maybelline color tattoo 24 hr far on and on bronze

3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (258)
  • oylar (14)
  • medya (9)

258. Ben bu farı daha yeni edindim.videolardan gördüğüm kadarıyla çok güzel,mükemmel bir far bekliyodum.bildiğin sim bombası çıktı.parmağımı çok az dokundurup pıt pıt uyguluyordum gözkapağıma.ama farkettim ki fırçayla uygulandığında daha az sim geliyor.veya önce parmakla sürüp üstünden fırçayla da geçilebilir.

Benim için kesinlikle günlük bir far değil.gece makyajım için daha müsait kendisi.güzelsin hoşsun ama keşke bu kadar simli olmasaydın.

27 kasım 13:25

257. daha önce bir kere aldım hem far kullanamıyordum hem bu farı kullanamadım.

sonra far sürmeye elim alıştı bir de bu farı nasıl sürersem beğeneceğimi keşfettim.

tekrar aldım.

eskiden pıt pıt sürüyordum. kalıp gibi duruyor ve sim sim parlıyordu.şimdi parmağıma çok az alıp sürerek uyguluyorum pıt pıt yapmak yerine daha doğal duruyor ve simli görüntü azalıyor. bu şekilde çok hoşuma gittiği için yaklaşık bir aydır her gün bu farı kullanıyorum.

15 kasım 10:11

256. Rengi çok güzel dokusu çok güzel kalıcılığı uygulanışı fln fln çok güzel. Ama öyle her gün bunu kullanmadığım için daha doğrusu zilyon tane farın içinde arada bir elimi attığım için bitiremeden kuruttum. Hani yarıya ineydim o da bir başarı olurdu. Creamy beige rengini daha çok kullanıyorum. Belki indirimde bulursan alırım bir tane daha.

Edit: yorumları okuyunca şaşırdım. Gri deniyor simli deniyor. Galiba yapısını bir ara değiştirmiş olmalılar çünkü kesinlikle simli diyemem. Ancak Sedefli diyebilirim. Gri belki tenden tene değişince olabilir. Her türlü ışıkla baktım ancak zorlasam biraz lilamsı pembeye kaçıyor diyebilirim ki o da zorlama bir benzetme olur 😦

12 kasım 22:43 - 12 kasım 22:57

255. üniversitede gözüme yapışan eyelinerdan beni kurtaran far.3 senedir kullanıyorum 3.sünün dibini gördüm.göz üstüne dağıtıp katlanma bölgesine herhangi bir kahverengi far geçince güzel ve çok pratik bir göz makyajı oluyor.sadece bu far+kırmızı ruj da güzel duruyor ayrıca.

12 kasım 22:00


254. yorumlarda dolayı tenden tene farklı durduğunu düşündüren far.ya çok memnun kalanı var ya da hiç kalmayanı.ben memnun kalanlardanım.ben de günlük makyajda kullanıyorum ve ben burdayım diye bağırmıyor.farlarda pek dibini görmem bunu kısa zamanda gördüm.tüketmiyoruz kampanyasında olduğumdan bitmesini istemiyorum çok elleyemiyorum o derece.

edit:imla

12 kasım 21:28 - 12 kasım 22:20

253. Kesinlikle videolarda fotoğraflarda göründüğü gibi olmayan krem far. İki gün önce indirimden aldım ama, “bunu günlük tek başına sürüp çıkıyorumm çok rahat” diye bana kim dediyse artık,  bu bronz değil bildiğiniz sarı sim. Mağazada elimde de denemiştim, o kadar silmeme rağmen bi türlü çıkmadığı için aa kalıcı ne güzel falan diye aldım. İki gündür alışmaya çalışıyorum yok, olmuyor. Asla gündelik hayatımda gözümde bu kadar simle dolaşamam. Düğün dernek bir şey olur kırk yılda bir belki kullanırım. Bu aralar para verdiğim en gereksiz ürün oldu

12 kasım 20:30

252. Bu farı seviyorum. Sabah erken kalkıp hızlıca makyaj yaptığım için bana inanılmaz vakit kazandırıyor. Altına nude rengini sürüp gözkapağımı eşitliyorum (ondan da çok memnunum) üstüne bunu parmaklarımla sürüp kenarlarını hızlıca dağıtıyorum; sonuçta gayet uğraşılmış bronz günlük harika görünen bir göz makyajı çıkıyor. Değişik allık ve ruj kombinleri de yapıyorum hem şeftali hem pembe allıklarla gayet uyumlu oluyor. Çok beğeniyorum yani fiyat performans oranı çok yüksek.

28 eylül 17:57

251.  bende gaza gelip alanlardanim. ne zaman es kaza sursem ne berbat bi renk diyodum icimden. kendimi yalniz saniyodum meger kimse begenmiyormus. varolun susluler

27 eylül 19:11

250. Ya evet gayet güzel bir ürün rengi yapısı falan ama bundan kutu kutu bitiren hatta ilahlaştıranlar var. Abartmayın gözünüzü seveyim o kadar da değil. 

27 eylül 17:42

249. Son gratis indiriminde bi şans verip denediğim ürün. Bayıldım. Tek başına özenmeden bile uygulasam inanılmaz hoş görünüyor ve çok çok az bir miktar bile fazlasıyla yetiyor. Hiçbir farın durmadığı göz kapaklarımda gerçekten çok uzun süre kalıyor.(gizlinot: Ne övdüm be ) gözüm şimdi pembe olanda

27 eylül 02:37