2.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (136)
  • oylar ()
  • medya (1)
2

136. makyaja yeni başladığımda kullanıyordum, fakat sonradan farkettim ki yüzüme hiç bir şekilde oturmuyor çok sıvı bir yapısı var, ince yapılı bir fondoten, fiyatı uygun ama ne yazık ki hiç sevemedim.

bugün 00:34

135. simli olduğunu düşündüğüm fondöten.

argan yağlı olması ve e vitamini içermesi kuru cildime iyi geliyor ancak günlük kullanıma uygun olduğunu düşünmüyorum -çünkü simli-.

dün 17:22 dün 18:59

134. su bazlı, karma ve yağlı ciltlere ilaç gibi gelecek maybelline fondöteni. ben çok önceden cosmetica indiriminde 10 tl'ye (gizlinot: hey gidi günler) almıştım fakat bir ton koyu geldiği için anneme paslamıştım ürünü. bu yaz bronzlaştığımdan rengi belki olur ümidiyle denemek istedim ve bingo! rengi tam oturdu cildime ve yaz aylarında kullanabildiğim tek fondöten oldu kendisi. hiç bir şekilde ağırlık yapmıyor, çok ince bir yapısı var. 12 saat boyunca (gizlinot: pudra ve baz kullanmadım) yüzümde durduğu oldu, tabii ki ilk sürüldüğü anda ki gibi durmuyor ama tamamıyla uçmuş değildi. ağız ve burun kenarlarında kuruluklarım olur ve çoğu fondöten bu kısımları belli eder, bu fondötende yaşamadım. güncel fiyatı (gizlinot: watsons.com.tr'den baktım) 44,9, %50 indirimle 22,5 tl gözüküyor. hafif-orta kapatıcılık isteyen, karma ve yağlı cilt tipine sahip olan, cf tercihi olmayan süslüler deneyebilir. ben son sebepten dolayı tekrar satın almayacağım.

dün 14:24


133. Gratiste satış danışmanının tavsiyesi üzerine aldığım bir ürün. Gözenekleri kapattığını söyleyebilirim, ayrıca çok iyi bir kapatıcı görevi görüyor ve nemlendirir. Kalıcılığı çok iyi ama 24 saat diyemem. Matlığını uzun süre koruyor,doğal duruyor.

9 eylül 18:17

132. benim de bulabildiğim en açık tonunun 03 light sand beige olduğu fondötenimdir kendisi. severek kullanıyorum sivilce ya da pütürlü bi görüntü yapmadı. yapısını ve sürümünü de seviyorum. daha ne olsun:)

9 eylül 11:14

131. sivilceli ve lekeli cildimi gerçekten güzel kapatan ama üzerine yeni sivilceler ekleyen fondöten. ilk sürdüğünüzde cildinizi bebek poposu gibi hissettirebilir ama sonrasında cildim ürünü resmen kustuğu için pudrasız idare edemiyorum. kalıcılığı vasat. sanki iki üç saat sonra cilt makyajım hiç yokmuş gibi görünebiliyor yüzüm. fiyatı renk skalası vs her şeye okey ama kalıcılık ve sivilce yapma konusunda sınıfta kaldı. 

16 ağustos 17:05

130. Bu fondötenin en açık rengi hangisidir bir türlü çözemedim. 03 numarası bendeki ama o kadar turuncu kalıyor ki suratımda. Elimin üstünde denediğimde sim sim durmuştu fakat yüzüme sürdüğümde o simler gözükmedi. Çalkalanması gerekiyor kullanılmadan önce çünkü su bazlı bir fondöten. Çalkalarken anlıyorsunuz yapısının ne kadar ince olduğunu. Ben fırçayla uyguladım. Hiç zorluk çekmedim çok güzel bir sonuç veriyor. Süngerle uyguladığınızda azdan ortaya doğru bir kapatıcılık bekliyorsanız sizi tatmin etmeyecektir. O kadar ümitliydim ki drugstore'da kendime uygun bi fondöten buldum diye yine yarı yolda kaldım.

14 ağustos 17:43


129. Bir sürü uygun fiyatlı fondöten deneyimimden sonra 2. Şişesini aldığım tek fondötenim. Özellikle kuru ve sarı alt tonlu ciltlerin bayılacağını düşünüyorum. 7-8 saat sonunda mimik çizgilerime dolması dışında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Performansı fiyatının çok çok üstünde bir ürün. 

4 ağustos 04:26

128. Sıvı yapısı yüzünden yüze hiçbir şekilde oturduğunu düşünmüyorum. Kullandıktan saatler sonra bile kıyafetime bulaşıp leke bıraktığı olmuştur. İnce yapılı dense de yüzde gözenek gözenek bir görüntü oluşturuyor. Ben fondoten sürdüm haberiniz olsun der gibi dolaşıyorsunuz. Ve en kötüsü bence oksitleniyor :( Bitsin diye kullanıyorum bir daha yanından geçmem

2 temmuz 14:32

127. mat serisini kaldırdıklarından beri almadığım fondöten. onun yerine yeni çıkardıkları fit me daha kalın yapıda olduğu için,yine sınıfta kaldı.

2 temmuz 09:42