sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (369)
 • oylar (71)
 • medya (11)

369. ben bu ürünü elimden çıkardım çünkü potta gördüğüm rengi göz kapağıma transfer edemiyordum. gözümde soluk bir kahverengi üzerine iri gri simler şeklinde göründüğü için çok sevemedim. homojen dağtmayı başaramadım bir türlü.

11 aralık 04:24

5

368. özellikle makyajını fırçasız yapanlar için çok pratik sür-çık ürünü. almadan önce acaba dağılır mı toz farlar gibi diyerek aldım ama dağılıyor. benimki hiç kurumadı, 2 yıl olacak nerdeyse ve hala kullanabiliyorum. crease bölgeme başka bir kahve, göz kapağıma da bu rengi sürmeyi sevdim. gözüme bazen biraz koyu geliyor bazen de amaan deyip bir de dudağıma pastel daylong 15 sürüyorum. bitse gene alırım, memnunum.

11 aralık 03:45

367. almayan 3 kişi falan kaldı zaten. artık youtuberlar önermesin dediğimdir.

10 aralık 23:59


366. far bazı kullanmayı sevmeyen bünyeme ilaç gibi gelendir

10 aralık 21:51

365. göze ambalajında göründüğünden daha soğuk transfer olsa da pratik oluşuyla çok sevdiğim krem far. her kıyafete, her makyaja uyum sağlıyor ve oldukça da kalıcı.

10 aralık 20:46

364. benim gözümde tam bir joker üründür kendisi. aceleniz varsa hemen sürüp katlanma bölgesinde dağıtıp çok güzel ve çok uğraşılmış etkisi veren bir makyaj elde edebilirsiniz.

ben her ten rengideki, her alttondaki insana yakışan farlardan olduğunu düşünüyorum.

üstteki süslümün de bahsettiği gibi eğer göz kapaklarınız yağlı ise kalıcılık sağlamak amacı ile ben de far bazı ile kullanmanızı öneririm.

ben kullanım ömrünün de uzun olduğunu düşünüyorum. aynı serinin mat farları çok çabuk kururken bunlar biraz daha geç kuruyor. kuruduğu zaman da ilkinde sadece karıştırırsanız, ikinciside de içerisine bir iki damla gliserin, yağ veya duraline ekleyip karıştırırsanız daha uzun süre kullanabilirsiniz. yalnız fazla gliserin, yağ veya duraline eklemeyin aksi halde hemen çizgilere dolan ve kalıcılığı çok az bir ürün elde edersiniz.

10 aralık 12:49

363. Eğer yağlı göz kapaklarına sahipseniz, kesinlikle ve kesinlikle far bazı olmadan kullanmamanız gereken krem far. Kendim yaşadığım için emin olarak anlatıyorum. Bu farı alıp ilk kullandığımda göz kapağıma far bazı sürmek aklıma gelmemişti. Farı ve maskarayı sürüp öylece dışarı çıkmıştım. Yalnızca 1.5 saat sonra lavoboya gittiğimde aynada yüzüme baktığımda gözümdeki far parça parça olmuştu. Göz kapağımın bazı bölgelerinde vardı, bazı bölgelerde de yoktu. Yani anlayacağınız berbat bir görüntüydü. Ben de o günden sonra hep The Balm'ın Put a Lid on it ini kullanarak üstüne krem farı uyguladım ve bu sefer sonuç başarılıydı. Yaklaşık 9 saat sonra yeni yeni göz kapağımdaki çizgilere dolmaya başlamıştı. Ki bu da gayet normal bir durum zaten. Uzattım biliyorum ama alacak olanlara ya da almakta kararsız kalanlara bilgi vermek istedim. Ha tabi bu anlattıklarım dışında rengine, pigmentine değinecek olursam da şöyle söyleyebilirim ki gerçekten çok güzel bir rengi var. Pigmenti, içindeki ışıltı oranı gayet dengeli. Sadece bu farı sürüp kirpiklerime de maskara sürüp çıktığım bir çok gün oldu. Sağlıklı, ışıltılı, hoş bir görünüm veriyor. Alacak olanlara tavsiye ediyorum.

10 aralık 12:29


362. çok beğendiğim, özellikle yazın elimin sık sık gittiği far. Suya dayanıklı yazmıyor ancak bozulmuyor. far bazı olarak ışıltılı renklerin altında hoş duruyor. yapısı da başarılı ve kolay dağılıyor. uygun fiyatlı başarılı bir krem far oalrak makyaj koleksiyonumda kendisi.

10 aralık 12:17

5

361. Her anlamda bayıldığım bir far. Rengini çok seviyorum yapısı yumuşak kalıcılığı güzel ayrıca alta bunu sürüp üstüne farklı bronz renkler sürdüğümde onlar da daha kalıcı ve güzel duruyor. Elimde bir de eternal gold var ancak onun yapısı maalesef sert ve kuru. Ben on&on bronze'daki tecrübeme dayanarak farklı renklerini sipariş ettim umarım onlar da böyle çıkar. Ama çıkmazsa bile kuru yapıdaki color tattoo'lar için verilen önerileri uygulamayı düşünüyorum(hindistan cevizi yağı, benmarı usulü ısıtıp bir şey eklemek vb) ama umarım gerek kalmaz.

ilgili medya:
2
9 aralık 15:55

4

360. Göz kapağım düşük olduğu için farklı farlarla karıştırma, yoğun göz makyajı ile hiç uğraşmıyorum, genelde tek renk far kullanıyorum. Bu far da tek far uygulamak için çok güzel ve fazlasıyla pratik.

Rengi hoşuma gittiği için almıştım. Benim bu farda tek yaşadığım sorun çizgilere dolması. Yağlı bir göz kapağım var, bu yüzden bazsız uyguladığımda gün sonunda renginde solma, çizgilere dolma problemi yaşayabiliyorum. Bunun dışında gayet sevdiğim bir ürün.

1 kasım 18:00