sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (47)
 • oylar (17)
 • medya (1)

47. Kaşları döktüğüne katılmadığım bir ürün kendisinen 3 tane bitirdim bittikçe alıcağım bir makyaj malzemesi kaşınıza boca ederek sürerseniz en doğal ürün bile döker yada dökülcek hasas kaşlarınız varsa böyle ürünler kullanmayın sonuçta kıl kökünü kapatıyor kaşı tutması çok iyi değil 5-6 saat sonra oynayan bazı teller oluyor ama önemli değil o verdiği doğal dolgunluğu bir benefit veriyor birde bu diğer pastel,mac,loreal aşırı kalın geliyor kaşımı oynatınca böyle kaşımda jole varmış gibi duruyor ondan maybelline vazgeçilmezim

15 ocak 00:30

46. Doğal kaşlarımı kullanıyorum ve makyajda sadece yukarıda tutması için maskara sürerim ve bu üründe yeni geldiğinde testerını deneyip ertesi gün alayım demiştim, iyiki de öyle yapmışım. Kaşlarımı ayrı bir pamukla temizledim benim için en önemlisi kaşları döküp dökmemesi ve ne yazık ki 4,5 tel kaşım pamukta kaldı. Kaşlarımı evet çok güzel gösterdi ama kaşlarım birşeyler sürdüm diye bağırıyordu. Mimik yaparken kaşlarım rahat değildi sanki waterproof bir ürün kullanmışım gibi hatta saç spreyi sıkmışım gibiydi. Benim için kaş maskarası sertleştirmeyip, kaşları dökmemesi önemli ama yerine getiremedi bu özellikleri.  Ben pastelin kaş maskarasını kullanıyorum ve ondan daha belirgin yapıp doldurdu ama dökmesiyle elimi bile sürmeyeceğim bi ürün oldu. İnce telli kaşlarınız varsa bir deneyin derim. Kaşları güzel doldurup kalınlaştırıyor. Bende ne diye yeni bir maskara macerasına atladıysam yıllardır memnun olduğum üründen şaşmamı bir kez daha kanıtladı. Canım pastel. 

 Alttaki girdiye itafen; kaşları gür olan bir insan az sürsede ürün kaşlara daha fazla tutunuyor. Pastel de herhangi bir sertleşme hissetmiyorum ama bu üründe bariz kaşların semsert oldu. Kaldı ki kaşlarım sağlamdır, sizin kaşınızı dökmedi diye bir ülke dolusu insanın kaşlarını dökmeyecek diye bi kaide yok. Seyrek kaşta doğal olabilir ama gür ve kalın kaşlarda daha yapay gösteriyor. Tutuşu ise pastelden kat be kat daha sert.

15 ocak 00:20 15 ocak 23:37

45. Aşırı merak ettiğim üründü, gratis indiriminde kaptım hemen bir tane, bendeki dark blonde rengi. Tonu çok güzel küllü bir ton, içinde minik fiber kıllar var. Kaşlarımı çok doğal bir şekilde dolduruyor, kaşlarımla çok uğraşmak istemediğimde sadece bunu sürüp çıkıyorum çoğu zaman. Bulaşma sorunundan herkes şikayet etmiş ama kaşlarım orta kalınlıkta, pek öyle bir sorun yaşamadım ben. Ama ürünü sıyırıp öyle sürmekte fayda var, çok ürün geliyor fırçaya çünkü. İlk aldığımda laps diye sürdüm sıyırmadan hep ürün kaldı kaşlarımda. Ama kalıcılığı sabitlemesi her şeyi çok güzel o yüzden alınabilecek bir ürün. Kaşlarımda dökme de yapmadı

22 ekim 2018 11:56

44. Kaşlarımı sabit tutacak maskara arayışında sona geldiğim ürün.gerçekten sürdüğüm gibi kalıyor gün içinde kaşlarım.benim için mucize çünkü kaşlarım uzun telli ve dağınık hoyrat delikanlılar.günlük olarak pastelin maskarasını kullanıyorum sabitlemesi çok iyi olmasa da memnunum.bunu da özel günler için düşünüp aldım.anlaşacağız gibi bendeki renk dark blonde

21 ekim 2018 23:22

43. bu urunu bu haftasonu Cansu Yeğin'den görüp denedim.Hakikaten de boyuyor kaşları. Kaş eniniz inceyse teninizi boyarsınız dikkatli olun.ciddi sabitliyor kaşları öyle ki botoks etkisi yaptı azıcık kaşlarımı pek oynatamadım.acaba botoks yaptıracağımıza bunlardan mı sürsek dedim. indirim döneminde alırım sanırım.o fiberler de dolduruyor cidden.yalnız günün sonunda hacivat goruntusu yaratır mı emin olamadım,akar mı kokar mı bilemedim.

17 eylül 2018 16:50 17 eylül 2018 16:51

4

42. + Sabitlemesi çok güzel

+ Renkleri çok başarılı

- Fırçaya fazla ürün geliyor

- Biraz kaşları döküyor.

Olumsuzluklarına rağmen gerçekten sabitlemesi çok iyi olduğu için uygun fiyatlı ürünler içinde başarılı buluyorum.

8 ağustos 2018 13:47

41. Kaşlarım seyrek ve dağınık olduğundan mutlaka kaş maskarası kullanıyorum.Fırçasının boyutu ideal fakat fazlasını almak zor oluyor.Güzel sabitliyor ve rengi kaşlarıma uyuyor ama temizlerken çok bulaşıyor ve sanki kaşlarımı döküyor biraz.Sevmekle sevmemek arasındayım bu yüzden.

8 ağustos 2018 13:22

40. Medium brown rengi kaşlarıma birebir uydu. Zamk gibi yapıştırmasını ben sevdim çünkü kaşlarım epey dağınıktır. Uygularken fırçanın uzunluğundan bulaşma yapıyor fakat kolay siliniyor. Tekrar alırım.

7 ağustos 2018 14:49

5

39. Bu maskarayı denemeden önce istediğim görünüşü verdiği için sevdiğim ve yeniden alacağım Loreal Paris Micro Tattoo Brow Artist'in Cool Brunette rengini kullanıp üzerine Essence'in kaş jelini sürüyordum. Daha pratik olabilir mi diye düşünerek indirim zamanında deneme ürününü kullanınca "bu da hoş durdu" deyip 'medium brown' rengini aldım. Ne ince ne kalın olan kaşlarımın iyi anlaştığı bir kaş ürünü oldu. Kaşlarımı silerken üç dört tüy çıkıyor fakat doğal bir kaş görünümü sağladığı ve yerçekimine yenik düşmüş gibi aşağı düşen kaşlarımı bütün gün sabit tuttuğu için indirimde stoklama yanlısıyım. Bu arada peçeteye ya da elimin üzerine fazlasını aldıktan sonra kaşlarıma çok bastırmadan sürüyorum, bu şekilde alta ya da üste aşırı bulaşmamış oluyor. Bulaşsa da kolaylıkla silinebiliyor.

11 temmuz 2018 14:22 11 temmuz 2018 14:26

38. Bendeki rengi medium brown ve kaşlarıma birazcık koyu kalsa da, fırçanın üstündeki fazlalığı peçeteyle alıp uyguluyınca sonuç gayet güzel oluyor. Kesinlikle kalıcı bir ürün. Kullandığım ilk kaş maskarası ve bittiğinde çok macera aramadan yine bundan bir tane satın alırım gibi duruyor.

2 temmuz 2018 00:20