1.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (482)
  • oylar (40)
  • medya (2)

482. Bayılarak kullandığım ürünlerden bir tanesi.Dudaklara harika bir şekilde bakım yapıyor çok güzel bir parlaklık veriyor tıpkı lipgloss gibi ve yanaklara allık ve aydınlatıcı olarak da kullanılabilir

3 ağustos 10:20 6 ağustos 09:10

481. Ruj sürmeden önce kullanıyorum(özellikle matsa) harika olmasa da nemlendiriyor rujun çizgilere dolmasını engelliyor tek başına kullandığımda canlılık ve hafif renk veriyor

28 temmuz 16:22

480. Cherry Me olanı hem inanılmaz güzel nemlendiriyor hem de iddialı olmayan ve doğal gözüken bir pembe ton bırakıyor. ailece kullanıyoruz. diğer balmların aksine bağımlı yaptığını düşünmüyorum. arada başka şeyler de deniyorum.

fakat 4 yıldır vazgeçemiyorum, kürkçü dükkanı misalı hep dönüyorum baby lips'e. çok memnunum

24 temmuz 11:37 25 temmuz 18:03


479. şeftalilisini çok uzun süre kullandığım, hala da kullanmakta olduğum üründür. Genellikle dudak bakımından sonra evde sürüyorum dışarıda tercih etmiyorum. Belirli bi süreden sonra kokusunu kaybediyor, onun dışında memnun kalmadığım hiçbir yanı yok.

3 temmuz 21:28

478. besleyici olduğunu hissediyorsunuz ama sürekli kullanmaya tahammül edemeyeceğim kadar kaygan.

30 haziran 04:50

477. zamanında youtuberlar yüzünden aldığım bomboş bir lipbalm. bunun reklamını yapmaya utanmadılar mı? nemlendirmediği yetmezmiş gibi bir de kuruttuğu zaten defalarca kez yazılmış. küçük yaş grubu kızlarımız makyaj heveslerini bastırmak için kullanabilir. gerçekten lipbalma ihtiyaç duyan kuru dudaklar için blistexe devam.

17 haziran 20:39

1

476. Dudağınızda yağlı yemek yemiş hissiyatı yaratan bir ürün mü arıyorsunuz? O zaman tereddüt etmeden alın. Bir de küçücük kızlar bunun koleksiyonlarını yapıyor youtubeda lip balmlarım diye, içim acıyor izlerken. Pot o miracle’ı bitirince naneli ve daha ucuz diye mint fresh çeşidini almıştım. Kokusu aynı falım sakızlar gibi. Ama o kadar yani. Nemlendirmesi sıfır, hatta sürdükten 5 dakika sonra dudaklarımı silmek istiyorum. Tırnak diplerime süre süre bitiricem umarım.

12 haziran 23:59


1

475. hiç sevmediğim lip balmdır. önce içi mavi olanı satın aldım rujların altına kullanırım diye düşünerek. hiçbir işe yaramadı ama yine de bitene kadar kullandım. sonra akıllanmadım ve içi turuncu olanı satın aldım spf 20 olduğu için ve hafif renk verir yazın iyi olur düşüncesiyle. spf ve renk için bakınca ehh idare eder diğerine göre. ama bunu bitirmedim ve yarısından sonra 4 yaşındaki kuzenime verdim etrafı boyasın sevinsin diye. o da çaydanlığın altına konulan şeyi(gizlinot: nevale miydi adı?) boyayarak bitirdi ürünü. iyi oldu swh.

edit: kötü olduğu konusunda tüm süslülerin hemfikir olduğu yegane ürünlerden biridir.

12 haziran 23:37 13 haziran 00:07

474. Bana mumlu pastel boyaları anımsatan, çatlak dudaklarıma herhangi bir nem sağlamayan ( genelde onarı vaadi olan ya da en azından bir nem veren lip balmların aksine) sadece renk veren şahsımca gereksiz bir üründür. Aynı fiyat bazında daha kaliteli nemlendiriciler alınabilir

12 haziran 18:00

473. ambalaj çekiciliğinden ötürü denenilen, görüntüsünden öteye gidemeyen; verimsiz ve gereksiz sözde dudak balmıdır.

12 haziran 16:14