4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (10)
  • medya (3)
4

20. Paletin sol tarafındaki renkler günlük, sağ bölümü ise gece makyajı için daha uygun. Soldaki açık tonlar tek renk olarak başka renklerle karıştırmadan kullanmaya bile müsait. Çok far paleti olduğu için elim pek gitmesede bazen üst üste bu paleti kullandığımda oldu. Pigment yapısı çok yoğun değil. Bana kalırsa bu günlük kullanımda bir sorun yaratmıyor. Özellikle yeşil ve kahverengi göze yakıştırdığım soft renkleri barındırıyor. Severek kullanılacak indirimli zamanlarda alınacak bir palet. Küçük olması taşıma kolaylığı da sağlıyor. Bir kaç kez çantamda da taşıdım bir dökülme kırılma sorunuda yaşamadım. Aynası olmaması bence en büyük eksiklik olabilir.

Edit: imla.

21 ekim 16:24 21 ekim 16:25

19. Evet renkler güzel gayet ancak çantamda kaldı 1 gün ve direk kırıldı.. Verilen paraya göre yeterli renk de yok. Pigmentasyonu iyi, ayrıca baz kullanmaya gerek kalmıyor.bende diğer renkli olan paleti de var onu satın almak daha mantıklı, daha kullanışlı bence

27 eylül 21:25

5

18. bir göz bazı sürerek uyguladığınızda rengi çok güzel ortaya çıkıyor. sürerken çok toz dökülüyor göz altına. ya fondöten ve kapatıcıdan önce sürmek gerekli ya da sürerken göz altına birşey tutup / yapıştırıp uygulamasınız. almak içinse bayram ve özel gün indirimlerini bekleyin. arada oldukça fiyat farkı oluyor.

13 eylül 16:20


4

17. Cappucino Nudes olanına sahip olduğum palet. Hepsiburada.com dan 32 TL ye indirimde görünce e artık benim de bir far paletim olsun diyerek aldım, iyi de yapmışım. 4 mat 4 sedefli fara sahip olan palet, benim gibi toprak renklerini sevenler için hem gündüz hem de gece kullanım için oldukça kullanışlı. Baz ile kullanıldığında kalıcılığı tatmin edici. En açık rengini aydınlatıcı olarak da kullanıyorum bazen.

30 temmuz 21:57

5

16. Ürünün 3 farklı tür paletten 02 golden nudes'u denedim ve oldukça başarılı buldum. Palet çok büyük değil hatta küçük bile denebilir. Ama pigmentasyonu fiyatına göre oldukça iyi özellikle bazla kullanıldığında çok daha başarılı sonuçlar veriyor.

19 mayıs 20:39

2

15. Farların renklerine aşık olarak aldığım lakin beni fazlasıyla hayal kırıklılığına uğratan palet.

Tamam, farların renkleri gerçekten güzel. Hatta dehşet güzel (gizlinot: bu arada bende bulunan rose.) Amaaaaa böyle tozutmak ne Pastel nude paletinde var ne de loreal'de, hatta kıtayı biraz üste çıkarıyorum, çok tozutuyor diye bir kenara attığım the balm meet matte nude bile çok daha iyi.

Farlarda tozutmanın yarı sıra aşırı bir dökülme mevcut, gramajı da çok az olunca renklerin dibini görmeniz 1 ayınızı almaz. Lakin karışma konusunda iyi olduğunu söyleyebilirim. Baz kullanmadığınız zaman kalıcılıkları ortalama. Bende birikme falan yapmadı, ama bu malesef palete bakış açımı değiştirmedi. Gerçekten beğenmedim.

Tekrar ediyorum renkleri muazzam, max factor kalitesine güvenen biri olarak bu paletin daha iyi iş çıkarmasını beklerdim. İndirimsiz fiyatı 72 tl olması lazım gram değmez.

29 nisan 23:09 6 ekim 10:04

14. rose olanına sahip olduğum palet. Farların yapısı çok yumuşak ve tozutuyorlar.

6 eylül 2017 15:25


13. Golden nudes paletini geçen cyber monday indiriminde 10.5 euroya aldım. Açıkçası yukarıda yazılanların çoğuna katılıyorum, renkler şahane, pigmentliler ve naked paletlere muadil olarak kullanılabilir. Bu serideki paletlerle ilgili tek sorunum ya da hoşuma gitmeyen şey fiyatı. Her ne kadar indirimden 10 euro ya da 35 tl civarında alabilirseniz bile gene de elinize geçen miktara bakarak fiyatının fazla olduğunu düşünmekteyim. Elimde yeterince palet olduğu için hemen bitireceğim gibi bir korkuya girmiyorum ama özellikle şu ara makyaj malzemelerine olan ilginin ve firmalar arası yarışın artmasıyla insanlar kaç gram far ne kadar ödediğini hesaplamakta.

Karşılaştırma için:

- wnw comfort zone: 30 tl (indirimsiz) ve 8.5 g

- sleek far paletleri: 55 tl (indirimsiz) ve 10 ile 15 g arası değişmekte palete göre

- ud smoky naked paleti: 200 tl (indirimsiz) 99tl (indirimde) ve 15.6 g (12 x 1.3)

- thebalm nude dude paleti: 75 tl (indirimsiz) ve 9.6 g

- zoeva paletleri: 21 euro (indirimsiz) ve 15 g

- max factor masterpiece golden nudes: 65-70 tl (indirimsiz) ve 6.5 g

15 aralık 2016 12:33

5

12. Geçen gün yaşadığım W7 nude palet hayal kırıklığımdan sonra, max factor 01 capuccino nudes paletini cosmetica mağazasından deneyerek satın aldım. Toplamda 4 mat, 4 sedefli fardan oluşuyor. Yumuşacık, surümü kolay ve tüm farların pigmentasyonu şahane. Hem günlük, hem de gece için güzel bir makyaj ortaya çıkartabilecek kullanışli bir palet. Her indirimde elime alıp geri bırakmıştım ne yazık ki, keşke daha önce alsaydım. Tereddütte olanlar kesinlikle almalı, tavsiye ediyorum bu güzel paleti.

27 kasım 2016 23:03

11. (gbkz: cappuccino nudes)'dan söz ediyorum.

ilk far paletim. son derece underrated bir ürün olduğuna inanıyorum. günlük kullanıma da gece makyajına da son derece uygun herkesin elinde bulunması gereken renklerden oluşan bir palet. fazla tozutmuyor, pigmentasyonu son derece iyi ve kalıcılık açısından mükemmel. renk skalası doğal makyajlar için de smokey eye'lar için de son derece güzel ve yeterli. e daha ne olsun?

19 kasım 2016 03:28