sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (147)
 • oylar (13)
 • medya (0)

147. Normal bir göz çevresine sahibim .Göz altlarımda 2 üc cizgi var ve asla dolmuyor üstünden pudra gecmeye gerek yok. Güzel kapatıyor. Yıllardır benimle ve benimle olmaya devam edecek

30 ocak 11:37

146. Göz altlarımda işe yaramadığını düşündüğüm ama ten rengimle uyumlu olduğu için yüzümdeki kızarıklarda kullandığım ve hatta ikincisini aldığım ürün. Abartıldığı kadar kötü olduğunu düşünmüyorum, yüzünüzü güzel nemlendirirseniz de pul pul durmayacaktır. Seviyoruz kendisini.

15 ocak 01:41

145. ne zaman bahsi geçse mutlaka yerildiğini duyduğum kapatıcı. sanırım ten rengime tam uyan bir bu ürünü bulabilmiş olduğumdan ben hala kullanmaya devam eden azınlıktanım. göz altındaki performansı hakkında bir yorum yapamam ama uzun süre önce almış olduğum bir tanesini hala sivilcelerim üzerinde kullanıp olumlu sonuç alıyorum. belki de ben aldıktan sonra içeriğini değiştirmişlerdir ama bendeki versiyonuyla herhangi bir problemim yok şu an.

30 kasım 2018 23:09

144. kendisi ilk kapatıcımdır. sivilcelerime süreyim diye aldığım bir ürün olduğu için çok da yorum yapamacağım fakat benim göz altlarıma hiç dolma yapmadı. göz çevrem çok yağlıdır* cc kremin üzerine göz altlarıma bunu sorup bebek pudrasıyla baking yaptığımda cildim pürüzsüz oluyor fakat pudrasız gerçekten kötü. kalıcılığı hiç yok çünkü.

28 kasım 2018 22:03

143. Süslü yorumlarına inanamadığım en sevdiğim kapaticimdir.genetik morluğa sahibim ve en büyük problemim kapaticinin kırışıklığa dolması.morluk kapatmak ve kırışıklığa dolmamak sadece affinitone kapaticinin yapapildiğidir benim yüzümde ten rengime koyu kalmasına rağmen en iyi duran kapaticim olduğundan kullanmaya devam.. Ama 5 numara için bunu söylüyorum.ne high end ne drugstore markalar denedim asla tam olarak aradığımı bulamadım ama denediklerimin hepsine yeğdir.ıslak bitişli ıslak görünüm verir çizgilere dolmaz su gibi değil yoğun yapısı var ve morluğu kapatır ..buna çok benzeyen wet and wild yeni çıkan kapatıcısı var o da iyi affinitone 5 numarayı sevenler ona da bakabilir affinitone ve yeni çıkan wet and wild kapatıcısı rastladigim kötü özellik ise şu en geç 3 ayda bir yenilemelisiniz çünkü yapısı bozuluyor..

17 kasım 2018 23:30

142. Hiç memnun kalmadığım çöpe giden ürünlerimden biri oldu ne yazıkki. Zaten kuru olan göz altlarımı daha da kuru gösterdi. Çoğunluğun aksine age rewind dan da hiç ama hiç memnun kalmadım göz altlarımda beyaz butonlar yaptı. Başka yerlerde kullanırım elbet lazım olur diye sakladım ama geçenlerde çöpü boyladı. En memnun kaldığım kapatıcı gene maybeline in master concealer ı oldu tavsiye ederim. 

26 eylül 2018 19:44

4

141. fit me'ler age rewind'lar yokken bu vardı. bence daima olmaya da devam edecek. işi aydınlatmak değil kapatmak bu sebeple ten renginize uygun kapatıcıyı bulduğunuzda sorunlu göz altlarınızla baş edebiliyor.

5-6 çeşit kapatıcım var sonuçta her gün yaptığımız makyaj aynı olmuyor ten makyajı yokken göz altında kalın yapılı bir kapatıcı komik durur ya da ta tersi ağır makyajda ince kapatıcı yetersiz kalabilir. yeni kapatıcılar denemeye çalışıyorum ama bu makyaj koleksiyonumun demirbaşı. yüksek fiyatlı bir örneği vardır elbet hatta daha iyisi de vardır ama benim bütçeme en uygun olan bu(gizlinot: indirimsiz haliyle asla değil).

bir kere yanlış yönlendirme ile 2 numarayı almış bulundum. eğer ilk kullandığım renk o olsaydı kapatıcı benim gözümde çöp olurdu. bir de fırçayla olmuyor nemli sünger istiyor bu ürün yani mesele doğru renk doğru uygulama.

26 eylül 2018 10:57

3

140. Bir işe yaramayan Maybelline ürünü. Öyle çok çok gözaltılarım mor değil fakat yinede kapatıcı özelliği olmayan kapatıcı. Maybelline'in affinitone serisini zaten hiç beğenemedim. Kesinlikle önermiyorum.

11 eylül 2018 19:27

139. Çizgilere doluyor, gözaltı morluklarım yoğun sürer sürmez gözaltlarım mor halinden daha kötü gri bir durum alıyor. Mor kalsa daha iyi o derece, en azından doğal hali dersin, ne biliyim bişey sürdüğüme değmiyor bişey sürdüm de tam battı durumu olmaz

10 eylül 2018 16:23

138. maybelline 'in en nefret edilen kapatıcısı.02 numarasını göz altlarım için kullanıyorum çok az koyu gibi ama bence doğal duruyor ,ben aydınlatılmış göz altı sevmiyorum.çok az iç köşelere sürüp 2-3 dk beklettikten sonra bazen parmakla bazen fırça ile dağıtıyorum.bence somonumsu pempemsi alt tona sahip hafif yapılı.bende hiç kurutma ve kırışıklıklara dolma yapmadı.yüzüm için ise hiç sevmiyorum. hem dokusu hem de rengi hiç olmuyor rengi çok koyu kalıyor, 1 numarası ise çok pembe .pek çok kapatıcı denedim ve göz altı için bana en uygunu bu oldu.daha 1.5 sene önce indirimden 15 tlye alıyordum... hey gidi günler ...

5 eylül 2018 23:02