4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • oylar ()
  • medya (1)

43. bu urunu bu haftasonu Cansu Yeğin'den görüp denedim.Hakikaten de boyuyor kaşları. Kaş eniniz inceyse teninizi boyarsınız dikkatli olun.ciddi sabitliyor kaşları öyle ki botoks etkisi yaptı azıcık kaşlarımı pek oynatamadım.acaba botoks yaptıracağımıza bunlardan mı sürsek dedim. indirim döneminde alırım sanırım.o fiberler de dolduruyor cidden.yalnız günün sonunda hacivat goruntusu yaratır mı emin olamadım,akar mı kokar mı bilemedim.

17 eylül 16:50 17 eylül 16:51

4

42. + Sabitlemesi çok güzel

+ Renkleri çok başarılı

- Fırçaya fazla ürün geliyor

- Biraz kaşları döküyor.

Olumsuzluklarına rağmen gerçekten sabitlemesi çok iyi olduğu için uygun fiyatlı ürünler içinde başarılı buluyorum.

8 ağustos 13:47

41. Kaşlarım seyrek ve dağınık olduğundan mutlaka kaş maskarası kullanıyorum.Fırçasının boyutu ideal fakat fazlasını almak zor oluyor.Güzel sabitliyor ve rengi kaşlarıma uyuyor ama temizlerken çok bulaşıyor ve sanki kaşlarımı döküyor biraz.Sevmekle sevmemek arasındayım bu yüzden.

8 ağustos 13:22


40. Medium brown rengi kaşlarıma birebir uydu. Zamk gibi yapıştırmasını ben sevdim çünkü kaşlarım epey dağınıktır. Uygularken fırçanın uzunluğundan bulaşma yapıyor fakat kolay siliniyor. Tekrar alırım.

7 ağustos 14:49

5

39. Bu maskarayı denemeden önce istediğim görünüşü verdiği için sevdiğim ve yeniden alacağım Loreal Paris Micro Tattoo Brow Artist'in Cool Brunette rengini kullanıp üzerine Essence'in kaş jelini sürüyordum. Daha pratik olabilir mi diye düşünerek indirim zamanında deneme ürününü kullanınca "bu da hoş durdu" deyip 'medium brown' rengini aldım. Ne ince ne kalın olan kaşlarımın iyi anlaştığı bir kaş ürünü oldu. Kaşlarımı silerken üç dört tüy çıkıyor fakat doğal bir kaş görünümü sağladığı ve yerçekimine yenik düşmüş gibi aşağı düşen kaşlarımı bütün gün sabit tuttuğu için indirimde stoklama yanlısıyım. Bu arada peçeteye ya da elimin üzerine fazlasını aldıktan sonra kaşlarıma çok bastırmadan sürüyorum, bu şekilde alta ya da üste aşırı bulaşmamış oluyor. Bulaşsa da kolaylıkla silinebiliyor.

11 temmuz 14:22 11 temmuz 14:26

38. Bendeki rengi medium brown ve kaşlarıma birazcık koyu kalsa da, fırçanın üstündeki fazlalığı peçeteyle alıp uyguluyınca sonuç gayet güzel oluyor. Kesinlikle kalıcı bir ürün. Kullandığım ilk kaş maskarası ve bittiğinde çok macera aramadan yine bundan bir tane satın alırım gibi duruyor.

2 temmuz 00:20

37. asi, yerinde durmayan sürekli biri anyaya biri konyaya bakan kaşı olanlara başka bi ürüne gerek yok ister tek basına ister kaş farıyla doldurduktan sonra sabitlemesi gerçekten çok iyi ben kendi adıma neden bu kadar geç denemişim dedim.. başka ürünlerle para kaybetmeye gerek yok süslüler..

9 mayıs 09:03


4

36. Kaşlarım açık renk, seyrek ve uzun. Üstüne üstlük kaşlarımı almıyorum. :) Kaşlarımı dışa tarayıp hafif boşluklu o fresh görüntüyü elde etmek istediğim zamanlarda doldurması yeterli. Tam dolu, tok bir görüntü elde etme konusunda benim için yetersiz, altına kaş farı veya kalem uyguladığımda bu konuda daha iyi sonuç alıyorum. Kaşlarım uzun olduğu için gün içinde genelde oraya buraya gider, düşer. Bu maskarayı uyguladığımda ise sabah evden nasıl çıktıysam akşam öyle dönüyorum, sabitleme konusunda çok başarılı. Sürdükten sonra ilk anda hafif sertlik olsa da sonra o his geçiyor. Kesinlikle yapış yapış bir his bırakmıyor, parlama yapmıyor. Memnunum, bittikçe alırım ancak indirimsiz fiyatını biraz fazla buldum.

8 mayıs 08:34

35. Elim alışana kadar bu neymiş arkadaş dedirten alıştıktan sonra da vay be dedirten kaş maskarası oldu. Kaşlarım ne kalın ne de ince aralarda hafif boşluklar var ama ilk kullanmaya başladığım zamanlarda kaşımın üstünde yeni bi kaş varmışcasına boyandı, bulaştı, bi takım huysuzluklar yaptı. Kullanmaya devam ettim çünkü sabitleme olayı gerçekten muhteşemdi. Sonra tarağındaki boyayı hafif sıyırarak kullanmaya başladım. Oldu. Sabitlemesi, kalıcığı gerçekten başarılı. Bol sürünce birde parlak parlak duruyor o yüzden azcık sürmek yeterli. Ama kaşlarınız çok seyrekse de bi tarayışta doldurmaz. O yüzden çok problemli kaşlarınız yoksa ve şöyle bi belli olsun hafiften de dolduruversin diyosanız o iş maybelline brow precise fiber filler maskarada. Şu aralar anlaşıyoruz kendileriyle.

15 nisan 00:02

34. Büyük bir hevesle aldığım fiber kaş maskarasıdır.

Kaşlarım sağolsunlar pek bi oynak oldukları için ayrı olarak şeffaf kaş maskarası almayayım hem doldursun hem sabitlesin diye bunu aldım.Doldurması ve sabitlemesi gerçekten başarılı.ilk önce bi ağırlık yapıyor kaşlarınızda ama kuruyunca daha hissetmiyorsunuz.yapış yapış yapmıyor kaşları ancak dikkatli kullanılması lazım bulaşma yapıyor.çok fazla boşluk varsa kaşınızda doldurmaz ama sabitlensin biraz gür dursun diyorsanız işinize yarar.evet buraya kadar problem yok fakat öbek öbek döktü kaşlarımı temizlerken.abartmıyorum 8-10 tel geldi pamuğa şu an çok üzgünüm beğenmiştim seni fiber neden böyle yaptın :((

5 nisan 23:02