yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (21)
  • medya (6)
  4

  26. max factor markasının göz ürünlerini oldukça beğeniyorum. bu paletin elimde 01 cappuccino nudes rengi var. palet oldukça basit ve kullanışlı. içindeki renklerin yakışmayacağı kimse yok. 4 sedefli 4 mat rengi var.pudra ve kahve tonları tonlarını barındırıyor. pudra tonlarla göz kapağımı sabitleyip en koyu acı kahveyle kirpik diplerimi gölgelendirerek kulanıyorum. farların yapısı oldukça güzel. çok kuru değiller ve tozutma yapmıyorlar. benim için tam olarak seyahat çantasına atmalık basit ve kullanışlı bir palet. indirimlerde 50-60 tl gibi fiyatlara bulunabilir.

  23 şubat 11:09

  5

  25. 02 golden nude far paletine sahibim.İçerisinde 6 tane ışıltılı 2 tane mat far bulunmakta. Far paleti Günlük kullanıma uygun,kolay karışan,tozutmayan bir yapıya sahip.Ben bazsız kullanıyorum gün sonunda renkler biraz uçmuş oluyor lakin elim sadece bu far paletine gidiyor. 

  9 ekim 2019 00:03

  4

  24. 03 rose nudes versiyonuna sahip olduğum far paleti. Elimde zaten 2 tane far paleti var ve birisi bu. Kendime en çok yakıştırdığım ve sevdiğim gül kurusu tonları var palette. 2 sedefli, 3 mat ve 3 ışıltılı olmak üzere 8 renkten oluşuyor. Özellikle ışıltılı olanlar favorim. benzer tonlar olduğu için hepsi de birbirini tamamlayan renkler aslında ama öyle cesit çeşit göz makyajları çıkmaz. Paletin baştan ikinci rengi aydınlatıcı olarak da kullanılabilir Bir de Bazsız bazı renkler kendini belli edemiyor maalesef. Tozutma problemi ben çok rahatsız olmasam da çoğu palette olduğu gibi var. Mart ayında fiyatı 80 TL'ydi ve ben indirimden 40 TL'ye aldığım için fiyat performans olarak beğendiğim bir üründü. ayrıca Paletin arkasında raf ömrünün 6 ay olduğu yazıyor. Bu durumda şu an atmam gerekirdi. Ama renklerin dibini bile görmedim ki zaten bozulma gibi bir durumu da yok. Ekonomi bu haldeyken daha yarısı bile bitmeyen paleti atıp yenisini alamam. Bozulana kadar da kullanırım açıkçası. şu anki fiyatı da indirimsiz 100 lira olmuş.

  ilgili medya:
  1
  9 eylül 2019 15:02


  5

  23. Golden nude olanı ilk far paletimdi.Farlar yumuşak,tozutması oldukça az,kolay karışıyor.Pigmentasyon olarak inglot veya abh kadar güçlü değil ama yeterli ve kolayca arttırabiliyorsunuz.Zaten göz makyajı yapmaya yeni başladıgım dönemde aldımıstım ve bu benim için bir avantajdı.Renkler gercekten çok kullanışlı ve birbirine uyumlu tonları sayesinde açıktan koyuya geçişler yaparak güzel makyajlar elde ediyordum.Fiyatına göre başarılı bir palet,özellikle makyaja yeni başlayanlara gözüm kapalı tavsiye ederim

  2 mayıs 2019 13:21

  5

  22. cappucino nudes Bendeki. Dokusu gerçekten kremsi. O kadar yumuşakki. Akşam unutmazsam swachlarını da paylaşırım. Bazsız da gayet güzel renk veriyor bence. Hatta bazsız daha günlük, bazlı biraz daha baskın diye ayırabilirim renleri. Kötü özellik olaraksa panlar birbirine çok yakın. Fırçayla paldır küldür almaya çalışırsam renkler birbirine girebilir bence. Ve tozutuyor ama benim için önemli değil. Yani genel anlamda tavsiye ederim. 

  2 mayıs 2019 13:00

  21. Biraz tozutma yapsa da pigmentasyon olarak çok iyi. Kalıcı ve bulaşma yapmıyor. Nude ve günlük renkler var. Fakat gece makyajları için de kullanılabileceğini düşünüyorum.

  26 şubat 2019 20:36

  20. indirimde golden nudes paletini aldım. tozutması benim için problem değil. yumuşak yapılı, uygulaması kolay ve pigmentasyonu güzel. içindeki kahverengi tonuna (soldan üçüncü) ayrı bir hayranım. internetten almıştım, kırılmasından korkmuştum yorumları görünce ama sapasağlam geldi şansıma.

  10 ocak 2019 14:10


  19. Yorumlara bakıp koşa koşa indirimden aldığım ama beklentimi karşılamayan palet. Tozutması çok rahatsız edici. Ama pigmentasyonu bazlı güzel.

  25 aralık 2018 10:13

  4

  18. Paletin sol tarafındaki renkler günlük, sağ bölümü ise gece makyajı için daha uygun. Soldaki açık tonlar tek renk olarak başka renklerle karıştırmadan kullanmaya bile müsait. Çok far paleti olduğu için elim pek gitmesede bazen üst üste bu paleti kullandığımda oldu. Pigment yapısı çok yoğun değil. Bana kalırsa bu günlük kullanımda bir sorun yaratmıyor. Özellikle yeşil ve kahverengi göze yakıştırdığım soft renkleri barındırıyor. Severek kullanılacak indirimli zamanlarda alınacak bir palet. Küçük olması taşıma kolaylığı da sağlıyor. Bir kaç kez çantamda da taşıdım bir dökülme kırılma sorunuda yaşamadım. Aynası olmaması bence en büyük eksiklik olabilir.

  Edit: imla.

  21 ekim 2018 16:24 21 ekim 2018 16:25

  5

  17. bir göz bazı sürerek uyguladığınızda rengi çok güzel ortaya çıkıyor. sürerken çok toz dökülüyor göz altına. ya fondöten ve kapatıcıdan önce sürmek gerekli ya da sürerken göz altına birşey tutup / yapıştırıp uygulamasınız. almak içinse bayram ve özel gün indirimlerini bekleyin. arada oldukça fiyat farkı oluyor.

  13 eylül 2018 16:20