4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • oylar (2)
  • medya (5)
4

54. Sabitlenen bildiğimiz mat rujlardan olmadığını bilerek aldığım için beklentimi karşılamış bir ruj kendisi 05 nude flush rengi tatlı bir pembe bitirmek üzereyim kolay kolay ruj bitiremem bir kez daha tşkler maybelline

13 mart 16:48

53. 37 numara coffee buzz isimli kahvemsi bordo renkli rujuna sahip olduğum bir çeşit likit ruj. Yapısı bildiğimiz mat rujlar gibi değil köpük, kremsi bir yapısı var diyebilirim. Bu açıdan dudakları kurutmuyor ancak sürerken dalga dalga durabiliyor ama ikinci katta bu sorun ortadan kalkıyor. Mat bir yapısı olmadığı gibi parlakta durmuyor, kremsi olduğu için gün boyu kalıcıda değil ancak bir kaç saatte uçan rujlardan değil. Gün sonunda rujun rengi hafif hatta daha doğal şekilde kalıyor. Tam tanımlayamadığım beni rahatsız etmeyen bir kokusu var. İndirimde 13 tl gibi bir fiyata almıştım tavsiye ederim ancak sürümü dikkat istediğini de belirtmem lazım. (gizlinot: Ya da bendeki rengi koyu olduğu için dikkatli sürmem gerekir :) )

27 şubat 19:27

52. Bende 05:Nude Flash olanı var. Kokusu çok güzel ama dudaktayken de parfüm kokusu gelince bunaltıyor. Bende ne hikmetse bir türlü mat durmadı. Ama su içerken falan bardağa hiç bulaşmadı, muz-cips gibi şeyler yerkende hiç bulaşma yapmadı. Kokusu güzel ama o Parfüm kokusu yüzünden sıkılıp sildim hemencecik.

26 şubat 20:54


51. Mat olamiyor asla kurumuyor. Dudağınızda yoğun biçimde tabaka gibi kalıyor, ağır hissettiriyor. Kurumadığı için de çok dağılıyor. Yine de kış aylarıda kullanıma uygun lip balm görevi görüyor. Ama sürünce ruju yememeye çalışı çünkü tazelendiği zaman palyaço dudağı benzeri hallere dönüyor. 5 numara çok güzel fiyatı %50 indirimde 15 lira.

19 şubat 23:06

50. İndirimden 14 lira gibi bir fiyata almıştım yazın, böyle bir fiyat performans olamaz! 

artık çok mat duran rujları sevmiyorum fakat tamamen yapış yapış bir görüntü veren rujları da sevmiyorum. maybelline bu seriyi benim için yapmış resmen.

Ne çok mat ne de çok parlak bir görünümü var. Üç dört saatte bir tazelemek gerekiyor. En azından ben öyle yapıyorum. Ama dudakta duruşu mükemmel.

Çok seviyorum sözlük çok. Bende şimdilik 50 numarası var fakat başka tonlarını da edineceğim kesinlikle. Tam likit mat olmayan bir mat ruj arıyorsanız, kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum.

14 şubat 00:12

49. Normalde sürekli dudaklarını nemlendirme ihtiyacı duyan birisi olarak mat rujlara resmen savaş açmış durumdayım; bir taneniz mi pul pul yapmaz dudağımı derken elime geçmiş üründür kendisi.Süslülerim kesinlikle mat değil bu ruj😂 Ne gloss kadar çok parlak nede mat arada bişiy; ama iyi yanı dudakta kurutma yapmıyorrr, ayrıca ben şeftali nude olan tonunu aldım; tam istediğim ton oldu bende ama uygulanımı biraz sıkıntılı :/ tamamen mat ruj arayan süslülerim almasınn

9 şubat 19:02

48. Bende nude flush ve nude thrill olani var. ikisi de dudagimda cok fosforlu durdu nedense. Aslinda yapilari fena degil, yumusak, kurutmuyor, cok agirlik yapmiyor, kremsi. Ama bulastirmaya musait ve kokulari cok yogun, bir sure de gecmiyor, o yuzden elim pek gitmiyor.

30 ekim 2017 11:28


47. 05 ve 02 numaralarına sahip olduğum, sabitlenmeyen kremsi mat ruj. biraz yoğun lipgloss gibi ama mat olanını düşünün. aslında ben sevdim yapısı dudağı hiç kurutmuyor ve kullanılabilir. ayrıca renkleri çok güzel tavsiye ederim.

30 ekim 2017 11:24

46. bende nude thrill ve nude flush renkleri var. ikisini de çok severek kullanıyorum. açıkcası nude thrill bana çok gitmiyor, sarı-şeftali alt tonlu bir nude ama seviyorum :( pembe tonları bana gittiğinden nude flush daha güzel duruyor. bu zaten mat olarak değil yarı mat-creamy olarak piyasaya sürülen bir ruj, mat olduğunu iddia etmek komik olurdu. yumuşacık, kurutmayan bir seri. ben genelde aplikatörün fazlasını sıyırarak tek kat uyguluyorum ancak arkadaşım nude flushı baya 2 kat halinde uyguluyor ve çok yakışıyor. herhangi bir dalgalanma sorunu da yaşamadım ancak koyu bir renk kullanmadığımdan olabilir. ben rujda tat koku pek katlanamam, hafif olması ve uçmasını isterim, bu ruj bunu sağlıyor. özetle seviyorum ancak indirimsiz fiyatına değmeyebilir, siz yine bir indirimde alın deneyin derim. keşke daha çok rengi olsaydı.

10 temmuz 2017 01:39

45. Geçen gün düğüne giderken rebel red rengini kullandım. Ve asla ama asla gece boyunca çıkmadı, rengi açılmadı, bulaşmadı. O kadar memnun kaldım ki anlatamam. Acelem vardı, hiç kalem bile kullanmadan 20 saniye içinde düzgünce sürebildim. Mükemmel bir kırmızı ruj. Bence kırmızı ruj arıyorsanız ilk buna bakın. Ruby woo ya da sahibim ama kırmızı denince artık bundan başka ruj kullanmayacağım.

9 temmuz 2017 16:34