yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • oylar (10)
  • medya (4)
  4

  41. alluring rose rengini severek kullandığım, kullanırken de daha çeşitli renkleri olsaydı keşke demeden geçemediğim max factor'ün allık serisi. aslına bakarsanız nude mauve renginde gözüm vardı ilk başta. yalnız o kadar açık ve bir o kadar da doğal duruyor ki tende üstünden bin defa da geçsem yine de allık sürmüşüm hissini vermiyor. alluring rose ismiyle müsemma bir allık değil. adına bakarak gül tonlarında, böyle çekici bir pembe beklememek lazım. çünkü yanıltıcı bir isme sahip. alluring rose, nude mauve alllığa kıyasla şeftali tonunun daha baskın olduğu, bronz, dahası rose gold denilen altın yansımaları olan bir renk olduğundan bende daha iyi durdu. hani böyle göz makyajında farklı renkler denemek istersiniz ve biraz renkli bir makyaj çıkar ya ortaya, işte öyle durumlarda yanakları güzel dengeliyor. ne yok gibi ne de abartılı durmamasıyla yaz kış demeden rahatlıkla kullanabilen allık.

  bir kere yapısı itibariyle çok yumuşak, böyle yumuşacık kremsi bir allık. tok kıllı fırçalarla kullanmak için son derece uygun. tek seferde rengini az verdiği için yoğunluğunu ayarlamak oldukça kolay. çok yoğun pigmentli allık sevmeyenler için bu güzel bir şey kesinlikle. pigmentasyonu iyi de olsa bazı allıklar leke gibi kalması yönüyle benim pek hoşuma gitmiyor, dağıtmaya çalıştıkça da daha kötü bir görüntüye neden oluyor çünkü. bu açıdan kontrollü bir allık.

  benim asıl sevdiğim yanı bronzer ile birlikte güzel bir uyum yaratması oldu. böyle sıcak tonlu allıklar bronzerın üzerinden geçip sade ama hafif ışıltılı yanaklar elde etmek açısından kesinlikle çok hoş duruyor. the balm'ın hot mama allığı gibi yoğun bir görüntüsü olmadığından yanakta sim sim gibi değil de, hafif şeftali bronz arası doğal bir ışıltı için yerinde bir allık. kalıcılığı da bir toz allık olarak hiç de fena değil. üzerine sabitleme spreyi sıkmadan bile rahat 4-5 saat cildimde kalıyor oluşunu da çok sevdim. fiyatı gramajına göre biraz yüksek olsa da, indirimli fiyatıyla fazla tozutmayan ve ciltte güzel duran alınabilir allıklardan bana göre.

  27 şubat 19:53

  40. O kadar güzel renk seçenekleri varken hangi akla hizmet gidip gorgeus berries olanına yapıştığımı anlamadığım allık serisi. azar azar alıp arttırarak uygulayayım diyorum yoruyor, biraz fazla alınca yumruk yemişe çeviriyor. Bir türlü anlaşamadım kendisiyle. Halbuki yapısı da o kadar güzel ki. İncecik ışıltıları, yumuşacık dokusu vs. Kendi kendimi üzdüm durduk yere.

  27 şubat 01:16

  39. Uzun zamandır gratis, watsons gibi mağazaların standlarında göremediğim allık. Oysa nude mauve rengi en sevdiğim allıktı, aklımda başka bir allık kullanmak bile yoktu ki dibini görmemle hiç bir mağazada bulunmayışı bir oldu. İnternette satılıyor ama kargoda kırılma ihtimali yüksek olduğundan oradan almak istemedim. Sonuç olarak the balm beach desert allık alarak devam ettim yoluma. Gramajının az olması dışında çok güzel allıklardı, inşallah satıştan kalkmamıştır da yeniden kavuşuruz.

  30 mayıs 2019 03:07


  38. Allıklardan "Nude mauve" rengine sahibim.

  Rengi varla yok arası. Yanakta duruşunu beğeniyorum.

  Isminde yer alan creme özelliği allıkta bulunmuyor, zira toz bir ürün.

  homojen dağıldığı için ve toz bir ürün olmasına rağmen neredeyse tozutmadığı için başarılı buluyorum.

  Ben gramajını yetersiz bulanlardanım. Neredeyse tozutmamasina rağmen 1 sene dolmadan bitirdim. 1 sene gibi bir sürede bitirmeli, allık efektini yoğunlaştırmak istediğim için iki kat sürmeme de borçlu olabilirim.

  Fiyatının yüksekliğine nazaran 1,5 gram ürün barındırıyor. Bence indirimsiz fiyatını hak etmiyor. Ayrıca renk skalasını da yetersiz buluyorum.

  29 mayıs 2019 03:36

  4

  37. Açık tenli olmama rağmen ne hikmetse renginin güzelliğine kanıp gorgeous berries rengini aldığım ve bembeyaz yüzümde bordo yanaklarla palyaço görüntüsüne sahip olmama sebep olan allıktır. Tester denemediğim için bin pişman olup nude mauve rengini almadığım için kafamı taşlara vurdurmuştur. Minik minik uygulayarak bir şekilde kullanacağız artık. İndirimle almış da olsam verilen paradan sonra asla kenara kaydırıp atmam.

  31 mart 2019 12:43

  36. Yapısı çok güzel olan yumuşacık bir allık.

  Aşırı renk vermediğinden kademe kademe artırılabiliyor ve inanılmaz güzel duruyor yüzde.

  Mat yapıda değiller, içlerinde sim var fakat uygulandığında simler belli olmuyor.

  Seride 6 renk var.

  05 lovely rose: gül kurusu renginde, aşırı doğal duran bir renk. Açık tende bolca uygulandığında çok güzel duruyor.

  10 nude mauve: serideki favori rengim. Nude bir renk, o kadar doğal ve sağlıklı duruyor ki tende. Her ten rengine yakışır bence.

  15 seductive pink: belirgin bir pembe. Bence tam sarışın rengi.

  20 lavish mauve: leylaklık barındıran açık pembe. Buğday tende inanılmaz güzel duruyor.

  25 alluring rose: bronza kaçan şeftalimsi bir renk. Cilde çok güzel bronzluk veriyor.

  30 gorgeus berries: çok güzel bir böğürtlen rengi. Özellikle koyu tenlilere çok yakışır.

  21 mart 2019 00:16

  5

  35. Alluring rose rengini yüzde elli indirimle 40₺ ye almıştım. Rengi çok güzel, doğal bir ışıltısı varmış gibi duruyor ama rengi tabii ki arttırabiliyor. Turuncu ,kahve ,pembe her türlü yansıması var :D Elim sadece buna gidiyor, içeriğinin kötü kalıcılığının az olmasına rağmen:/

  8 şubat 2019 12:20


  5

  34. nude mauve rengine sahip olduğum allık serisi. indirimsiz fiyatını hak etmiyor ama indirimde şans verilebilir bence. hoş, soğuk alt tonlu ve ne kadar abartılsa da heidi'ye çevirmeyen allık. kutusu küçük, makyaj çantasında taşımak kolay. ben bunu en çok rt contour brush'la sürmeyi sevdim.

  5 aralık 2018 09:48

  33. bende gorgeous berries olanı var. yazın güneşten kızarmışım etkisi vermek için burnumun üstüne de uyguluyorum tam o görüntüyü veriyor. sürekli kullanmama ve kendisinin ilk ve tek allığım olmasına rağmen bitecek gibi de durmuyor. pigmentasyon yüksek dikkatli kullanmakta fayda var ayrıca kalıcılığı da iyi.

  12 ağustos 2018 23:26 13 ağustos 2018 01:25

  32. Uzun zamandır almamak için kendimi frenlediğim fakat bir kaç gün önce gratiste 30 tlye görünce Lavish mauve rengini dayanamayıp edindiğim üründür kendisi.

  Yapısı yumuşacık

  Paketlemesi bence çok tatlı ve ergonomik

  Ben far olarakta başarılı buldum

  Swatchladığımda acaba çok mu simli dedim ama yanaktaki duruşu çok güzeldi çok sağlıklı bir görüntü elde ettim

  Her ruj ile makyaj ile uyum sağlayabilecek bir ton .

  Bende soğuk gül kurusu gibi durdu ancak esmerlerde daha ışıltılı ve hafif kalacaktır diye düşünüyorum

  Kesinlikle başka renklerine bakacağım çünkü oldukça tatlı bir ürün . Ürünün bendeki fotoğraflarını ekliyorum

  ilgili medya:
  1
  6 ağustos 2018 01:01