4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (358)
  • oylar ()
  • medya (10)

358. Yapısı çok güzel ve sürümü çok rahat olan krem yapılı göz farı. Rengi gerçekten çok güzel. Benim için tek sıkıntısı çıkarmak oldu. O da sanırım ayrıca bir göz makyaj temizliyicisi kullanmadığımdan.

3 eylül 15:07

357. Eyelinerla da çok güzel oluyor. Yalnız concealer pudra üstüne sürünce daha da verim aldım. Krem olduğu için uzun süre kalıyor. Yağlı göz kapaklarında bile gün sonuna kadar bozulmadan duruyor

3 eylül 08:30 15 eylül 18:03

356. bu seriyi çok beğeniyorum oldukça kolay sürülüyor ve pigmentli. çok hoş renkleri var.

3 eylül 02:10


355. acelem varsa,ne giyeceğim belli değil her renge giden bir makyaj istiyorsam bunu sürüyorum.yalnız benim gözlerimde eyeliner veya göz kalemi olmadan sadece maskarayla bağımlı gibi oluyorum.ama bir eyeliner bir doğal takma kirpikle destekleyince herkesten iltifat aldığım bir göz makyajı oluyor.

2 eylül 13:14

354. Acelem varsa,sabah işe geç kaldıysam,kurtarıcım olan tek far. Gözümün katlanma bölgesine bronzer geçip parmağımla farı dağıtıyorum. Gerçekten tattoo etkili,bende tüm gün kalıcı oluyor. Elimi yanlışlıkla gözüme sürsem de bulaşmıyor. Fırça ile hiç denemedim,parmakla uygulamak bana çok pratik geldi. Elimin ısısıyla gayet güzel dağılıyor. Rengini de çok seviyorum, yoğunlaştırmak yada hafif tutmak elinizde.bazi girdilerde kuru görüntü oluşturduğunu okudum. Bunu bir iki sefer bende yaşadım. Göz kapağima toz ten rengi far sürüp üstüne bunu sürdüğümde aynı durumla karşılaştım. Ama ten rengi farı surmedigim zaman hem uygulaması kolay oluyor hem de kuru görüntü oluşmuyor. Günlük makyajın kurtarıcısı,severek kullanıyorum.

1 eylül 19:30

353. engini yapısını sevdiğim far. kalıcılığı güzel. uygulamasını elimle yapmayı seviyorum. fırça ile dağıtıyorum. bu fara uygun makyajım da şu. farı sürdükten sonra acı kahverengi ya da siyah göz kalemi ile kirpik diplerinden geçiyorum. maskara ve turuncu allıkla nude bir ruj. güzel bir makyaj çıkıyor ortaya. bence far paleti istemeyen ve far uygulamasını kolay bulmayan toz farları sevmeyen süslüler indirimde edineblirler. dikkat edilmesi gereken nokta kapağı çok açık tutmamak.

30 ağustos 17:09

352. Tek bir far hakkım olsa bundan yana kullanırım.hem günlük makyajimda hem gece makyajımda kullanabildiğim,uygulaması da masrafsız (parmakla uyguluyorum),pratik bir far.daha ne olsun!

30 ağustos 13:21


5

351. Zamanın mı yok? Al parmağına, iki göz kapağına da sürdükten sonra katlanma bölgesini iyice karştır (gizlinot: Bazen yüzümde kullandığım bronzerla karıştırıyorum, bazen de tek) bol bol da maskara sür, oldu mu sana saatler harcanmış gibi görünüp aslında en fazla iki veya üç dakika sürmüş olan göz makyajı. Ne çizgilenir ne de yerinden oynar. Hele bir de altına baz kullanıldığı zaman kesinlikle '24 hr' adının hakkını verir. Bu kadar kalıcı olmasına rağmen makyaj temizleme suyuyla da bir hamlede çıkıyor, belki de en güzel özelliği budur. Çok da bereketli bir şey bu ya, 1 senedir bitmiyor (gizlinot: Buna kullanmaya kıyamamam da dahil ama olsun). Renginin güzelliğinden bahsetmek bile istemiyorum, o konuya girersem çıkamam çünkü. Çok seviyorum kendisini, aşığım aşık.

29 ağustos 19:47

350. (yazar: thatstrangelady) 'ye teşekkür ederim, dediği şekilde, sürdüğümde leke leke duran kurumuş on and on bronze'u çay kaşığının arkasıyla kavanozunun içinde iyice karıştırdım ve karıştırdıkça yumuşadığını gördüm. karıştırdıktan sonra peçete+soda kapağıyla bastırarak düzgün bir görünüm elde ettim. kavanozun kenarlarını da silince tertemiz ve sanki yepyeni bir farım olmuş oldu, tam krem far formunda. ayrıca gözümde leke gibi kalıplaşmıyor artık.

#geridönüşüm

29 ağustos 17:17

349. Bir hevesle aldim ancak pek memnun kalamadim hani sey gibi ten rengimden midir bilmem cozemedim bir turlu fakat surdugumde o gorunurdeki rengi elde edemiyorum sanki boyle dayak yemisim gibi degisik cirkin bir renk oluyor bende. O bronzlugu elde edemedim cok denedim kendisiyle sevemedik birbirimizi. Koseye atilmis urunlere dahil oldu..

19 ağustos 22:35