonra yüzüme dökülme yapıyor.

  4 ağustos 2019 23:07


  107. Bir maskaradan beklenen her şeyi yapıyor evet ama daha kapağı açar açmaz yoğun bir kimyasal kokusu geliyor. Belki kokudan belki de maskaranın içeriğinden ötürü sürekli başıma ağrı girince çöpe attım. Bu şekilde "highly chemical" maskaraları artık kullanamıyorum. Ürünün amazon sayfasında da en çok kokudan ve paketli olmamasından şikayet edilmiş.

  31 temmuz 2019 09:55 31 temmuz 2019 10:12

  106. Günlük kullanıma uygun, çıkarırken kirpik dökmeyen, çift fazlı temizleyicileri gerek olmadan misel su ile kolayca çıkan, optimum uzunluk ve hacim veren tatlı bir maskara. İndirim döneminde fiyatı uygun oluyor. 1 aydır ambalajı açık ve kurumadı henüz. Tek tek ayırdığını söyleyemem kirpikleri. Bunun icin öncesinde kendim tarıyorum karışmalarını önlüyorum. Takma kirpik etkisi beklenmeden günlük kullanılabilir. Alt kirpiklerimin yarısına sürüyorum hafif bir uzunluk hoşuma gidiyor. Beğendiğim bir maskara oldu kendisi

  24 temmuz 2019 18:30

  105. Günlük kullanıma uygun bir maskara. Üniversite yıllarımın başında tanışmıştık. Araya başka maskaralar girsede illa bir tane kapalı ambalajlısını sakladığım bir ürün. Severek kullanıyorum bu yaz kendisiyle aşkımız depreşmekte seviyoruz birbirimizi.

  10 temmuz 2019 15:38