yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (778)
  • oylar (200)
  • medya (10)

  778. bu kapatıcının neden bu kadar çok seveni olduğunu merak ediyorum ve şaşırıyorum. aldığımdan beri hiçbir artısını göremedim. aşırı kurutuyor ve kapatıcılığı maalesef yok. ucundaki süngeri çıkartmak ise gerçekten güzel bir fikir çünkü hijyenik olduğu söylenemez.

  ürün sadece blogger itelemesi. bu fiyatta piyasada çok daha iyi performans sergileyen ürünler varken bu ürünü almak resmen parayı çöpe atmakla eşdeğer. 

  27 mart 18:10

  4

  777. Ürünün içeriği mi değişti yoksa benim cilt tipim mi değişti bilemiyorum ama türkiye'ye ilk geldiğinde aldığım haliyle şimdiki aynı değil sanki. Eskiden daha ıslak ve pürüzsüz bir bitiş sağlıyordu ama şuan nemlendirici kullanmama rağmen kuru ve hafif parçalanmış görünüyor. Belki de aldığım ürün bozuk bilemiyorum, gerçi kötü de kokmuyor ama.

  Kapatıcılığı hala çok güzel ve asansörlü sistemiyle ürün israfının önlenmesi çok iyi. Renk cildime güzel uyum sağlıyor. Ama benim için kesinlikle bir affinitone değil.

  1 mart 01:37

  3

  776. Yapısını ve verdiği aydınlığı sevdiğim için ilkini bitirdikten sonra yine aldım.Pek bi şey farketmez diyip bi tık koyusunu aldım ama gözaltılarım daha mor gözüktü ve gözlerim yanmaya başladı :/ anlamadım neden böyle olduğunu.ilkinde öyle bir sorun yaşamamıştım.

  16 şubat 23:36


  5

  775. Ülkemize ilk geldiği dönemler bayıla bayıla kullandığım üründü. kapatıcılığından kalıcılığından çok memnundum pudrayla sabitlemesem bile hiçbir problem yaşamıyordum. en son indirimsiz fiyatının 32 TL olduğu dönemler kullanabildim süslüler, fiyat aldı başını gitti çünkü. çok memnun olduğum halde daha uygun fiyatlı olduğu için (21-24 TL arası oluyor indirimde) note bb'ye geçtim. ancak hiçbir zaman yerini tutamadı. ayrıca aplikatör çıkarma konusunda ben de diğer süslülere katılıyorum, hem hijyenik değil hem de inanılmaz derecede ürün ziyan ediyor. aplikatörle iki çevirmede gözle görülür seviyede azalış olurken tek kullanıldığında çok daha uzun süre elinizin altında olabilecek bir ürün.

  11 şubat 21:48

  774. Bir ara kullandığım bir kapatıcıydı. 3 kere falan almışımdır. Süngerinin hijyenikliği ya da yağ bezesi konusuna bir şey diyemeyeceğim ben kötü bir etkisini görmedim ancak bir kere süngerini parmağımla sıkmıştım ve baya bir ürün emdiğini görmüştüm o açıdan biraz çabuk bitiriyor kendi kendini gibi gelmişti bana. Şuan pek makyaj yaptığım bir dönemde değilim ama kapatıcı alırsam bunu almam sanırım.

  11 şubat 16:45

  4

  773. Yapısı ince ve orta kapatıcılıkta bir ürün. Ben sünger kısmını çıkarak kullanıyorum çünkü bana çok hijyenik gelmiyor. İlk aldığımda süngerli şekilde kullandım ve yağ bezesine sebep oldu fakat süngeri çıkardıktan sonra böyle bir sorun yaşamadım. Benim gözaltımda az da olsa çizgilere dolma yaptı ama göz ardı edilemeyecek kadar çok değil. Aydınlatmasından ve günlük kullanımda kapatıcılığından memnunum, severek kullandığım bir kapatıcı. 

  11 şubat 15:32

  772. Makyaj rutinimde olan ürün. Diğer kapatıcılar gibi 'sürdüğüm belli oldu' kapatıcısı değil kesinlikle. Ama üst üste sürülürse kapatıcılığı artıyor ve asla üst üste sürülmüş görünümü de olmuyor. Yanımda fondöten olmadığında tüm yüzüme de kullanmışlığım oldu, sonuç iyiydi. Aynı zamanda burun üstüme cakey görünüm hassaslığımdan dolayı hiçbir ten ürünü süremeyen ben, bunu cok az sürünce hiçbir pütürlenme yaşamıyorum. Üstünden pudra ile geçmek şart değil ama iyi olur. Üstündeki süngerin hijyenikliği tartışılır, ama zaten ürünü düzenli olarak kullanırsanız en geç iki üç ayda bitiyor, bu açıdan bakılabilir. Şuan bu ürün hakkında beni mutlu etmeyen tek şey fiyatı. Baya uçtu..

  11 şubat 05:09


  771. Çok beğenilen fakat bir türlü anlaşamadığım bir ürün. Sorun bende sanırım diyip tekrar tekrar şans verdim ama her seferinde göz altlarımı ve cildimi hazırladığım halde kalıp gibi durdu çizgilerime doldu ve rengi zamanla koyulaştı. Benim aldığım bozuktur diyerek inatlaşmaya devam edip bir adet daha edindim fakat bu da aynı sorunları yaptı. Süngerinden memnun olan süslüler var mı bilmiyorum fakat hijyenik bulmuyorum ayrıca ürünü koymayı zorlaştırıyor ne yazık ki benim için kötü bir ürün.

  9 şubat 23:49

  3

  770. Öncelikle ürünün beğendiğim özellikleri arasında kapatıcılığı, yapısı, uygun fiyatı ve sürümü yer alıyor. Bu özellikleriyle ürünü çok sevsem de göz çevremde yağ bezesi ve çenemde sivilceye sebep olmasıyla benden eksi puan aldı. Tekrar alacağım bir ürün değil bu nedenle.

  6 şubat 17:19 7 şubat 01:35

  769. ahh o asansör sistemi yok mu <3

  keşke her likit üründe olsa.

  30 ocak 00:09