sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (747)
  • oylar (144)
  • medya (14)

  747. 3 yıldır elim bundan başka hiçbir kapatıcıya gitmiyor belki en iyisi olmayabilir ama işimi fazlasıyla görmesi ve bereketli olması nedeniyle benim için oldukça tatmin edici💛 benim rengim light ama yazdan sonra ekime kadar açık geliyor

  Kapatıcılığına gelecek olursak benim göz altlarım çok koyu sayılmaz ve gözaltıma kapatıcılığı oldukça yeterli. Ancak sivilce veya çok koyu gözaltları için tamamen yeterli gelmeyebilir 

  24 haziran 14:05 4 temmuz 17:30

  746. deep bronze renginde kontür için kullanılması önerilen bir rengi daha çıkmış, sevenlerine duyurulur.

  24 haziran 11:53

  745. Bazen sadece bölgesel olarak kapatıcı uygulayıp evden çıktığım günler oluyor. Böyle günlerde kapatıcıyı tazelemek için çantamda uygun fiyatlı pratik bir kapatıcı taşıyayım diye düşünüp bu amaçla aldım bu ürünü. Ancak tam manasıyla çöpmüş. Aynı ürünü mü kullanıyoruz emin olamadım ama bu ürün kapatıcı değil. Yalnızca yoğun pudralı bir yapısı var, ki bu da kapatıcılığının iyi olduğunu göstermiyor, yoğun pudralı bir yapısı olduğunu gösteriyor. Lekeleri kapatmıyor ama kapatıcı var burada diye de bağırabiliyor. Sabitlenmiyor, oksitleniyor, cildi kurutuyor. Sürdükten çok kısa bir süre sonra grileşmiş, pütürleşmiş, kapatılmak istenen kusuru da kabak gibi ortaya çıkarmış bir manzara görüyorum aynada. Gerçekten şaka gibi bir kapatıcı.

  22 haziran 00:44

  744. Ne seninle ne sensiz diyorum... İlk şişeyi bitirdikten sonra sağ gözümde iki adet yağ bezesi çıktı. Ama cildimle en uyumlu görünen, kurutmayan, akıp kokmayan kapatıcı bu oldu. İnce de bir yapısı var. Şu yağ bezelerinden sonra korkup başka ürünler denemiştim ama dayanamadım geri döndüm kendisine. Başka da çıkarmadı zaten. Parmakla uygulayıp üzerine pudra geçiyorum, daha iyi duruyor. Sonuç olarak seviyorum bu ürünü. 

  20 haziran 20:02 1 temmuz 22:35

  743. Kapatıcı güzel ancak fit me kapatıcısına göre biraz koyu gidiyor bunun ivory rengini fondöten gibi kullanabilirim o derece boynuma yakın bir renk bu yüzden fondöten sürünce kapanmayan yerlere dokundurmayı seviyorum fondötensiz olduğumda ise yüzüm daha boynumdan daha koyu bir renkte olduğu için açılı bir şekilde sürüp yüzümü ve göz altlarımı aydınlatıyorum,tek sıkıntısı nemlendirici sürmediğimde göz altımı iç anadolunun çorak topraklarına benzetmesi ve ben daha 18 yaşındayım ayrıca yağlı ciltliyim.Bende bile nemlendirici sürmediğimde böyle duran kapatıcı yaşı büyük birinde nasıl durur bilemem...

  Artıları

  Güzel kapatıcılık

  Kalıcı

  Esmerler için güzel renkleri var(bu çok iyi çoğu markanın kapatıcıları çok esmerlere olmayabiliyor bundaki nude,sand vs. gibi renkler güzel)

  Eksileri

  Açık ten için çokta çeşitli renkleri yok medyadan görebilirsiniz ivory bana fondöten rengi oldu.

  Kuru bir yapısı var

  Fiyat/performans olarak daha iyi olabilirdi...

  ilgili medya:
  3
  17 haziran 13:45 17 haziran 13:51

  742. Sayesinde fondoten kullanmayı bıraktığım kapatıcı. Göz altlarımı kapatmıyorum; mevcut renkleri beni rahatsız etmiyor. Hem de erken kırışmak istemiyorum ne gereği var. Bu kapatıcıyı sivilce izi, sivilce, renk eşitsizliği olan herhangi bir bölge üsterine Uygulayıp 30 sn bekleyip parmağımla yayıyorum. misss sayesinde yüzümün 20 de 1 ini kapatarak makyaj yapar oldum. Teşekkürler maybelline!

  Göz altıma ayda yılda bir özel bir davet dılında sürmediğim için millia hakkında yorum yapamayacağım ancak sivilcr üzerindeki performans üzerinden konuşacak olursam yoğun bir kapatıcı; bu da demek oluyor ki göz altı için fazla kalın yapıda. Tabiki göz altına bir ürün kullanıp kullanmamak  sizlerin kararı ancak genç kardeşlerime yazayım buradan;  lütfen 1-2 buluşmada güzel görünmek için göz altlarınızı kapatıp; o ince dokuyu erken yaşta zedelemeyin... missha başta olmak üzere bir çok kore markasında ışıltı veren göz altı ürünleri var onları deneyebilirsiniz lütfen yoğun kapatıcı uygulamayın bunu ortaokul lise hayatı boyunca yoğun fondoten kullanmış ve cildini 20 li yaşlarının sonlarında makyajı azaltıp bakımı artırarak toparlamış biri söylüyor.

  Sevgilerimle...

  10 haziran 13:41

  741. uzun süredir light rengin kullandığım kapatıcı. bu ürünü yazın kullanmayı çok seviyorum, güneş kremi sürdükten sonra göz altlarıma ve kapatmak istediğim kusurlarıma biraz sürüp elimle pıt pıt dağıtıyorum. hem kusurlarım kapanmış oluyor, hem de doğal aydınlık bir görüntü veriyor yüzüme. severim kendisini :^)

  10 haziran 13:34

  740. Kapatıcılığına lafım yok ancak çizgilere doluyor. Bu hadi yine kabul edilebilir diyelim ama bende de milia yaptı. Göz altlarım pütür pütür oldu. Sebebinin bu olduğunu hiç düşünmemiştim YouTube'da bir videoda denk gelene kadar. Birçok süslü de burada aynı şeyi yazmış. Değmez yani, kullanmayı kestim ben de ama o milialar geçmedi sanki. 

  Off ne olurdu gururumla siyah göz altlarımla gezseydim de şu iğrenç milialar çıkmasaydı :(

  10 haziran 10:21

  739. Drugstore ürünleri arasında en iyi kapatıcı olarak tescillense de kullananların yarısından fazlasında -kuru ciltlerde bile- miliaya sebep olduğundan asla almaya cesaret edemediğim kapatıcı. Bir ürün kullananların yüzde birinde bile sivilceye, miliaya vs. sebep oluyorsa bende de kesin olur zaten. Bir yeri geçici düzeltirken kalıcı bozmaya gerek yok.

  10 haziran 10:06

  738. Geçen sene kullanmıştım. Performansından hatırladığım tek şey, sürdükten birkaç saat sonra göz altlarımı madde kullanan bireylerin göz altları gibi yaptığı. Bir tek bende mi oldu bilmiyorum fakat gerçekten zaman geçtikçe çok fazla oksitlendi. Hatta birkaç arkadaşım neden morardı bu kadar yumruk mu yedin diye sormuşlardı... 

  parasına değmeyen ürünlerden.

  9 haziran 13:31