3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (707)
  • oylar ()
  • medya (7)

707. Çok ama çok memnun kaldığım kıvamına bayıldığım saatler sonra bile etkisi devam eden kapatıcı. Benim gibi gözlerinin altı mosmor gezenlere ideal.

18 ekim 23:14

4

706. Çok popüler olduğu dönemde edindim bir tane. Süngerli uyguladığım ilk bir hafta aşk yaşamıştım. Sonra arkadaşım ısrarla süngeri çıkar hijyenik değil vs dedi. Süngeri çıkardığıma lanet ettim ve kullanmayı bıraktım. Geçenlerde bir nokta flormarın kaşık fırçası ile istediğim ince ve pürüzsüz göz altına kavuştum. Şimdi aşkımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Fondotensiz makyajlarımda en başarılı renk ve yapıya sahip kapatıcı bu. Pudra istemiyor, kalıcı ve saatler ilerledikçe rengi değişmiyor.

18 ekim 11:02

4

705. Bu kapatıcının yapısına bayılıyorum. Çok doğal ve kurutmayan bir yapısı var. Kapatıcılığı da orta seviyede. Bence maybelline bu formülle normal kapatıcı ambalajında aynı ürünü tekrar üretmeli. Yani ürünün yapısı mükemmel ama ambalajı kullanışsız ne yazık ki

18 ekim 10:21


704. sivilce izlerinden müzdarip şahsıma ilaç gibi gelen kapatıcı. sadece sivilce lekelerimin olduğu yerlere sürüyorum, sivilce vs çıkartmıyor. ancak göz altlarında milia yaptığı doğru, kesinlikle göz altına kullanılmamalı.

9 ekim 22:10

703. mosmor göz altlarımda işe yaramayan kapatıcı. neredeyse siyah göz altlarım için yeterli bir kapatıcılık vermedi, yapısı ince ve pudra ile sabitlenince duruşu güzel ama bana yetmedi. elimdeki bittikten sonra tekrar almayı düşünmüyorum.

4 ekim 10:12

702. kapatıcılığını tenimle uyumunu çok sevdim. Daha kıvamlı bir yapısı var yüzünüze yaydıkça incelip teninizle birleşiyor. Ben light tonunu tercih ediyorum ve sadece göz çevrem değil fondöten niyetine yüzümün bir çok yerine uyguluyorum. Doğal bir yapısı var fakat ürün hemen bitiyor. Sanırım ben bol kullanıyorum. Fiyatı gratislerde indirime girdiğinde 20 tl civarı.

3 ekim 19:16

701. Ben hijyenik olmadığını düşündüğümden süngerini alır almaz çıkarıyorum. Sonra makyaj süngerlerine sıkıp kullanıyorum veya direkt parmaklarımla uyguluyorum. Geçen sefer sonlara doğru turunculaşmıştı, bu sefer arada çalkalıyorum bakalım ne olacak

30 eylül 02:00


700. Çizgilere dolan, gözaltlarını kırış kırış gösteren başarısız kapatıcı. Gözaltları çok problemli olmayanları yapısından ötürü memnun edecektir muhtemelen ama benim gibi sorunlu gözaltlarına sahip kişiler için ne yazık ki yetersiz bir ürün.

29 eylül 10:52

699. daha önce bir tüp bitirip çok memnun kalmıştım. okula giderken fondötenle uğraşmayayım, yüzümdeki kızarıklıklara biraz sürüp renk eşitleyeyim diye tekrar aldım. fakat bu sefer burnumda ve göz altımda iri sayılabilecek, ağrılı sivilceler çıkmaya başladı ki sivilcelenmeye meyilli bir cildim yok. evet, fiyat-performans açısından çok başarılı bir ürün. evet, kesinlikle renk eşitliyor ve kalıp gibi durmuyor. yine evet, cildi aydınlık ve canlı gösteriyor ancak kusur kapatacağız diye sürdüğümüz ürün bir zahmet yüzümüzde sivilce çıkarmasın da kısır döngüye girmeyelim. üzülerek kendisine veda edeceğim ve tekrar almayacağım. almak isteyen süslüler eğer imkanları varsa almadan evvel bir iki kez denesinler, zaten kendini hemen belli ediyor.

26 eylül 13:50

698. Light rengini far bazı olarak kullandığım kapatıcı.

23 eylül 19:22