3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (156)
  • oylar ()
  • medya (4)

156. Suratımda kalıp gibi kalıyor.sanırım kuru ciltler için çok da uygun değil.elimdekini bitirmek için suratımı yarım saat öncesinde bayağı bir nemlendirmem gerekiyor yoksa iyice buradayım diyen bir fondötene dönüşüyor.bir de çok sıvı.parmağımla miktarını azıcık azıcık kontrol ederek almam gerekiyor.

dün 14:24

155. yağlı ciltler için hiç de iyi bir seçim olduğunu düşünmediğim fondötendir. kıvamı ortalama bir bb kreminkiyle aynı ve kapatıcılığı çok düşük. altına matlaştırıcı primer sürsem dahi 1-2 saat içerisinde yağdan parlamaya başlıyorum bununla. kuru ciltlerde nasıl olur bilemiyorum ancak yağlı ciltlere tavsiye etmem. sana puanım 2 kanka.

14 ekim 01:05

154. Kapatıcılığı yüksek, fakat çok çabuk yağlandırıyor cildi. Şimdilerde sadece pudra ile yetiniyorum.

11 ekim 01:51


2

153. Benim de birçok süslünün olduğu gibi ilk fondötenim maybelline affinitone idi. Kuru bir cildim olduğu için hiç memnun kalmadım. Cildimi olduğundan daha kuru gösterdi ve yapısı bana aşırı silikonlu hissettirdi. O dönemde kullandığım ürünlerin cruelty free olmasına dikkat etmiyordum. Hem bu sebeple hem de cildimle anlaşamaması nedeniyle tekrar alacağımı sanmıyorum.

8 ekim 23:47

152. Ilk fondötenim. Yapısı su bazlı vıcık vıcık ya. Kapaticiligi güzeldi ama gün içinde disko topuna dönerdi yüzüm. Ki erkek arkadaşım garibim yüzündeki fondöten olduğunu bilmeden yüzüme dokununca ne kadar terlemişsin sıcak mi hava demişti de sonradan kafama dank etmişti .bir tüp bitirip bir daha asla almadım

8 ekim 23:19 9 ekim 20:38

5

151. problemsiz bir cildim var, kızarıklığım gitsin, rengim eşitlensin amacıyla kullandığım fondötendir. Biraz fazla sıvı gibi ama uzun yıllardır kullanmama rağman bi yan etki, yağ bezesi, sivilce sorunu yaşamadım. bb krem gibi kullanılabilir.

8 ekim 16:35

150. Ürün, sıvı ince yapıda. Sarı alt tonlu. Kapaticiligi orta Gayet guzel bir fondöten tavsiye ederim. makeup forever ultra hd ile ayni mukemmellikte. eger onu kullanip artik bulamiyorsaniz bunu kesinlikle denemelisiniz.

5 ekim 19:06


149. Akışkanlığı fazla olmasına rağmen sürülmesi ve renk pigmentasyonu güzel olan ürün.

5 ekim 16:09

148. Kapatıcılığı az olduğundan sevdiğim ama yapısı çok sıvı geldiğinden kullanırken zorlandığım fondöten. İlk fondötenim sadece bu var elimde 10 aydır bitmedi. Bereketli mi yoksa ben mi az kullanıyorum karar veremedim. 

4 ekim 20:55

147. Bunu fondöten niyetine değil bb niyetine kullanırsan seversin aman aman kapatıcılığı yok ama yüzümün kızarıklığını alsın, hafifte renk versin dersen önerebilceğim bi ürün. 

4 ekim 20:06