4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (302)
  • oylar (32)
  • medya (9)

302. Ben alalı sanırım 3 yıl oluyor. Çok sık kullanmama rağmen yarısına bile gelmedim. Taşlaşma falan da yok ilk günkü gibi yapısı.

Elle ve kolayca uygulandığı için bayılıyorum. Gündüz kullanacaksam hafif, gece kullanacaksam daha yoğun sürüyorum, gözlerimin köşesine de biraz koyu kahve far tamamdır.

21 mayıs 03:53

301. bronz durmadığı ve aslında soğuk bir renk olduğunu söyleyenlerin sayısı çok fazla. bu farı tek başına kullandığımda bende de öyle duruyor gerçekten ama eğer katlanma bölgenize sıcak kahverengi bir far geçerseniz ya da sıcak kahverengi bir gözkalemi kullanırsanız ya da her ikisini birlikte yaparsanız bu sorun çözülüyor. ben sıcak kahvelerle bu şekilde kombinleyince bu farı gerçekten çok seviyorum istediğim görüntüyü elde ediyorum.

3 nisan 13:16

300. Sürünce bütün gün gözünüzden çıkmayan far. Bronz dese de daha çok küllü bir tonda simli far demek daha doğru olur. Bronz kadar sıcak bir renk barındırmıyor.

Sürümü bana gayet kolay geldi aslında. Mat kahve bir far uygulayıp göz pınarlarımdan biraz. yukarıya çok hafif bununla geçiş yapınca hoş bir ışıltı veriyor. Tek renk kullanılabilecek güzel bir far.

31 mart 23:07


299. Bence dünyanın en mantıklı farı. Benim gibi minimal makyaj seviyorsanız ve açık tenliyseniz direkt alın, 1 yıldan uzun süre gider. Çok hoş duruyor.

30 mart 00:47

298. Ben bronz far olduğunu düşünmüyorum. Resmen göz kapağımda küllü gri bir renk gibi duruyor. İlk başta ayıla bayıla kullandım fakat çabuk kurudu kapağını sıkıca kapatmama rağmen ve başka yaşayan var mı bilmiyorum ama sanki rengi değişti farımın. Başta daha bronza yakın bir renkken şuan gri gibi duruyor. Ve yapısını mı değiştirdiler bilmiyorum fakat bazı arkadaşlarımın bu farlarıyla benim farımı swatchladığımızda bariz bir şekilde renk farklılığı var.

18 mart 14:27

4

297. kalıcı, uçup gitmeyen, rengi bir sürü makyaja yakışan, dağıtması kolay, fiyatı uygun ve çok bereketli bir ürün. severek kullanıyorum. biteceğini sanmıyorum, ama olur da biterse tekrar alırım.

13 mart 13:08

296. kesinlikle bronz olmayan far. tonu çok soğuk, sürümü de çok kolay değil. keşke almasaydım dediğim fardır.

27 şubat 22:07


295. iki tane bitirdim üçüncüyü açmış bulunmaktayım. eğer ki göz makyaj tarzınız oturmuşsa, neyin size yakışacağını biliyorsanız farklılık aramaya gerek görmeyenlerdenim. bana bronz renkler yakışıyor bunun için piyasadaki en iyi bronz far olan bu tattoo ile aşk yaşıyorum üstüne herhangi uyumlu bir rengi sürerek de kullanabilirsiz mesela bir tık koyu kahve ile de çok şık duruyor kendisi

26 şubat 21:15

294. farlarla uğraşmak istemediğimde bunu parmağımla göz kapağına sürüyorum ve etrafını temiz bir fırçayla dağıtıyorum. fırçada kalanı da göz altıma geçiyorum ve günlük makyajım hazır oluyor. bu tarz farlar oldukça kolay kullanışlı ve kremsi olması bir avantaj. favori renklerimden.

24 şubat 12:34

293. Soğuk veya sıcak tonlu farlarla çok güzel uyum gösteren bir krem fardır kendisi.Üşendiğim zaman göz kapağıma sürüp bir rimelle kapatıyorum makyajımı.Çok güzel duruyor.Şüphe etmeden alabileceğiniz bir fardır. #sürçık

19 şubat 18:52