1.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (458)
  • oylar (36)
  • medya (2)
1

458. Dudağınızda yağlı yemek yemiş hissiyatı yaratan bir ürün mü arıyorsunuz? O zaman tereddüt etmeden alın. Bir de küçücük kızlar bunun koleksiyonlarını yapıyor youtubeda lip balmlarım diye, içim acıyor izlerken. Pot o miracle’ı bitirince naneli ve daha ucuz diye mint fresh çeşidini almıştım. Kokusu aynı falım sakızlar gibi. Ama o kadar yani. Nemlendirmesi sıfır, hatta sürdükten 5 dakika sonra dudaklarımı silmek istiyorum. Tırnak diplerime süre süre bitiricem umarım.

12 haziran 23:59

1

457. hiç sevmediğim lip balmdır. önce içi mavi olanı satın aldım rujların altına kullanırım diye düşünerek. hiçbir işe yaramadı ama yine de bitene kadar kullandım. sonra akıllanmadım ve içi turuncu olanı satın aldım spf 20 olduğu için ve hafif renk verir yazın iyi olur düşüncesiyle. spf ve renk için bakınca ehh idare eder diğerine göre. ama bunu bitirmedim ve yarısından sonra 4 yaşındaki kuzenime verdim etrafı boyasın sevinsin diye. o da çaydanlığın altına konulan şeyi(gizlinot: nevale miydi adı?) boyayarak bitirdi ürünü. iyi oldu swh.

edit: kötü olduğu konusunda tüm süslülerin hemfikir olduğu yegane ürünlerden biridir.

12 haziran 23:37 13 haziran 00:07

456. ambalaj çekiciliğinden ötürü denenilen, görüntüsünden öteye gidemeyen; verimsiz ve gereksiz sözde dudak balmıdır.

12 haziran 16:14


455. Sebepsizce biriktirdiğimdir.

Nemlendirme desen yok, kurutuyor. Renk desen fena değil ama ben zaten devamlı ruj sürerim. İçeriği temiz değil ve firma hayvan deneyleri yapıyor. ( Hayvan deneyleri yapan firmaların ürünlerinden hiçbir zaman hayır gelmiyor da zaten. ) Koku tat desen 2 3 tl daha verip Yves Rocher'den şeker gibi lip balmlar alınabilir.

Renksizleri tırnak etlerime, renklileri göz altımda kapatıcının altına corrector olarak kullanıp bitireceğim.

5 haziran 15:04

2

454. Electro serisindekilerin nemlendirmesi güzel, bu seridekiler neden böyle anlam veremedim. Sadece renklendirsin diye alınabilcek lip balmlar. Kurulukları bile belli ediyo senin işlevin ne acaba maybelline baby?

5 haziran 13:29

453. Nemlendirmediği bilinen bir gerçek olduğu için ben sadece renk vermesi amacıyla kullanıyorum. Uyumadan önce dudaklarıma cherry me, pink punch veya electro serisinden pink shock olanı iki kat olacak şekilde sürüyorum. özellikle pembe ve tonlarını tercih ediyorum çünkü uyandığımda dudaklarımda çok güzel ve çok doğal bir pembelik kalıyor sanki hiçbir şey sürmemişim dudaklarımın kendi pembeliği gibi duruyor. 

5 haziran 12:50

452. Sevemedim. Nispeten kışın sıcak bir şehirde yaşıyorum ve ona rağmen yetmedi koruması bana. Öncesinde Farmasinin lip balmını kullanmıştım, belki de onun kadar iyi bulamadığım için yetmedi diyor olabilirim. Yağ gibi bir his bırakmadı dudağımda sürdükten sonra, bunu beğendim sadece. Bende açık maviş olan Hydrate var, renk vermiyor. Evde olduğum sürece yarım saatte ya da saatte bir sürerek bitirme aşamasına geldim ancak daha almam. Eminim ki piyasada daha iyileri var. Ha ama bakım için değil de çıkarken hafif bir şeyler olsun dudağımda diye renkli versiyonlarını alabilirim elimdeki rujların bir kısmını bitirince

27 mayıs 20:40


451. Sakın ola sakın ankaranın o ayazında dudaklarım çatlamasın hem nemlensin hem renklensin diye kullanmak istiyorsanız hiç yanına bile yaklaşmayın derim sadece renklendiriyor ve birçok renk alternatifi var. Benim renk favorim çavdar rengi.

27 mayıs 16:06

450. Nemlendirmek için yeterli olmadığını düşündüğüm ürün.

Blistex 'i bulamadığım için maybelline etiketine güvenip mentollü olanını almıştım. Kışın ortasında kullandığımdan ötürü asla istediğim verimi alamadım. Kış için uygun olduğunu düşünmüyorum. Yazı daha ideal olabilir.

1 mayıs 19:04

449. Bir dönem baya meşhurdu millet renklerini tamamlamaya çalışıyordu hatta.Bende de 2 rengi vardı fakat nemlendirmek gibi bir işlevi yok,sadece dudağınızda doğal duran hafif bir renk veriyor.

27 mart 17:01