sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (740)
  • oylar (143)
  • medya (14)

  740. Kapatıcı güzel ancak fit me kapatıcısına göre biraz koyu gidiyor bunun ivory rengini fondöten gibi kullanabilirim o derece boynuma yakın bir renk bu yüzden fondöten sürünce kapanmayan yerlere dokundurmayı seviyorum fondötensiz olduğumda ise yüzüm daha boynumdan daha koyu bir renkte olduğu için açılı bir şekilde sürüp yüzümü ve göz altlarımı aydınlatıyorum,tek sıkıntısı nemlendirici sürmediğimde göz altımı iç anadolunun çorak topraklarına benzetmesi ve ben daha 18 yaşındayım ayrıca yağlı ciltliyim.Bende bile nemlendirici sürmediğimde böyle duran kapatıcı yaşı büyük birinde nasıl durur bilemem...

  Artıları

  Güzel kapatıcılık

  Kalıcı

  Esmerler için güzel renkleri var(bu çok iyi çoğu markanın kapatıcıları çok esmerlere olmayabiliyor bundaki nude,sand vs. gibi renkler güzel)

  Eksileri

  Açık ten için çokta çeşitli renkleri yok medyadan görebilirsiniz ivory bana fondöten rengi oldu.

  Kuru bir yapısı var

  Fiyat/performans olarak daha iyi olabilirdi...

  ilgili medya:
  3
  bugün 13:45 bugün 13:51

  739. Sayesinde fondoten kullanmayı bıraktığım kapatıcı. Göz altlarımı kapatmıyorum; mevcut renkleri beni rahatsız etmiyor. Hem de erken kırışmak istemiyorum ne gereği var. Bu kapatıcıyı sivilce izi, sivilce, renk eşitsizliği olan herhangi bir bölge üsterine Uygulayıp 30 sn bekleyip parmağımla yayıyorum. misss sayesinde yüzümün 20 de 1 ini kapatarak makyaj yapar oldum. Teşekkürler maybelline!

  Göz altıma ayda yılda bir özel bir davet dılında sürmediğim için millia hakkında yorum yapamayacağım ancak sivilcr üzerindeki performans üzerinden konuşacak olursam yoğun bir kapatıcı; bu da demek oluyor ki göz altı için fazla kalın yapıda. Tabiki göz altına bir ürün kullanıp kullanmamak  sizlerin kararı ancak genç kardeşlerime yazayım buradan;  lütfen 1-2 buluşmada güzel görünmek için göz altlarınızı kapatıp; o ince dokuyu erken yaşta zedelemeyin... missha başta olmak üzere bir çok kore markasında ışıltı veren göz altı ürünleri var onları deneyebilirsiniz lütfen yoğun kapatıcı uygulamayın bunu ortaokul lise hayatı boyunca yoğun fondoten kullanmış ve cildini 20 li yaşlarının sonlarında makyajı azaltıp bakımı artırarak toparlamış biri söylüyor.

  Sevgilerimle...

  10 haziran 13:41

  738. uzun süredir light rengin kullandığım kapatıcı. bu ürünü yazın kullanmayı çok seviyorum, güneş kremi sürdükten sonra göz altlarıma ve kapatmak istediğim kusurlarıma biraz sürüp elimle pıt pıt dağıtıyorum. hem kusurlarım kapanmış oluyor, hem de doğal aydınlık bir görüntü veriyor yüzüme. severim kendisini :^)

  10 haziran 13:34

  737. Kapatıcılığına lafım yok ancak çizgilere doluyor. Bu hadi yine kabul edilebilir diyelim ama bende de milia yaptı. Göz altlarım pütür pütür oldu. Sebebinin bu olduğunu hiç düşünmemiştim YouTube'da bir videoda denk gelene kadar. Birçok süslü de burada aynı şeyi yazmış. Değmez yani, kullanmayı kestim ben de ama o milialar geçmedi sanki. 

  Off ne olurdu gururumla siyah göz altlarımla gezseydim de şu iğrenç milialar çıkmasaydı :(

  10 haziran 10:21

  736. Drugstore ürünleri arasında en iyi kapatıcı olarak tescillense de kullananların yarısından fazlasında -kuru ciltlerde bile- miliaya sebep olduğundan asla almaya cesaret edemediğim kapatıcı. Bir ürün kullananların yüzde birinde bile sivilceye, miliaya vs. sebep oluyorsa bende de kesin olur zaten. Bir yeri geçici düzeltirken kalıcı bozmaya gerek yok.

  10 haziran 10:06

  735. Geçen sene kullanmıştım. Performansından hatırladığım tek şey, sürdükten birkaç saat sonra göz altlarımı madde kullanan bireylerin göz altları gibi yaptığı. Bir tek bende mi oldu bilmiyorum fakat gerçekten zaman geçtikçe çok fazla oksitlendi. Hatta birkaç arkadaşım neden morardı bu kadar yumruk mu yedin diye sormuşlardı... 

  parasına değmeyen ürünlerden.

  9 haziran 13:31

  4

  734. Şimdi bu kapatıcı kesinlikle kötü bir kapatıcı değil. Ama göz altı kapatıcısından çok föndoten olsa olurmuş. Birde age rewind adından da belirtildiği üzere. Bu kadar genç yaşta kullanmak ne kadar doğru bilemedim.

  9 haziran 12:01

  3

  733. fazla beklentiye girmeden almıştım, kapatıcılık açısından beklentimin üstünde çıktı. ambalaj kısmı oldukça kreatif olmuş. ama üzerindeki sünger ilk başta iyi gözükse de tam bir fiyasko. cildime sabah akşam bakım yaparım vs, yaklaşık 1-2 haftadır göz altımda yağ bezesini anımsatan daha önce hiç olmayan pütürlenmeler olmaya başladı. benden görüp beğenip alan arkadaşım oldu ama artık öneremem.

  kısacası sünger hijyenik değil, sürekli kapatıcı orda birikiyor ve sanırım bozulma oluyor. göz altımdaki bu pütürlerden rahatsızım, nasıl geçer bilen süslü var mı?? (gizlinot: uygun fiyatlı diye alıyoruz sonra üzülüyoruz)

  26 mayıs 18:51

  3

  732. Ben bu kapatıcıdan göz altlarımda hiç memnun kalmadım. Bir kere çok yoğun ve pudralı. göz altıma löp diye ayrıca bir katman yerleştirmişim gibi durdu. Küçük bir nokta kadar kullanmama rağmen böyle oldu. Ben ucundaki süngeri çıkardım çünkü sünger olduğu gibi havayla temas ediyor ve oksitlenmiş ürünü de kullanmak istemediğimden bunu yaptım.

  Bendekinde sorun var ama galiba. Bir kere çevirmeme rağmen bir dünya ürün geliyor ben de çıkan ürünü yüzüme, kızarık yerlere varsa sivilcelerime sürüyorum artık. Sivilce vs kapatmakta başarılı ama göz altı için çok yoğun ve ağır bir ürün bence.

  10 mayıs 13:35

  731. şu kapatıcıya kötü diyen Allahtan korksun ,uygun fiyatlı en iyi kapatıcı bence ,bittikçe yenisini almaya devam edeceğim nadir kozmetik ürünüdür,efsanedir benim için

  13 mart 21:00