yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (12)
  • medya (5)
  5

  27. drugstore rujlar içerisinde en güzel formülasyona sahip olduğunu düşündüğüm ruj serisi. bende burnt caramel rengi var, gülkurusu renginde ve herkese yakışabileceğini düşünüyorum. dudaklarımda kuruluk olduğu zamanlarda asla kusurları belli etmiyor ve gerçekten çok kalıcı, ruj tazelemeyi sevmeyen kişiler bayılır. :) rujun dışı da çok zarif, altın renginde ve çok sağlam bir yapıda. genel olarak max factor markasının aynı bu ruj serisi gibi çok underrated olduğunu düşünüyorum. indirimde 30 liraya almıştım...

  19 kasım 2019 15:02

  5

  26. ilk kırmızı rujlarımdan birini bu seriden almıştım ama adını hatırlamıyorum. altın rengi kapağıyla kız arkadaşların ortasında sürerken çok dikkat çekiyordu. şimdi 745 burnt caramel rengine sahibim ve çarpıcı bir renk olmasa da yine de dikkat çekiyor. tam nude değil ama koyu renkli bir ruj da sayılmaz. belki açık buğdaysanız ya da beyaz tenliyseniz koyu durabilir. herkeste farklı duran çok güzel bir rengi var. pigmentasyonu da çok yüksek. ayrıca, bu ruj mac paketlemesinde olsaydı inanırdım, çünkü hem rengi çok herkese hitap edebilecek bir renk, hem çok opak, hem de bozulmadı bunca sene. sürümü de çok yumuşak, dudakları nemlendiriyor. ucu sivri olduğu için dudak kalemine ihtiyaç duymazsınız büyük ihtimalle çünkü keskin hatlar çizmek mümkün. dudak kalemi kullanmadan bile kalıcı bu arada, onu da ekleyeyim. kokusu da şeker gibi, koku hassasiyeti olanlar beğenmeyebilirler belki ama ben çok seviyorum. paketlemesi oldukça sağlam ve pratik, çantaya atıp çıkabilirsiniz, seyahate götürebilirsiniz. oldukça sevdiğim ürünlerden.

  7 kasım 2019 13:57

  4

  25. ilk aldığım rujlardandır bu serinin burnt caramel ruju.Çok kalıci değil ama tam bir günlük nude ruj,ne sürsem diye düşündüğünüz makyajlarda eliniz gider mutlaka.Bende gül kurusu gibi duruyor ama dudaktan dudağa farklılık gösteriyor tabii ki.kokusu da oldukca hoş.

  14 eylül 2019 14:53


  4

  24. burnt caramel rengi var elimde. efsane güzel, gerçekten hafif karamelimsi bir kokusu var. sürümü gayet kolay, mat olmayan sheerımsı bir duruşu var, kalıcılığı da eh işte. bendeki rengiyle alakalı tek sıkıntım kullananların çoğunda adı gibi karamel rengi,kahvemsi durmasına rağmen bende bildiğiniz pembeye dönük nude olması. dudak rengimle alakalı herhalde aradığım nude renk aslında tam olarak bu, kolumda falan tüm istediğim tonların kombinasyonu harika bir renk gibi görünürken dudağımda pembe :/ 

  14 eylül 2019 00:07

  23. sözlükteki girdiler sonrası bana yana yakıla tester arattıran rujdur kendisi. önceleri burnt caramel rengini almayı düşünmüştüm ama tester eksikliği, benzer tonlarda rujumun olması sebebiyle eledim. tesadüfen pink brandy rengini denediğimde hiç beklemediğim şekilde güzel oldu. rengi çiğ gibi dursa da dudakta çok tatlı bi mercan rengi oldu. sürümü kolay, yağ gibi kayıyor, kalıcılığı gayet yerinde. ben özellikle sade makyaj spor şık giyime çok yakıştırıyorum bu ruju. kolay kolay bitecek gibi değil ama biterse orijinal rengi için alırım.

  1 ağustos 2019 10:18

  22. Bu indirimde 30 tl ye aldığım, gerçekten söylendiği kadar kalıcı olan ruj. Ben burada okuduklarımla 745 burnt caramel rengini aldım ve çok beğendim. Öğlen sürdüğüm ruj, akşama bir şeyler yediğim halde hala aynı haliyle duruyordu. Duruşunu da görsellere ekliyorum 

  ilgili medya:
  1
  25 nisan 2019 08:23

  21. 745 burnt caramel ve 825 pink brandy Renklerini kullanıyorum. 745 burnt caramel, Kahvelik barındıran gül kurusu renginde. Dudakta çok doğal duruyor.dudakları kurutmuyor. Iki kutu bitirdim.(siyah kapaklı idi o zamanlar.) Üçüncü kutusuna geçtiğimde ambalajı değişmişti. Altın renginde kapağı ile daha şık bir ambalajlamaya sahip olmuş, bununla birlikte fiyatları artmış. indirimde gayet normal fiyata gelebilirken indirimsiz hali ne kadar kaliteli de olsa enayi yerine konuyormuşum hissine kapıldığım için almaktan imtina ediyorum. Kalıcılığı sabah sürdüm akşama kadar kalıyor seviyesinde olmasa da öğlene kadar beni rahatlıkla idare ediyor. (Genel anlamda rujlar öğlene kadar dayanıyorsa kalıcı vasfına haiz olarak değerlendiriyorum. Çünkü farkında olmadan peçete silebiliyorum.) Indirimde bulduğunuz zaman şans verilebilecek bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  Diğer rengi 825 pink brandy şeftali pembe arasında çok tatlı bir renk. Enerji veren bir rengi var. Bahar aylarında sıklıkla kullanıyorum.

  Kullandığım iki üründen de memnunum. Indirim zamanında satın alınabilecek renkler olduğunu düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  13 aralık 2018 00:03 19 nisan 2019 20:48


  4

  20. Yazın kullanmayı en sevdiğim rujlarımdan birisi, bende sun bronze rengi var. Bronz tene çok yakıştırıyorum. Sürümü çok kolay ve dudakta varlığı hiç hissedilmiyor. Mat rujdan sıkılanlar için iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum. İndirimde 20 tl civarına düşüyor.

  ilgili medya:
  1
  26 ağustos 2018 14:03

  19. Burnt caramel rengi favorim olan ruj.Yapısı mat değil nemli, pigmentasyonu oldukça başarılı. Tek katta rengini veriyor. Burnt caramel rengi  ise sarı alt tonlu buğday tenimde dudak rengimden bir ton farklı olduğu için harika doğal duruyor. Tam olarak my lips but better hali. Fiyatını biraz tuzlu bulup çok da değmeyeceğini düşünsem de rengi favorim olduğundan bir daha alırım.

  11 temmuz 2018 14:30

  18. çok kalıcı olmayan fakat yapısına ve kokusuna bayıldığım günlük rujum.

  22 mart 2018 21:53