4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (1)

5. ben bu ürünü anlamadım. biri bana yardım etsin de kullanayım. Öncelikle ürünü Trendyol'dan aldım bi kaç ürünle beraber, ilk açtığım ürün bu oldu. Fırçasını gördüm, dedim bu kullanılmış mı? Açılmış mı? Kurumuş mu? Bu ne bu? Sonra dedim.... Hı fiber falan var ondan böyle garip bi ürün olsa gerek.Bi deneyeyim dedim evet renk veriyo ama nasıl veriyo nasıl kullanmam gerekiyor anlamadım. Bi de bana baya sert geldi yani kaşlarım baya sertleşti. Bi de sanırım kaşınız yeni alınmış ve kalınken güzel olabilecek bi ürün. Ben sağa sola her yana bulaştırdım. Bi de onları çıkaramadım. Oldum mu size ex İdo Tatlıses... Ama süslüler güzel diyosa güzeldir. Siz bana bi yardım edin de ben de bu yorumu güzelce editleyeyim.

dün 16:26

4. Kaşlarınız inceyse denememeniz gereken ürün diyebilirim. Yapısı çok güzel evet sabitliyor, boyuyor, tarıyor, sertleştirmeden ve dökmeden bunların hepsini yapıyor ancak kaşık şeklindeki fırçası ince kaşlılarda kullanımı imkansız kılıyor. Ne zaman sürmeye kalksam kaşlarımın etrafı da ister istemez boyanıyor bir de onu temizlemekle uğraşıyorum. Nispeten orta/kalın kaşları olan süslülerimize ilaç gibi gelecek üründür kendisi çünkü bir çok kaş makyajı adımını tek başına yapıyor zaten.

Medium brown rengini kullanıyorum ama bu kesinlikle orta kahve değil, çok daha koyu kalıyor. Koyu kahverengi kaşlarınız varsa bu rengini alırsanız daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz lakin koyu kahve olarak satılanının simsiyah olduğunu tahmin etmek çok zor değil.

29 ekim 09:57

3. Görkem Karman tavsiyesi üzerine edinmiştim. Memnunum ancak kaşlarıma dokunduğumda ki yapış yapış hissi sevemiyorum. ürünü arada bir kullanıyorum. Kullandıktan sonra benimde tavsiyem üzerine bir çok arkadaşımda ürünü satın aldı. kullanan arkadaşlarımda memnun.

23 ekim 13:34


4

2. Tek bir ürünle kaşınızı taramak,doldurmak ve sabitlemek bu ürünle mümkün. Içinde fiber tüyler var. Doğal bir dolgunluk bırakıyor. Kalemle yada kaş farıyla kaşı doldurup,fırçayla tarayıp,sabitleyici ile üstünden geçmeye gerek kalmadan hepsini aynı anda yapabiliyorsunuz. Bu anlamda çok pratik. Fırça yapısı kasiniza uygun tasarlanmış. Sabitlemesi çok güzel, kaşımda aksi bir tel var onunla başa çıktı. Aksam eve geldiğimde hala sabitti. Hem yoğun hemde doğal görünüm elde edebiliyorum. Indirimde 29.90 tl ye almıştım, sadece bir kaş kaleminin 30-40 tl arası fiyata satıldığı şu dönemde hepsi bir arada çok uygun fiyatlı bir ürün.memnun kaldim. Kaşınızı doldurup üstünden de geçebilirsiniz. Iyi ki almışım dediğim bir ürün oldu. Bendeki rengi dark blonde.

ilgili medya:
1
22 ekim 20:28

1. Kaş kalemi ile kaşımı doldurmak istemedigim zamanlarda maybelline brow precise fiber filler'ı uyguluyorum. Kaşımın ihtiyacı plan yerlerine uygulayıp ardından kaş taragimla kaslarımı tariyorum. mis gibi oluyor.

17 ağustos 08:21