2.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (109)
  • oylar (14)
  • medya (1)

109. İnanılmaz simli fondoten. Aldığımdan beri bir kez bile kullanamadım ne zaman sürsem kendimi parıl parıl parlarken görünce hemen siliyorum. Yeni bir formülasyon mu geliştirildi bilmiyorum ama daha öncekullandığımda böyle bir sime sahi değilde.

Yapı olarak incecik, ortuculuk olarak sadece yüzü eşitleyebilen bir fondoten. Yüzünde sorunları olmayanlar için gayet uygun fakat o simler yok mu o simler.

Bir de yağdanlık gibi olan cildimde kek durdu onu da anlayamadım.Ne kadar nemlendirirsem nemlendireyim gözeklerimi 10 kaplan gücünde ortaya çıkarıyor.

2 haziran 17:18

108. Bb krem sevdamın acı bir şekilde sonlanmasıyla uzun araştırmalar sonucu aldığım fondötendir kendisi. İçindeki simleri görmezden gelirsem ve öncesinde yüzümü çok güzel nemlendirirsem gayet memnunum incecik yapısından

11 mayıs 17:52

1

107. Kullandığım en kötü fondöten. Cildim kurudan normale dönük şu sıralar. Altına ne kadar nemlendirici sürersem süreyim, ne kadar baz uygularsam uygulayayım yanak ve dudak çevremde cakey bir görüntü veriyor. ince yapılı diyenler olmuş ancak bana göre tam tersi, inanılmaz pudralı ve ağır bir yapısı var. Elimde hiç ürün kalmadığından yine kullanma gafletinde bulundum ancak olacak gibi değil. Yüzüme bir kilo pudra sürmüşüm gibi ağır ve oturmayan bir görüntüsü var. Para verdiğim her ürünü kullanmaya gayret ediyorum ama çöp yoluna gidiyor şuan. Eğer ki bir üründen beklentiniz çok pudra pudra durmaması, cildinizle güzel bütünleşmesi ve sağlıklı bir görüntü vermesiyse kesinlikle uzak durmanız gereken bir ürün.

11 mayıs 17:23


106. Herkesin neden bu kadar kin kustuğunu anlayamadığım fondöten. Çoğu fondötenin yüzümde kalıp gibi durmasına, bi süre sonra renk değiştirmesine ve cildimin pütür pütür olmasına rağmen kullandıklarım arasında en iyilerdendir kendisi. İnce yapılı oluşunu seviyorum ancak baharın gelmesi havalarım ısınmasıyla bb/cc kremlere geçip kendisiyle bir süre görüşemeyeceğiz.

25 mart 17:13

105. Makyaja başladığım fondotendir.. Tenime koyu rengini alıp yanağımın yarısı beyaz yarısı koyu gezdiğimdir resmen. Ama güzel duruyor ışıl ışıl. Kokusu da nedensizce çok hoşuma gidiyo

25 mart 07:34

1

104. bana da nemli bir fondoten diye verdiler kalip gibi durdu yüzümde. bir de saçma turuncu bir renge dönüyordu kuruduğunda. kullanmadım pek. simli olmasına katılıyorum.

nemli fondöten ise mac face and body ve loreal lumi magic cushion fondötendir benim icin. affinitone kesinlikle değildir.

24 mart 21:06 27 mart 16:42

4

103. Simli diyenler olmuş benimkiyle aynı mı diye kontrol ettim başlığını ama bendeki kesinlikle simli değil.16 vanilla Rose rengi var (bir tık koyu geliyor) elimde ve ben günlük kullanımda tercih ediyorum bazen. Elimde halihazırda kullandığım çok fazla fondöten olduğu ve farklı fondöten denemeyi sevdiğinim için çok kullanmasam da ne zaman hafif bir örtücülük canlı bir görünüm istesem elim buna gidiyor. Kalıcılığını tek başına hiç test etmedim ama tek başına pek kalıcı olabilir gibi gelmedi bana zira bulaşmaya çok müsait. Ben daha kapatıcı olsun istiyorsam üstüne studio fix pudra geçiyorum.

Bu fondöten Bana göre face AND Body'nin muadili yapı olarak su gibi az örtücü. Şu sıralar cildim aşırı kuru ve kabuklanmaya müsait bazen bu bile mat gelebiliyor hatta. Kesinlikle f/p olarak başarılı buldum ben

24 mart 21:00


1

102. İçinde abuk subuk simleri olmasa, nispeten daha iyi anlaşılabilecek fondöten. (Bittiğinde bir daha almayı kesinlikle düşünmüyorum)

Not: siyah kapaklısına sahibim.

24 mart 20:42 24 mart 21:06

101. Nefretliğim olan fondötendir. Aylar önce aldım bitsin de atiyim diye ara ara kullanıyorum. Sürdükten sonra aşırı parlama yapıyor, yağlı yağlı duruyor ve bildiğiniz simli bir fondöten bu. AVM ışığı gibi ışıklarda disko topu gibi gezmenize sebep oluyor. Cildim yağlı olmamasına rağmen yüzüm çok yağlı gözüküyor. Simleri ve parlamayı pudralarla bile azaltamıyorum. Bitse de kurtulsam artık.

1 mart 22:33

100. Kuru karma cildimde herhangi bir sıkıntı yaratmayan su bazlı oldukça hafif fondöten. Cruelty free ürünler kullanmaya başlamamla tekrar almayacağım ürün.

1 mart 19:43 1 mart 21:56