3.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (135)
  • oylar ()
  • medya (0)

135. Maybelline’in cok fazla reklami yapilmayan bir kapaticisi. Fit me,anti age gibi kapaticilar ulkemize gelmeden hep bu kapatici vardi. Yillardir kullanirim. Suana kadar 2,3,5numalarini kullandim. 1numarasi en acik rengi ve bence yeterince acik. Geneli sari alt tonlu tum tonlarinin. Ben 5numarayi sivilcelerimi kapatmak icin kullaniyorum ten rengimle tipatip ayni renkte. Gozaltlarim icin de,kahverengilikleri kapatmak icin 5numarayi surup biraz dagitip ustune cok az 2 yada 3numara surup dagitiyorum. Hem kapatmis hem aydinlatmis oluyorum. Fircali bir aplokatoru var. fircaya asiri fazla urun gelmiyor ideal bemce. Kullanimi kolay yani. Kapatilici gayet iyi. Ozellikle yapisini cok begeniyorum cunku ne cok mat ne cok parlak,tam ortasi.kirisikliklara dolma yapiyor tabiki ama hafifce pudra gecerseniz tam kirisiklarin oldugu yerle,hemen halloluyor. Pudrasiz bir sekilde suruldginde de parlama yapmkyor bende ckk. Kalicigiligi orta seviyede. Kullanisli gunluk kullanima uygun bir kapatici

1 eylül 17:07

134. İlk kapatıcımdır o zamanlar nasıl çok severek kullandığımı anlayabilmiş değilim çünkü sonradan denediğimde gerçekten beğenmedim. Göz altlarımı kurutup olmayan çizgilere bile dolma potansiyeline sahip .

18 temmuz 00:47

133. Kendisi benim ilk concealer'ım olur. Şimdiye kadar sadece 2 kere aldım sanırım .

Göz altınıza sürdüğünüzde çizgilere doluyor ve o göz altındaki pütürler bir acayip duruyor . Bu yüzden ben kaş çevresinde, çenemde ve kızarıklık olan yerlerde kullanıyorum. Sanırım elimdeki bittikten sonra bir daha almayacağım bir ürün.

17 temmuz 15:09


132. 6-7 aydır yanağımdaki bitmek bilmeden çıkan sivilcelerin lekelerini kapatmak için kullanıyodum, habire sivilce çıkmasının ardındaki suçluyu age rewind'a geçince buldum :( göz altlarımı da grileştiriyor zaten. bana göre en leş kapatıcı.

11 temmuz 20:57

131. Aldığıma pişman olduğum kapatıcı .Age rewind den sonra denemek istemiştim .Göz altlarımı oldukça kuruttu ve çizgilerime doldu. İyice nemlendirmeme rağmen çizgilenmenin önüne geçemedim .Kapatıcılığı da bana göre orta denebilir. Bir daha almayı düşünmüyorum.

4 haziran 17:45

130. Şu sıralar elimde bu var. Çok seviyorum ancak kuruttuğunu fark ettim gözümün altını. Çok çok iyi nemlendirmek şart, pul pul kalıyorum yoksa. Göz kapağıma da kullanıyorum ayrıca renk eşitlemesi niyetine, görevini çok güzel yerine getiriyor. Aydınlatması da başarılı bence. Her şeyiyle çok sevdim ama (gizlinot: Kocaman bir ama) gözlerimi inanılmaz yaşartıyor sürerken. Bu nedenle daha da alamayacağım elimdeki bittikten sonra. Eğer güzel aydınlık veren bir kapatıcı bulamazsam da geri dönerim, o kadar çok seviyorum

4 haziran 11:59

3

129. kapatıcılığı orta seviyede, kalıcığı hafif bir yapısı olması ile 6 saat falan yağlandırma yapmadı bende (gizlinot: karma cit) herşey iyi hoş fakat cilt emiyor mu napıyorsa akşam makyajı temizlerken bir türlü sürdüğüm kadar çıkmıyor pamuğa (dipnot: yağ bazlı temizleme suyu da denedim.) son olarak da cilde sürmeden önce kesinlikle kuru ve karma ciltler nemlendirmeli.

3 haziran 22:21


128. orta kapatıcılıkta, kalıcılığı çok uzun olmayan bir ürün. fakat cilt rengime çok uyduğu için vazgeçemiyorum.

22 mart 22:18

127. kapatıcılığı düşük, kullanım kolaylığı sağlasa da ben yapay duruyorum buraya ait değilim akıp gidiyorum diye naralar atan makyaj malzemesi. almasanız da olur.

18 mart 05:47

2

126. olmasa daha iyi bir kapatıcı. kapatıcılığı düşük. göz altlarım kuruya dönük olmasına rağmen gün içinde uçup gidiyor. gitmeden önce oksitleniyor. gayet de çabuk bozuluyor raf ömrü olarak. bunun yerine aynı fiyata daha iyi kapatıcılar bulabilirsiniz.

17 mart 15:27