4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (8)
  • medya (1)
5

37. Bu maskarayı denemeden önce istediğim görünüşü verdiği için sevdiğim ve yeniden alacağım Loreal Paris Micro Tattoo Brow Artist'in Cool Brunette rengini kullanıp üzerine Essence'in kaş jelini sürüyordum. Daha pratik olabilir mi diye düşünerek indirim zamanında deneme ürününü kullanınca "bu da hoş durdu" deyip 'medium brown' rengini aldım. Ne ince ne kalın olan kaşlarımın iyi anlaştığı bir kaş ürünü oldu. Kaşlarımı silerken üç dört tüy çıkıyor fakat doğal bir kaş görünümü sağladığı ve yerçekimine yenik düşmüş gibi aşağı düşen kaşlarımı bütün gün sabit tuttuğu için indirimde stoklama yanlısıyım. Bu arada peçeteye ya da elimin üzerine fazlasını aldıktan sonra kaşlarıma çok bastırmadan sürüyorum, bu şekilde alta ya da üste aşırı bulaşmamış oluyor. Bulaşsa da kolaylıkla silinebiliyor.

11 temmuz 14:22 11 temmuz 14:26

36. Bendeki rengi medium brown ve kaşlarıma birazcık koyu kalsa da, fırçanın üstündeki fazlalığı peçeteyle alıp uyguluyınca sonuç gayet güzel oluyor. Kesinlikle kalıcı bir ürün. Kullandığım ilk kaş maskarası ve bittiğinde çok macera aramadan yine bundan bir tane satın alırım gibi duruyor.

2 temmuz 00:20

35. asi, yerinde durmayan sürekli biri anyaya biri konyaya bakan kaşı olanlara başka bi ürüne gerek yok ister tek basına ister kaş farıyla doldurduktan sonra sabitlemesi gerçekten çok iyi ben kendi adıma neden bu kadar geç denemişim dedim.. başka ürünlerle para kaybetmeye gerek yok süslüler..

9 mayıs 09:03


4

34. Kaşlarım açık renk, seyrek ve uzun. Üstüne üstlük kaşlarımı almıyorum. :) Kaşlarımı dışa tarayıp hafif boşluklu o fresh görüntüyü elde etmek istediğim zamanlarda doldurması yeterli. Tam dolu, tok bir görüntü elde etme konusunda benim için yetersiz, altına kaş farı veya kalem uyguladığımda bu konuda daha iyi sonuç alıyorum. Kaşlarım uzun olduğu için gün içinde genelde oraya buraya gider, düşer. Bu maskarayı uyguladığımda ise sabah evden nasıl çıktıysam akşam öyle dönüyorum, sabitleme konusunda çok başarılı. Sürdükten sonra ilk anda hafif sertlik olsa da sonra o his geçiyor. Kesinlikle yapış yapış bir his bırakmıyor, parlama yapmıyor. Memnunum, bittikçe alırım ancak indirimsiz fiyatını biraz fazla buldum.

8 mayıs 08:34

33. Büyük bir hevesle aldığım fiber kaş maskarasıdır.

Kaşlarım sağolsunlar pek bi oynak oldukları için ayrı olarak şeffaf kaş maskarası almayayım hem doldursun hem sabitlesin diye bunu aldım.Doldurması ve sabitlemesi gerçekten başarılı.ilk önce bi ağırlık yapıyor kaşlarınızda ama kuruyunca daha hissetmiyorsunuz.yapış yapış yapmıyor kaşları ancak dikkatli kullanılması lazım bulaşma yapıyor.çok fazla boşluk varsa kaşınızda doldurmaz ama sabitlensin biraz gür dursun diyorsanız işinize yarar.evet buraya kadar problem yok fakat öbek öbek döktü kaşlarımı temizlerken.abartmıyorum 8-10 tel geldi pamuğa şu an çok üzgünüm beğenmiştim seni fiber neden böyle yaptın :((

5 nisan 23:02

32. Benim merakla beklidiğim üründü eskiden.Çünkü şeffaf maskaraları sevmiyorum. Türkiye'ye gelince aldım ve o zamandır kullanıyorum. Beklediğimden iyi sabitleyip fiber kıllar sayesinde dolduruyor. Size uyan rengini bi bulun ve alın.

2 nisan 15:15

31. evet ben de herkes gibi çok sevdim. bayağı seyrek ve kalın kaşlarım var. dolduruyor, tarıyor ve sabitliyor gün boyu amaaaa benim kaşlarımın içinde sivilce yaptı:((( evet çok kötü ve sinir bozucu ama ne zaman kullansam minik sivilceler çıkıyor kaşımda anlamadım nedenini:(

1 nisan 22:10


30. kaşları sabitlerken aynı zamanda hafif hafif dolduran kaş maskarası.

kaşları çok iyi sabitliyor, gün boyu akma, bulaşma ve dökülme yapmıyor. bu açıdan çok güven verici bir ürün.(gizlinot: 17 - 18 saate kadar gözlemledim) bence tek olumsuz tarafı, yapısı çok ağır. bir de kaşları sertleştirdiği için makyajı temizlerken nazik ounmazsa birkaç kaş teli dökülebilir.

7 mart 17:51

29. Gratis kadınlar günü indiriminden 18 tl gibi bir fiyata aldım. Yok kaş farı, yok uygulamak için fırça, yok kaş sabitleme jeli. Bunların hiçbirine gerek kalmadı. Kaşları tarıyor, aralarını dolduruyor ve sabitliyor.Üstelik renkleri de içinde turunculuk barındırmayan küllü tonlarda. Daha ne olsun.

4 mart 03:34

28. görkem karman'ın önerisiyle alıp şu aralar kendisiyle aşk yaşadığım, kaşlarımı olduğundan daha güzel gösteren üründür, kaşlarım seyrek ve koyu küllü kahverengi saçlarım ise koyu kahverengi olduğu için dark brownunu aldım çok da güzel oldu çok da iyi oldu ;)

26 şubat 20:45