0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (0)
  • medya (2)

15. Bir süredir yemek yediğimde ya da erkek arkadaşımla buluştuğumuzda rujum çıktı mı işte dişime bulaştı mı derdi olmadan bir ruj arayışındaydım bu ruju kullandım tabi ki mat ruj kısmı kurutuyor bir nemlendirici gerekebiliyor ancak kalıcılık kısmı gerçekten çok iyi çıktığı zaman bile dudak kenarlarında kalıyor. Lipgloss kısmı ıslak ıslak duran iyi bir lipgloss. Tek dezavantajı gramajı az ve çabuk bitiyor biraz pahalı denebilcek bir ürün olması.

11 ağustos 01:52

14. Ağır Makyaja bile yeri gelince en sıcaklarda tahammül edebilen yüzünde zerre ağırlık hissetmeyen bir insanım ve bu ruj beni çıldırtıyor.o kadar ağırrrr o kadar ağır ki. Ayrıca  Hayatımda bu kadar pütür duran bir ruja sahip olmadım. Ama rengi.. glazed caramel rengi var bende.ah o rengin olmasa çoktan çöpün dibini boylamıştın lipfinitoş. 

3 nisan 01:51

13. bayıldığım marka ve ruj serisi . bütün renkleri şu anda elimde mevcut durumda ama aralarından en çok 16 numarasını seviyorum. şöyle anlatayım dudagınıza sürün ve denize girin akşam eve dönerken hala dudagınızda olacak. Onu bunu geçtim git düğününde sür o kadar dans etmeye terlemeye rağmen yine dudağında olacak. Tek sıkıntısı dudaktan çıkartması :)

12 mart 13:47


12. kalıcılığı iyi olan ruj. diğer markaların kalıcı ruj çıkarması yeni sayılırken bu rujlar yıllardır var. likit mat ruja alıştıktan sonra renkleri opak gelmeyebilir. ruju sürdükten glossunu mutlaka sürmek gerekir yoksa dudakta tabaka varmış gibi hissettirir. sürdükten bir kaç saat sonra hafif çıkan yerlerini tazelemek için ruju tamamen silmek gerekir aksi takdirde topaklanma yapıyor.

30 ocak 16:04

11. Ben de gloss yerine lip balm ile birlikte olan hali var. Kullandığım en kalıcı ruj. Ayrıca ilk rujum olan ve üretimden kaldırılan Avon raisin wine rengi ile 070 spicy rengi muadil.

3 eylül 2017 21:38

10. bir tarafında likit mat ruj diğer tarafında gloss olan bir dudak ürünü. Kalıcı ruj olduğu için dudağı biraz kurutuyor. Gün sonunda makyaj temizleme suyuyla bile zor çıkıyor.kalıcı Likit ruj sürdükten sonra matlaşıyor, tek başına kullanmak için yapısı fazla mat. Üzerine glossu uygulayınca birlikte inanılmaz bir bütünlük sağlıyorlar. Gloss’u diğer mat ruj tarafından daha çok kullanıyorum, bazen farklı rujların üzerine bazen de tek başına. bende 520 numarası var ve bitmek üzere. aynısını ya da başka bir rengini tekrar alırım kesinlikle.

2 mayıs 2017 20:38

9. Kendisinden nefret ettiğim doğrudur. Formülünü değiştirdilerse bilemem ama ben denediğimde resmen tiksinmiştim. Sürerken Yapış yapış yılış yılış bi de ışıltılı. Dudağa oturduğunda da kupkuru. Kalıcılığına sözüm yok ama günboyu dudağımın üstünde bir katman duvar boyası var gibi hissettirmişti.

8 ağustos 2016 03:35


8. denedim bugün. yedim, içtim, üstüne öpüştüm ve hala dudağımda. kazımam falan lazım galiba.

ve yumuşacık. ben çok sevdim, keşke indirim olsa.

8 ağustos 2016 00:50

7. ben de 600 sepia rengi var. çok beğendiğim bir renk fakat yapısı cok rahatsız edici ve kuru. ben bunun çaresini soyle buldum mat tarafı sürüyorum, kuruduktan sonra üzerinden kendi renksiz dudak nemlendiricimle geçiyorum. hem kalıcılığı devam ediyor hem de o tuhaf yapı kalmıyor. tavsiye ederim süslüler

21 şubat 2016 22:24

6. yeni seride kuruduğu zamanlarda sürmek için balm var yanında. kuruyana kadar dişe bulaşma, dudağı yapıştırma kısmı atlatıldığında güzel bir ruj elde etmiş oluyorsunuz. yağlı bir şey yemediğiniz sürece kalıcı. yalnız indirimdeki fiyatını bile düşününce ı-ıh değmez diyorum.

30 ocak 2015 19:40