4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (5)
  • medya (3)

25. Açık kahve göz rengimi resmen ortaya çıkarmış olan far rengidir, ben bunu parmakla sürüyorum ve göz içine de kızıl kahve bir kalem sürüyorum, göz altına da yine bir fırça ile sürüp dağıttım ince bir şekilde, bolca rimelle de tamamlayınca gözümü neredeyse ela diye yutturabiliyorum sanırım:)

16 eylül 11:22 16 eylül 11:23

24. içindeki simlerde olmasa kusursuz olarak tanımlanabilecek ama sadece içindeki nispeten büyük altın simlerin varlığı nedeniyle 9/10 puan verebileceğim, maybelline markasına ait uzun süre kalıcı, orta pigmentasyona sahip krem far.

on and on bronze rengi nasıl "günlük sür çık, çok uğraşılmış far görüntüsü elde et" farı ise bu rengi de gece makyajı için aynı etkiyi vermektedir. sadece tek kat yerine iki kat uygulanması daha iyi sonuç veriyor. bir de katlanma bölgesinde mat bir kahverengi far ve ince çekilmiş siyah eyeliner ve bol siyah rimelle tamamlanırsa kahverengi gözleri çok çekici ve buğulu gösterebiliyor.

far olarak kullanmayı sevmeyenlere ise ince bir eyeliner fırçasıyla kirpik dibine kuyruksuz eyeliner uyguluyormuş gibi kullanmalarını tavsiye ederim, ışığı çok güzel yansıtıyor ve gözleri çok güzel gösteriyor. bu kullanımıyla note'un 02 numaralı copper göz kalemine benziyor birazcık.

son bir kullanım önerisi ise bugün denediğim şekilde: bu far üstüne crease bölgesinde daha yoğun uygulanacak şekilde maybelline blushed nudes paletteki sağ alttan ikinci sıradaki rengi iyice karıştırarak uygulamak. sonuç: neredeyse sim görüntüsü kaybolmuş holografik görünen eflatunumsu-mürdüm harika bir renk ve daha açık kahve, daha parlak görünen gözler. şahane.

7 eylül 13:57

23. Koluma sürdüğümde çıkan renkle göz kapağımdaki renk bambaşka oluyor. Benim göz kapağımda resmen pembe duruyor ve içindeki sarı yansımalar beni fazla rahatsız etti çok iri duruyor bağırıyor resmen ben burdayım diye. Çok beğenerek aldığım ama bana asla yakışmayan bir far oldu üzgünüm :(

18 mart 14:31


22. Ben far kullanamıyorum olmuyor yeaaa evden çıkana kadar uçup gidiyor boşuna boşuna hep boşuna diye ağladığım sıralarda almıştım. Vee bingooo! Çok güzel, orijinal bir rengi olduğunu düşünüyorum. Uygulama yoğunluğuna göre farklı tonlar çıkıyor ortaya. Hastasıyızz.

15 şubat 23:24

21. ben bu üründen inanılmaz memnunum, hafif kaygan bi yapıya sahip, ışıkta parıltılı gözüküyor, ilk tanışmam da youtubedaki bloggerları izlemem sayesinde oldu, teşekkürler hepsine.

20 ocak 12:54

20. hem rengini hem yapısını çok beğeniyorum. ben de en son geçen ay 13 tlye almıştım trendyoldan.

19 ocak 23:23

19. Başlıkta 37 lira olduğunu görünce geçerken gratise baktım ama 37 değil 21,90 dı indirimsiz fiyatı. Yalnız tam üstünde 37 liralık başka bir ürün etiketi vardı(burgundy bar) sanırım onunla karıştırıyorsunuz, fiyatta bir değişiklik yok hala indirimle 13 lira

tanım; henüz almadığım, ihtiyacım olup olmadığından da emin olmadığım krem far..

19 ocak 19:24


18. Bu renge içim gidiyor ama halihazırda elimde farklı calor tattoolar benzer renkli farlar ve bir sürü palet olduğu gidip almak istemiyorum sevgilime baskı yapıyorum bana hediye almak istersen bunu al diye böylelikle hissedeceğim suçluluğu azaltmayı planlıyorum..

19 ocak 16:52

17. Bir süslümüze katılıyorum bence renkli gözlerde daha hoş duruyor benim gibi koyu kahve ise gözleriniz pek ön plana çıkmıyor

19 ocak 12:23

16. bu krem farı nedense sevmedim ben. içerisinde çok fazla sim var gibi geliyor bana. o yüzden alıp bir kenara attıklarımdan maalesef

19 ocak 00:51