3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (127)
  • oylar (6)
  • medya (0)

127. 6-7 aydır yanağımdaki bitmek bilmeden çıkan sivilcelerin lekelerini kapatmak için kullanıyodum, habire sivilce çıkmasının ardındaki suçluyu age rewind'a geçince buldum :( göz altlarımı da grileştiriyor zaten. bana göre en leş kapatıcı.

11 temmuz 20:57

126. Kapatıcılığı orta seviyede bir kapatıcı bence. Göz altlarına çok dolma yaptı bende ama sivilce izlerimi güzel kapattığını düşünüyorum.

11 haziran 11:39

125. Şu sıralar elimde bu var. Çok seviyorum ancak kuruttuğunu fark ettim gözümün altını. Çok çok iyi nemlendirmek şart, pul pul kalıyorum yoksa. Göz kapağıma da kullanıyorum ayrıca renk eşitlemesi niyetine, görevini çok güzel yerine getiriyor. Aydınlatması da başarılı bence. Her şeyiyle çok sevdim ama (gizlinot: Kocaman bir ama) gözlerimi inanılmaz yaşartıyor sürerken. Bu nedenle daha da alamayacağım elimdeki bittikten sonra. Eğer güzel aydınlık veren bir kapatıcı bulamazsam da geri dönerim, o kadar çok seviyorum

4 haziran 11:59


3

124. kapatıcılığı orta seviyede, kalıcığı hafif bir yapısı olması ile 6 saat falan yağlandırma yapmadı bende (gizlinot: karma cit) herşey iyi hoş fakat cilt emiyor mu napıyorsa akşam makyajı temizlerken bir türlü sürdüğüm kadar çıkmıyor pamuğa (dipnot: yağ bazlı temizleme suyu da denedim.) son olarak da cilde sürmeden önce kesinlikle kuru ve karma ciltler nemlendirmeli.

3 haziran 22:21

123. kapatıcılığı düşük, kullanım kolaylığı sağlasa da ben yapay duruyorum buraya ait değilim akıp gidiyorum diye naralar atan makyaj malzemesi. almasanız da olur.

18 mart 05:47

2

122. olmasa daha iyi bir kapatıcı. kapatıcılığı düşük. göz altlarım kuruya dönük olmasına rağmen gün içinde uçup gidiyor. gitmeden önce oksitleniyor. gayet de çabuk bozuluyor raf ömrü olarak. bunun yerine aynı fiyata daha iyi kapatıcılar bulabilirsiniz.

17 mart 15:27

121. kullandığım ilk kapatıcıdır kendisi ancak ne yazıkki işlevi dışında göz kapaklarıma baz olarak kullanıyorum. Bir heves alıp eve geldiğimde hemen denedim sorunlu göz altlarım var ben kapatacak diye heyecanlanırken göz altlarımı grileştirip çok daha çirkin bir görüntü çıkardı ortaya. Ertesi gün gözaltlarıma iyi bir bakım yapıp tekrar şans verdim ancak sonuç yine hüsran yine hüsran. Cildinizde kapatmak istediğiniz küçük kızarıklara ve göz kapaklarınıza baz olarak kullanmanızı tavsiye ederim.

Not: ürünün maşallahı var bir kere alıyosunuz yedi sülaleniz kullanabiliyo...

19 şubat 21:57 30 mart 12:56


120. Yeni bir şeyler denemek isteyip almıştım fakat gerçekten etkisiz bir ürün. Normalde bu kapatıcıyı kullanana kadar çizgilere dolması neymiş bilmezdim, bu kapatıcıyla görmüş oldum. Sürdüğüm gibi çizgilerime doluyor ve gri bir görünüm elde ediyorum rengin uyuşmamasından ziyade kapatamaması yüzünden. Öyle ölümcül göz altı morluklarım yoktur bu arada ona rağmen yani. Aldım bir kere bitsin diye bekliyorum bitmek bilmedi sanki inadına.

17 şubat 15:25

119. Arkadaşımın stoklaması üzerine 05 rengini aldığım kapatıcı. 

Öncelikle ben göz altlarımı beyaz veya aydınlık sevmediğim için hep ten rengimde veya bir tık koyu renk alırım. 05 numarası sanırım en koyusu. Ama buğday tenimle aynı renkte.

Öncelikle fiyatı ile içindeki ürün miktarı hoş değil. Ürün çabuk bitiyor buna rağmen fiyatları çok az indirime giriyor.

Herkes burada olumsuz eleştiri yapmış. Benim göz altlarımda morluk yok. Ancak göz kapaklarımda damarlanma mevcut. Yüzümdeki kızarıklıkları, sivilceleri çok iyi kapatıyor. Bence kapatıcılığı ortadan çok’a doğru. Bununla beraber yeni gözeneklerinize hoşgeldin diyebilirsiniz.  Günlük kullanıma uygun olduğunu düşünmüyorum. 

Biterse ve indirimde yakalarsam alırım tekrar (:

26 ocak 16:49

118. Tabiri caizse kapatıcıyı yer gibi kullanan biriyim çünkü fondötenle aram iyi değil. 05 numarasını 2 Ayda bir indirim yakaladıkça stokluyorum. Defalarca arada bir değişiklik yapayım diye heves ettim ama olmadı her denediğim hüsran. Biz birbirimiz için yaratılmışız artık eminim. Girilerde bir konu dikkatimi çekti evet bu kapatıcı 5-6 aydan sonra bozuluyor bu durumu da bir satış temsilcisinin saçma tavsiyesine uyarak fark ettim. “5 size çok koyu olur 2 verelim” dedi tez canlıyımdır aldım hemen. Kireç gibi durdu yüzümde bir daha elleşmedim 2 numaraya. Uzun bir aradan sonra göz kapağıma far altı yapayım dedim açtığımda hem kokusu hem yapısı değişmişti. O gün bugündür 5 numaradan vazgeçemiyorum. 

24 kasım 2017 21:10