3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (657)
  • oylar (84)
  • medya (8)

657. Ben de beyaz noktacıklar yapmayan, fiyatına göre orta şeker bir kapatıcı. Oldukça da kapatıcı bir ürün ve biraz fazla kaçırdığımda hemen çizgilerime doluyor. Ayrıca renk skalası bence sıkıntılı biraz. Mac Pro longwear da nw15 kullanıyorum ve kapatıcının fair rengi bence “fair”a göre oldukça koyu bir renk. Merve Özkaynak’ın bir videosunda gayet açık duruyordu rengi fakat anlamadığım bir şekilde bana olmadı. Ben de corrector niyetine kullanıyorum. Bittikten sonra da almayı düşünmüyorum tekrar. Bilinçsiz bir zamanımda içeriğine bakmadan almıştım. İçinde paraben varmış. Göz çevresi gibi hassas bir bölgede ilerisi için sakıncaları olabilir.

17 ağustos 01:06

656. tarte kapatıcıya muadil olarak gösterilmiş kapatıcı. Açık tonlu olan fair rengine sahibim. Gerçekten muadil olmayı hakediyor. Kapatıcılığı çok iyi. Çizgilerinize dolmuyor. İndirimde 25 tl gibi bir fiyata alınabiliyor. 

15 ağustos 16:34

655. efsanevi kapatıcı. alalım aldıralım.

sabitlenmese dahi gözaltlarında oksitlenip grileşmeyen, cilt tonuyla bütünleşen kapatıcı.

15 ağustos 13:44


654. önce light rengini alıp açık bulduğum sonra nude rengine geçip memnun kaldığım, çoğu kişi gibi pufunu çıkararak kullandığım kapatıcı. Benim çizgilerime dolmadı, yağ bezesi de yapmadı. Bitince aynı markanın standında tüpte olan diğer kapatıcısını gördüm (Master Concelear) Age Rewind 6.5 ml iken o 12ml idi, fiyatları aynıydı Master'ı aldım ; çünkü cimrilik.

11 ağustos 12:45

653. Kardeşimin uyarısıyla alır almaz süngerini çıkardım. Bir tur çevirmek bile ürünün çıkmasına yetiyor o yüzden fazla çevirmemek gerekiyor. Ciltle bütünleşmesini, çizgilere dolmamasını ve göz altlarımı kurutmamasını sevdim. 

11 ağustos 11:49

652. Neutralizer versiyonu, her ne kadar sarı ve tehlikeli görünse de göz altı morluklarını harika nötrlüyor. Ten rengim çok açık ama çok koyulaştırmıyor göz altımı. Tavsiye ederim. 

10 ağustos 13:57

651. ben de süngerini söken tayfaya katıldım-mağaradan yeni çıktım da-

elimde şöyle bi sıkayım dedim süngeri, içi ürün doluydu yazık ya. Halbuki başlığı bi fırt çevirmek bi göz altına yetermiş, sünger emince tabi çevir allah çevir ürün bırakmamışım şişede. 

9 ağustos 19:15


650. Sünger başlıkları hijyenik bulmadığım için çıkarmıştım ama o şekilde kullanmayı sevmedim.süngerle incecik ve çok kolay sürülüyor,pratik oluyor.bende nude ve light rengi var,ikisinde de 2.tüpümdeyim ve bu sefer süngerini çıkarmadım.yağ bezesi oluşmadı bende şimdilik.sabahları nude rengini yüzüme,light olanı gözaltlarıma hafifçe geçip dağıtıyorum ve burun kenarlarıma biraz pudra sürünce evden çıkmaya yetiyor.seviyorum bu ürünü ama bence tek handikapı çok çabuk bitmesi:(

5 ağustos 23:59

649. En sevdiğim uygun fiyatlı kapatıcım. Ama en büyük sıkıntım çok çabuk bitiyor. Sünger emiyor diye alır almaz süngerini çıkartıyorum, ama yok yine de çok çabuk bitiyor. Sebebini çözemedim. Neyse yine de kullanmaya devam. 

5 ağustos 18:35

648. Her yerde övüldüğünü gördüğüm için bir kaç ay önce edindim ancak bir türlü sevemedim.01 light rengi var bende ama cildime uyum sağlamıyor koyu kalıyor sanki.Kullandıktan sonra göz altlarımda minik minik yağ bezeleri yaptı :( Çeyreğini henüz kullanmışken kardeşime verdim o çok memnun,kullanıyor.

5 ağustos 14:55