4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar ()
  • medya (4)

31. Bugün Capacity gratis den 23₺ye aldığım bordo ruj.Uzun süredir almak istiyordum indirimde görünce kaçırmak istemedim.

14 eylül 14:11

30. Ben bordo bir ruj sürecek kadar cesaretki bile değildim taki bu ruj ile tanışana kadar. Rengi mükemmel tenime tam uydu. Bu ürün sayesinde sadece bb krem mascara ruj ile makyaj yapıyorum. Bu ürünün tek eksisi bir kaç saat sonra dudaklarımın ortasında pul pul olması.

27 ağustos 02:47 27 ağustos 21:25

29. İlk rujum annemle babamın aldığı maybelline rujuydu. Kokusunu çok severdim. Bu rujda aynı kokuya sahip bana nostalji oluyor üstelik çok yumuş rengi de tam istediğim ton bordo. Tabi mat diyemeyeceğim bir yapısı var.

26 ağustos 20:10


28. Bordo ruj düşmanı olarak kendisinin rengi çok hoşuma gitti açıkçası. Her gün sürmeyecek olsam bile dudağıma pıt pıt rengi bırakıp parmağınla dağıttığım zaman çok tatlı ve doğal bir kırmızı elde etmiş oluyorum.kalıcılığı güzel ve sürümü de çok yumuşak.

15 ağustos 12:33 15 ağustos 12:34

27. İlk rujlarımdan biri olabilir kendileri. Rengi biraz da vişne çürüğüne çalan bir bordo. 

Mat olmasına rağmen dudağı asla kurutmuyor ve sürümü de gayet kolay, yumuşak. 

Bazen parmaklarımla yayarak daha doğal bir görünüş elde ediyorum bazen de olabildiğince abanıyorum :d 

Kalıcılığı da gayet başarılı. Şöyle söyleyeyim: Arkadaşlarla kahvaltıya giderken sürmüştüm, masadaki çoğu şeyi yemiş olmama rağmen ruj hiç dağılmamıştı. 

24 temmuz 17:10

5

26. Rengine bayıldığım mükemmel bordo renkli ruj. Dudakları kurutmuyor ve masmat bir görüntüsü yok. Ruj başka yerlere bulaşıyor, bulaşmaya dayanıklı değil. Tek katta mükemmel renk veriyor, sürümü oldukça kolay. Bir şey yemediğim sürece ruj krem rujlara göre kalıcı. Yalnız bir süre sonra dudağımın iç kısımlarına biraz toplanıyor ama ben bunu sorun etmiyorum. Ben bu seriyi çok sevdim.

24 temmuz 15:22

25. Ya geçenlerde indirimde almıştım kendisini, hiç bu renklerde rujum yok diye. Maybelline nin bu serisinin methini duymuştum ama o nasıl güzel yumuşaklıktır sürümdür.. Tek katta rengini veriyor, hiç mat ruj sürmüş gibi hissetmiyorum kendimi. Tabi şimdilik sadece evde sürüp sürüp dolaşıyorum renk biraz iddialı geldi cesaret edemiyorum dışarı çıkmaya:)

11 mart 16:41


24. Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli. Rengi çok güzel, dokusu çok güzel ama beceriksizim süremiyorum her deneyişimde bi yerlerime bulaşıyor çıldırıyorum. Çekmecemde duruyor özledikçe öpüp sevip geri koyuyorum.

16 şubat 01:00

23. yeni bordo ruj arayışım sonucunda aldığım ruj. mac diva'ya muadil gösteriliyor malum, kullanmadığım için yorum yapamam ama kesinlikle çok güzel bir bordo. elimde olan maybelline burgundy ve wnw cinnamon spice ile kıyasladım, bu ikisinin rengi birbirine çok benzerken (yapıları arasında uçurum olsa da), divine wine bir tık daha açık kaldı. uzun süre kullanıp kalıcılığını test edemedim fakat dudakta çok rahat taşındığını, kurutmadığını söylemeliyim.

özetle aşk yaşıyorum ama lanet gelsin ki kullanmak için istediğim kadar fırsat yaratamıyorum.

29 ocak 14:20

22. Kalıcılık olarak fena değil,benim de en sevdiğim bordolardan kurutmayan sürüşü kolay matlardan kremsi yapıda ama görüntüsü mat.Hafif üstünden peçeteyle fazlalığını alınca şahane oluyor

19 ocak 23:36