• linki kopyala
  • şikayet et

maybelline color tattoo 24 hr far on and on bronze

4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • girdiler (255)
  • oylar (6)
  • medya (9)

255. Bu farı seviyorum. Sabah erken kalkıp hızlıca makyaj yaptığım için bana inanılmaz vakit kazandırıyor. Altına nude rengini sürüp gözkapağımı eşitliyorum (ondan da çok memnunum) üstüne bunu parmaklarımla sürüp kenarlarını hızlıca dağıtıyorum; sonuçta gayet uğraşılmış bronz günlük harika görünen bir göz makyajı çıkıyor. Değişik allık ve ruj kombinleri de yapıyorum hem şeftali hem pembe allıklarla gayet uyumlu oluyor. Çok beğeniyorum yani fiyat performans oranı çok yüksek.

28 eylül 17:57

254.  bende gaza gelip alanlardanim. ne zaman es kaza sursem ne berbat bi renk diyodum icimden. kendimi yalniz saniyodum meger kimse begenmiyormus. varolun susluler

27 eylül 19:11

253. Ya evet gayet güzel bir ürün rengi yapısı falan ama bundan kutu kutu bitiren hatta ilahlaştıranlar var. Abartmayın gözünüzü seveyim o kadar da değil. 

27 eylül 17:42

252. Son gratis indiriminde bi şans verip denediğim ürün. Bayıldım. Tek başına özenmeden bile uygulasam inanılmaz hoş görünüyor ve çok çok az bir miktar bile fazlasıyla yetiyor. Hiçbir farın durmadığı göz kapaklarımda gerçekten çok uzun süre kalıyor.(gizlinot: Ne övdüm be ) gözüm şimdi pembe olanda

27 eylül 02:37


251. Far sevmeyen bana farı sevdirmiş ürün :) biraz bundan bolca rimel crease bölgesine hafif kahve bi far oldu bitti maşallah 

27 eylül 01:31

250. bu ürün kurudu diye çeşit çeşit ürün damlatıp kullanıyorsunuz kızlar iyi güzel ama yeniden alsanız o damlattığınız şeylerden daha ucuz hem de daha pratik değil mi yani sadece ben mi böyle düşünüyorum :) benimki kurumadı çünkü her şeyi sıkı sıkı kapatma huyum vardır ve kapağı yere gelecek şekilde koyuyotum rengine yapısına hayranım :)

26 eylül 23:14

249. bendeki bir sene sonra bozuldu.Baya dibini görmüştüm aslında ama zamanla rengini iyi vermemeye başladı ve sürmesi zorlaştı.Düzeltmek için ilk gliserin denedim olmayınca elimde bio oil vardı onu denedim ama hiç fark yaratmadılar.En son dayanamayıp indirimde yenisini aldım iyi ki de tekrardan almışım.Yeni aldığımla eskisini karşılaştırdığımda eskisi daha grimsi,çok simli(renkten çok simini veriyor) ve parça parça duruyormuş meğer.Yapısıyla birlikte rengide değişmiş.Kısaca eğer bozulduğunu düşünüyorsanız ve ürünü seviyorsanız hiç uğraşmayın indirimde alın tekrardan.Şimdi tekrardan severek kullanıyorum.

26 eylül 21:02

248. Bendeki de kurudu ben her sabah bi damlacık nuxe kuru yağ damlatıyorum kullanıyorum çok güzel çok seviyorum ama hit the pen oldu hatta baya azaldı yenisini mi alsam diyorum 

26 eylül 18:34

247. bana farklı bir deneyim yaşatmış krem far. şimdi ben bir süre kullandım bu farı. hatta üstü hafif kuruyup sertleşti derken, bir de baktım far yerinden oynamaya başladı. ne yapsam ben bunu diyordum ki, baktım bir gün far komple elime geldi. bu arada farı parmaklarımla uyguladığımı söylememe gerek yok sanırım :) madem sen elime geldin deyip, ben de kendisini o günden beri ters çevirip kullanmaya devam ediyorum. böyle olunca daha bir hoşuma gitmeye başladı yapısı falan yeni almış gibi oldu. geçen gün birkaç arkadaşıma daha anlattım. ilk tepkileri nasıl başardın oldu. ben de bilmiyorum, ilk kez bir krem farda bu başıma geldi. ama olur da böyle bir şey yaşarsanız bilin ki böylesi daha iyi oluyor. ben olsam atardım diyenler oldu aramızda. hatta onun için yazdım bunu da. atmayın türk aklıyla ters çevirip kavanoza yerleştirin ve aynen kullanmaya devam edin derim ben. bu girdi de pratik bilgiler köşesi (gizlinot: yaşayalım öğrenelim de olabilir )gibi oldu ya neyse (gizlinot: swh).

26 eylül 16:19

246. elimde bir sürü palet, tekli far var hem toz hem de krem yapıda ancak hiçbir far bana bu on and on bronze kadar yakışmadı, bende bu kadar doğal durmadı, gözlerimi güzel göstermedi.

Bir tane bitirip ikincisini almıştım ama kardeşim çok beğenince ona vermiştim.

şimdi üçüncüsünü almamak için direniyorum çünkü uzun zamandır elimdekileri tüketmeye çalışıyorum, almıyorum tüketiyorum ve bu bana inanılmaz keyif veriyor.

farlarımda istediğim oranda azalmaya gittiğim zaman ilk alacağım far budur.

bu arada kahverengi gözlüyüm.

kurursa birkaç damla bebeyağıyla karıştırıp eski haline döndürebilirsiniz.

26 eylül 14:27