3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (656)
  • oylar (81)
  • medya (8)

656. önce light rengini alıp açık bulduğum sonra nude rengine geçip memnun kaldığım, çoğu kişi gibi pufunu çıkararak kullandığım kapatıcı. Benim çizgilerime dolmadı, yağ bezesi de yapmadı. Bitince aynı markanın standında tüpte olan diğer kapatıcısını gördüm (Master Concelear) Age Rewind 6.5 ml iken o 12ml idi, fiyatları aynıydı Master'ı aldım ; çünkü cimrilik.

11 ağustos 12:45

655. Kardeşimin uyarısıyla alır almaz süngerini çıkardım. Bir tur çevirmek bile ürünün çıkmasına yetiyor o yüzden fazla çevirmemek gerekiyor. Ciltle bütünleşmesini, çizgilere dolmamasını ve göz altlarımı kurutmamasını sevdim. 

11 ağustos 11:49

654. Neutralizer versiyonu, her ne kadar sarı ve tehlikeli görünse de göz altı morluklarını harika nötrlüyor. Ten rengim çok açık ama çok koyulaştırmıyor göz altımı. Tavsiye ederim. 

10 ağustos 13:57


653. ben de süngerini söken tayfaya katıldım-mağaradan yeni çıktım da-

elimde şöyle bi sıkayım dedim süngeri, içi ürün doluydu yazık ya. Halbuki başlığı bi fırt çevirmek bi göz altına yetermiş, sünger emince tabi çevir allah çevir ürün bırakmamışım şişede. 

9 ağustos 19:15

652. Sünger başlıkları hijyenik bulmadığım için çıkarmıştım ama o şekilde kullanmayı sevmedim.süngerle incecik ve çok kolay sürülüyor,pratik oluyor.bende nude ve light rengi var,ikisinde de 2.tüpümdeyim ve bu sefer süngerini çıkarmadım.yağ bezesi oluşmadı bende şimdilik.sabahları nude rengini yüzüme,light olanı gözaltlarıma hafifçe geçip dağıtıyorum ve burun kenarlarıma biraz pudra sürünce evden çıkmaya yetiyor.seviyorum bu ürünü ama bence tek handikapı çok çabuk bitmesi:(

5 ağustos 23:59

651. En sevdiğim uygun fiyatlı kapatıcım. Ama en büyük sıkıntım çok çabuk bitiyor. Sünger emiyor diye alır almaz süngerini çıkartıyorum, ama yok yine de çok çabuk bitiyor. Sebebini çözemedim. Neyse yine de kullanmaya devam. 

5 ağustos 18:35

650. Her yerde övüldüğünü gördüğüm için bir kaç ay önce edindim ancak bir türlü sevemedim.01 light rengi var bende ama cildime uyum sağlamıyor koyu kalıyor sanki.Kullandıktan sonra göz altlarımda minik minik yağ bezeleri yaptı :( Çeyreğini henüz kullanmışken kardeşime verdim o çok memnun,kullanıyor.

5 ağustos 14:55


4

649. Yaz makyajımın demirbaşı. Güneş kreminden sonra göz altlarıma ve yüzümün sorunlu kısımlarına bölgesel uyguluyorum. Yapısı ince olduğu için ağır hissettirmiyor, kapatıcılığı hatrı sayılır ve pütürlü bir görünüm de oluşturmuyor. Ortalama ve tekrar alabileceğim bir ürün. 

5 ağustos 00:48

648. çok uzun süre kullandığım ancak göz altı morluklarım renk değişiminden ziyade göz altı çökmesinden kaynaklı olduğu için pek işe yaramayan kapatıcı. artık kendisini normal koşullarda makyaj yapmamam gereken ancak yine de yüzüme bir şey sürmeden rahat edemediğim durumlarda gözenek ve kızarıklık görünümümü biraz da olsa azaltsin diye sadece yüzümün merkezi bölgesine fondoten niyetine kullanıyorum. bir tık burnuma, birer tık yanaklarıma ve göz altlarıma, bir minicik tık da alnımın tam ortasına dokundurduktan sonra elimle tampon hareketlerle dağıtıveriyorum.

5 ağustos 00:44

647. kuru göz çevresi olanlar için biçilmiş kaftan.yalnız sanki ilkinde light almıştım o daha iyiydi,fair aldım bir işe yaramıyor gibi hissediyorum,yapı olarak çok yumusak,süngerini sevmezseniz çıkarın,parmaklarınızla uygulayın derim,dha güzel oluyor..

2 ağustos 15:29