sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (750)
  • oylar (146)
  • medya (14)

  750. çok iyi bir kapatıcı kesinlikle, bu fiyat skalasınsa  kullandığım en iyilerden. ara ara farklı ürünler kullanıp dönüyorum buna. gözaltılarında pütürlenme bende de meydana geldi.

  bugün 05:28

  749. Çok iyi kapatıcı ama kapağı inanılmaz dandik. İki kere aldım, ikisinde de çantada kapağı kırıldığı için doğru düzgün kullanamadan atmak zorunda kaldım. aynı wet n wild’ın rujlarında yaşadığım sorun. 

  bugün 02:51

  748. Benim en sevdiğim kapatıcı. Hiç göz altıma kullanmadım. Gözaltı için daha çok nemli bitişli ürünler tercih ediyorum. Bu ürün hızlıca matlaşıp, sabitleniyor sürdüğüm yerde ve saatlerce çıkmıyor. Komedon vs. yapmadı. Kaç kutu bitirdim sayamadım. Alır almaz süngerini çıkarır atarım. Hem çok fazla ürün emiyor hem de uygulamada hiçbir fonksiyonu yok. Ufak tefek sivilce izleri, güneş lekelerini kapatmak için kullanıyorum. Light rengi cildimle birebir örtüştüğü için bazen sadece bunu bölgesel uygulayıp hafifçe pudrayla sabitlemek yeterli geliyor bana. Kalıcılığı çok çok iyi. Sevmeyenler bir de böyle deneyip bir şans daha verebilirler.

  dün 09:27

  1

  747. Tanım: özel formülüyle göz çevresindeki yorgunluk izlerini gizlediğini ve Yoğun kapatıcılık sunan güçlü formülle gün boyu kalıcılığı olduğunu vaat eden concealer.(gizlinot: Sana çok kızdım ve laflar hazırladım) göz çevrem normal bir morluğa sahip.

  Eksileri:

  - göz çevresinde minik tortu tortu kalıntılar bırakıyor. göz çevrem nemli olduğu halde bu şekilde pul pul durdu.

  - süngerle uygulaması hijyenden aşırı uzak olması ve süngerde kalan ürünün oksitlenmesi sebebiyle süngerini çıkardım. Böyle olunca da ne kadar uygulayacağınızı da tespit edemiyorsunuz. Çok fazla ürün çıkıyor.

  - göz altlarımı mutlaka sabitlerim pudrayla. Her zaman kullandığım transparan pudra ile sabitlememe rağmen çizgilere doldu.

  - sivilce örtücülüğü gayet yerinde iken cildimde 3 tane kistik sivilce çıkardı. Açıkçası bu bardağı taşıran damla oldu.(gizlinot: Swh)

  Herhangi bir artısı yok açıkçası süslüler. Bu nedenlerden ötürü hemen elimden çıkardım.

  dün 08:47

  746. 3 yıldır elim bundan başka hiçbir kapatıcıya gitmiyor belki en iyisi olmayabilir ama işimi fazlasıyla görmesi ve bereketli olması nedeniyle benim için oldukça tatmin edici💛 benim rengim light ama yazdan sonra ekime kadar açık geliyor

  Kapatıcılığına gelecek olursak benim göz altlarım çok koyu sayılmaz ve gözaltıma kapatıcılığı oldukça yeterli. Ancak sivilce veya çok koyu gözaltları için tamamen yeterli gelmeyebilir 

  24 haziran 14:05 4 temmuz 17:30

  745. deep bronze renginde kontür için kullanılması önerilen bir rengi daha çıkmış, sevenlerine duyurulur.

  24 haziran 11:53

  744. Bazen sadece bölgesel olarak kapatıcı uygulayıp evden çıktığım günler oluyor. Böyle günlerde kapatıcıyı tazelemek için çantamda uygun fiyatlı pratik bir kapatıcı taşıyayım diye düşünüp bu amaçla aldım bu ürünü. Ancak tam manasıyla çöpmüş. Aynı ürünü mü kullanıyoruz emin olamadım ama bu ürün kapatıcı değil. Yalnızca yoğun pudralı bir yapısı var, ki bu da kapatıcılığının iyi olduğunu göstermiyor, yoğun pudralı bir yapısı olduğunu gösteriyor. Lekeleri kapatmıyor ama kapatıcı var burada diye de bağırabiliyor. Sabitlenmiyor, oksitleniyor, cildi kurutuyor. Sürdükten çok kısa bir süre sonra grileşmiş, pütürleşmiş, kapatılmak istenen kusuru da kabak gibi ortaya çıkarmış bir manzara görüyorum aynada. Gerçekten şaka gibi bir kapatıcı.

  22 haziran 00:44

  743. Ne seninle ne sensiz diyorum... İlk şişeyi bitirdikten sonra sağ gözümde iki adet yağ bezesi çıktı. Ama cildimle en uyumlu görünen, kurutmayan, akıp kokmayan kapatıcı bu oldu. İnce de bir yapısı var. Şu yağ bezelerinden sonra korkup başka ürünler denemiştim ama dayanamadım geri döndüm kendisine. Başka da çıkarmadı zaten. Parmakla uygulayıp üzerine pudra geçiyorum, daha iyi duruyor. Sonuç olarak seviyorum bu ürünü. 

  20 haziran 20:02 1 temmuz 22:35

  742. Kapatıcı güzel ancak fit me kapatıcısına göre biraz koyu gidiyor bunun ivory rengini fondöten gibi kullanabilirim o derece boynuma yakın bir renk bu yüzden fondöten sürünce kapanmayan yerlere dokundurmayı seviyorum fondötensiz olduğumda ise yüzüm daha boynumdan daha koyu bir renkte olduğu için açılı bir şekilde sürüp yüzümü ve göz altlarımı aydınlatıyorum,tek sıkıntısı nemlendirici sürmediğimde göz altımı iç anadolunun çorak topraklarına benzetmesi ve ben daha 18 yaşındayım ayrıca yağlı ciltliyim.Bende bile nemlendirici sürmediğimde böyle duran kapatıcı yaşı büyük birinde nasıl durur bilemem...

  Artıları

  Güzel kapatıcılık

  Kalıcı

  Esmerler için güzel renkleri var(bu çok iyi çoğu markanın kapatıcıları çok esmerlere olmayabiliyor bundaki nude,sand vs. gibi renkler güzel)

  Eksileri

  Açık ten için çokta çeşitli renkleri yok medyadan görebilirsiniz ivory bana fondöten rengi oldu.

  Kuru bir yapısı var

  Fiyat/performans olarak daha iyi olabilirdi...

  ilgili medya:
  3
  17 haziran 13:45 17 haziran 13:51

  741. Sayesinde fondoten kullanmayı bıraktığım kapatıcı. Göz altlarımı kapatmıyorum; mevcut renkleri beni rahatsız etmiyor. Hem de erken kırışmak istemiyorum ne gereği var. Bu kapatıcıyı sivilce izi, sivilce, renk eşitsizliği olan herhangi bir bölge üsterine Uygulayıp 30 sn bekleyip parmağımla yayıyorum. misss sayesinde yüzümün 20 de 1 ini kapatarak makyaj yapar oldum. Teşekkürler maybelline!

  Göz altıma ayda yılda bir özel bir davet dılında sürmediğim için millia hakkında yorum yapamayacağım ancak sivilcr üzerindeki performans üzerinden konuşacak olursam yoğun bir kapatıcı; bu da demek oluyor ki göz altı için fazla kalın yapıda. Tabiki göz altına bir ürün kullanıp kullanmamak  sizlerin kararı ancak genç kardeşlerime yazayım buradan;  lütfen 1-2 buluşmada güzel görünmek için göz altlarınızı kapatıp; o ince dokuyu erken yaşta zedelemeyin... missha başta olmak üzere bir çok kore markasında ışıltı veren göz altı ürünleri var onları deneyebilirsiniz lütfen yoğun kapatıcı uygulamayın bunu ortaokul lise hayatı boyunca yoğun fondoten kullanmış ve cildini 20 li yaşlarının sonlarında makyajı azaltıp bakımı artırarak toparlamış biri söylüyor.

  Sevgilerimle...

  10 haziran 13:41