3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (2)
  • medya (0)

1. Kusurları cakey görüntüsü oluşmadan kapatabilen, olmazsa olmaz denilemese bile orta seviyede olan bir fondöten. Oksitlenmiyor yüzümde, fiyatı da bütçeme göre uygun. Kapatıcılığı iyi. Bitince bir daha almam, yeni şeyler arayışındayım.

27 temmuz 2016 19:25 1 eylül 2016 10:32

2. kapatıcılığı benim cildimde orta üst seviyede olan, içeriği pek temiz olmasa da, yüzümde hiç bir iritasyona ya da sivilceye sebep olmayan fondoten. sürümü çok kolaydır, şişesi pompalı ve gayet sağlamdır. ilk kullandığımda ince yapılı bana yetmez, diye düşünmüştüm ancak pudralı bir bitişi olduğundan yüzümde 5 saat hiç bir müdahaleye gerek olmadan kalmıştı. gün içinde max factor pudra ile t bölgemden geçiyorum. yüzü eşitlemede de gayet başarılıdır. gözaltlarımı iyice nemlendirdikten sonra kapatıcı bile sürmeme gerek kalmaz. isminin hakkını veren fondoten. ben beğendim. 2.şişemdeyim.

14 aralık 2016 19:15 8 ocak 2017 01:14

4

3. İnce yapılı, orta-yüksek kapatıcılığa sahip. Bir çok şekilde denedim ve en güzel parmak uçlarımla dağıttım. Oksitlenme yapmadı, sivilce-siyah noktaya sebep olmadı. En güzeli de cildimde varlığın belli etmedi. Yüzümde fondöten olduğu asla belli olmuyor.

Pudra bitişli olduğu için kuru ciltler öncesinde iyi nemlendirmeli.

Bu kadar güzel bir fondöten hakkında iki yorum olmasını çok şaşırdım, çok high-end ürüne kafa atar bence.

26 eylül 2017 23:45


4. Şuana kadar deneyip en memnun kaldığım fondoten bu oldu. 5. şişeyi bitirdim indirim yakaladıkça alıp stok yapıyorum. Yapış yapış bir his bırakmıyor, kapatıcılığı orta-üst seviyede, zamanla oksitlenme ve dağılma yapmıyor .

8 mart 12:09