sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (14)
  • medya (3)

  24. Golden nude olanı ilk far paletimdi.Farlar yumuşak,tozutması oldukça az,kolay karışıyor.Pigmentasyon olarak inglot veya abh kadar güçlü değil ama yeterli ve kolayca arttırabiliyorsunuz.Zaten göz makyajı yapmaya yeni başladıgım dönemde aldımıstım ve bu benim için bir avantajdı.Renkler gercekten çok kullanışlı ve birbirine uyumlu tonları sayesinde açıktan koyuya geçişler yaparak güzel makyajlar elde ediyordum.Fiyatına göre başarılı bir palet,özellikle makyaja yeni başlayanlara gözüm kapalı tavsiye ederim

  2 mayıs 13:21

  5

  23. cappucino nudes Bendeki. Dokusu gerçekten kremsi. O kadar yumuşakki. Akşam unutmazsam swachlarını da paylaşırım. Bazsız da gayet güzel renk veriyor bence. Hatta bazsız daha günlük, bazlı biraz daha baskın diye ayırabilirim renleri. Kötü özellik olaraksa panlar birbirine çok yakın. Fırçayla paldır küldür almaya çalışırsam renkler birbirine girebilir bence. Ve tozutuyor ama benim için önemli değil. Yani genel anlamda tavsiye ederim. 

  2 mayıs 13:00

  22. Biraz tozutma yapsa da pigmentasyon olarak çok iyi. Kalıcı ve bulaşma yapmıyor. Nude ve günlük renkler var. Fakat gece makyajları için de kullanılabileceğini düşünüyorum.

  26 şubat 20:36

  21. indirimde golden nudes paletini aldım. tozutması benim için problem değil. yumuşak yapılı, uygulaması kolay ve pigmentasyonu güzel. içindeki kahverengi tonuna (soldan üçüncü) ayrı bir hayranım. internetten almıştım, kırılmasından korkmuştum yorumları görünce ama sapasağlam geldi şansıma.

  10 ocak 14:10

  4

  20. Paletin sol tarafındaki renkler günlük, sağ bölümü ise gece makyajı için daha uygun. Soldaki açık tonlar tek renk olarak başka renklerle karıştırmadan kullanmaya bile müsait. Çok far paleti olduğu için elim pek gitmesede bazen üst üste bu paleti kullandığımda oldu. Pigment yapısı çok yoğun değil. Bana kalırsa bu günlük kullanımda bir sorun yaratmıyor. Özellikle yeşil ve kahverengi göze yakıştırdığım soft renkleri barındırıyor. Severek kullanılacak indirimli zamanlarda alınacak bir palet. Küçük olması taşıma kolaylığı da sağlıyor. Bir kaç kez çantamda da taşıdım bir dökülme kırılma sorunuda yaşamadım. Aynası olmaması bence en büyük eksiklik olabilir.

  Edit: imla.

  21 ekim 2018 16:24 21 ekim 2018 16:25

  19. Evet renkler güzel gayet ancak çantamda kaldı 1 gün ve direk kırıldı.. Verilen paraya göre yeterli renk de yok. Pigmentasyonu iyi, ayrıca baz kullanmaya gerek kalmıyor.bende diğer renkli olan paleti de var onu satın almak daha mantıklı, daha kullanışlı bence

  27 eylül 2018 21:25

  5

  18. bir göz bazı sürerek uyguladığınızda rengi çok güzel ortaya çıkıyor. sürerken çok toz dökülüyor göz altına. ya fondöten ve kapatıcıdan önce sürmek gerekli ya da sürerken göz altına birşey tutup / yapıştırıp uygulamasınız. almak içinse bayram ve özel gün indirimlerini bekleyin. arada oldukça fiyat farkı oluyor.

  13 eylül 2018 16:20

  4

  17. Cappucino Nudes olanına sahip olduğum palet. Hepsiburada.com dan 32 TL ye indirimde görünce e artık benim de bir far paletim olsun diyerek aldım, iyi de yapmışım. 4 mat 4 sedefli fara sahip olan palet, benim gibi toprak renklerini sevenler için hem gündüz hem de gece kullanım için oldukça kullanışlı. Baz ile kullanıldığında kalıcılığı tatmin edici. En açık rengini aydınlatıcı olarak da kullanıyorum bazen.

  30 temmuz 2018 21:57

  5

  16. Ürünün 3 farklı tür paletten 02 golden nudes'u denedim ve oldukça başarılı buldum. Palet çok büyük değil hatta küçük bile denebilir. Ama pigmentasyonu fiyatına göre oldukça iyi özellikle bazla kullanıldığında çok daha başarılı sonuçlar veriyor.

  19 mayıs 2018 20:39

  2

  15. Farların renklerine aşık olarak aldığım lakin beni fazlasıyla hayal kırıklılığına uğratan palet.

  Tamam, farların renkleri gerçekten güzel. Hatta dehşet güzel (gizlinot: bu arada bende bulunan rose.) Amaaaaa böyle tozutmak ne Pastel nude paletinde var ne de loreal'de, hatta kıtayı biraz üste çıkarıyorum, çok tozutuyor diye bir kenara attığım the balm meet matte nude bile çok daha iyi.

  Farlarda tozutmanın yarı sıra aşırı bir dökülme mevcut, gramajı da çok az olunca renklerin dibini görmeniz 1 ayınızı almaz. Lakin karışma konusunda iyi olduğunu söyleyebilirim. Baz kullanmadığınız zaman kalıcılıkları ortalama. Bende birikme falan yapmadı, ama bu malesef palete bakış açımı değiştirmedi. Gerçekten beğenmedim.

  Tekrar ediyorum renkleri muazzam, max factor kalitesine güvenen biri olarak bu paletin daha iyi iş çıkarmasını beklerdim. İndirimsiz fiyatı 72 tl olması lazım gram değmez.

  29 nisan 2018 23:09 6 ekim 2018 10:04