4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar ()
  • medya (4)

20. kahve-mor duruşu olan satin yapıda bir ruj. bu ruju normal uygularsam ne yazık ki beğenemiyorum çok koyu bi kahve duruyo bende. ama pıt pıt dokundurup parmaklarımla dağıttığımda sanki ruj sürmemişim de dudaklarımın kendi rengiymiş gibi hafif bir gül kurusu renk veriyor. biterse bi daha almam muhtemelen. tabi pıt pıt uygulamayla ruj bitirmek de kolay değil.

22 eylül 18:34

19. çok doğal bir renge sahip olan günlük olarak kullandığım rujlardan biri. koyu olacak diye tereddüt etmiştim ancak hafif yapısından dolayı hiç korktuğum gibi durmadı. bahsedildiği gibi kalıcılığı az ama sürümü kolay olduğu için yenilemek zor gelmiyor.

19 ağustos 00:03

18. Kısa süre önce kullanmaya başladım bu ruju kahveliğine rağmen yaz mevsimine yakıştığını düşünüyoum. Rengi dudak renginden daha koyu ve kahvesi baskın ama parlak bitişinden olsa gerek doğal duruyor ama dudakları da ön plana çıkarıyor kesinlikle. Günlük kullanılabilir ve bunu sürünce kendimi güzel hissediyorum(gizlinot: Küçük mutluluklar işte.) sanki gözlerimi parlatıyor. Burda leylaklığı var denmiş ,bana yakıştığını düşünüyoum demek ki soğuk alttonluyum diye sorgulattı ,halbuki sarı benizli bir insanım. Kafalar karışık.

23 temmuz 17:44 23 temmuz 17:50


5

17. yapısını ve kokusunu çok beğendiğim günlük rujum. ben bu ruju diğer pek çok rujumda yaptığım gibi önce dudak nemlendiricisi sürerek sürüyorum, böylece my lips but better görüntüsü sağlıyorum. oldukça memnunum, bitince tekrar alırım.

20 haziran 13:44

4

16. Tek kelimeyle harika olan ruj. Ne zaman sürsem mutlaka numarası soruluyor. İçinde hem kahvelik hem vişne çürüğü olan bir renk arıyorsanız mutlaka bakın. Dudakları daha çekici gösterdiği kesin. Fi dizisinde Serenay'ın sürdüğü Brick o la ya benzettim ben biraz.

15 haziran 15:32 17 ağustos 10:44

15. Yazları en en en sevdiğim ruj. Bir kapatıcı, bir pembe-gül kurusu far, bir rimel ve bu ruj. Aşırı fresh bi görüntü veriyor bu ruj makyajınıza. Bi de yanında yüzünüzü aydınlatıcıyla taçlandırırsanız muh-te-şem. Bu serinin bir de 630 numarasını kullanıyorum. Onu bitirdim sayılır. İkisi de vazgeçilmezim

26 mayıs 00:54

14. Bittikçe alıyorum bu ruju. Önceden de yazıldığı gibi içinde parıltılar var ama abartı değil. Dudağımın bir ton koyusu gibi bir renk, zaten genellikle kahverengi tonlu rujlar kullanıyorum. Yıllardır çok memnunum. Gün içinde defalarca yenilemem gerekmesi bile beni hiçbir zaman rahatsız etmedi.

26 mayıs 00:31


13. Gayet doğal bir duruşu olan, kokusu ile beni büyüleyen bir ruj kendisi. Benim için tam olarak kahve ve Gül kurusu arası bir renk. İçerisinde hafif ışıltılar barındırıyor, ama kesinlikle rahatsız edici değil. Sürümü gayet kolay, ne çok parlak ne de çok mat bitişli bir ruj. Dudakları kurutmayan bir yapısı var. Ama yine de altına bir nemlendirici sürmekte fayda var. Gün içinde tazeleme gerektiriyor fakat dudakta çok bariz parçalanmalar yapmıyor. Son olarak günlük makyajlara da çok yakıştığını düşünüyorum. 

25 mayıs 23:13

12. içinde kahve ve leylak tonları barındırıyor. benim dudak rengimde de hafif leylak tonları var. bu ruju hafif uyguladığımda my lips but better ruju oluyor benim için. ne yazıkki kalıcılığı az. kremsi bir dokusu olduğu için kurutma da yapmadı.

25 mayıs 21:29

11. Bileğimde denediğimde koyu gibi gelmişti ama hiç öyle değil. Çok güzel koyumsu bir gül kurusu. Ama çok kalıcı değil tek eksisi bu ancak zaten mat bir ruj olmadığı için normal.

5 mayıs 22:35