4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (357)
  • oylar (65)
  • medya (9)
4

357. Göz kapağım düşük olduğu için farklı farlarla karıştırma, yoğun göz makyajı ile hiç uğraşmıyorum, genelde tek renk far kullanıyorum. Bu far da tek far uygulamak için çok güzel ve fazlasıyla pratik.

Rengi hoşuma gittiği için almıştım. Benim bu farda tek yaşadığım sorun çizgilere dolması. Yağlı bir göz kapağım var, bu yüzden bazsız uyguladığımda gün sonunda renginde solma, çizgilere dolma problemi yaşayabiliyorum. Bunun dışında gayet sevdiğim bir ürün.

1 kasım 18:00

356. Yapısı çok güzel ve sürümü çok rahat olan krem yapılı göz farı. Rengi gerçekten çok güzel. Benim için tek sıkıntısı çıkarmak oldu. O da sanırım ayrıca bir göz makyaj temizliyicisi kullanmadığımdan.

3 eylül 15:07

355. Eyelinerla da çok güzel oluyor. Yalnız concealer pudra üstüne sürünce daha da verim aldım. Krem olduğu için uzun süre kalıyor. Yağlı göz kapaklarında bile gün sonuna kadar bozulmadan duruyor

3 eylül 08:30 15 eylül 18:03


354. bu seriyi çok beğeniyorum oldukça kolay sürülüyor ve pigmentli. çok hoş renkleri var.

3 eylül 02:10

353. acelem varsa,ne giyeceğim belli değil her renge giden bir makyaj istiyorsam bunu sürüyorum.yalnız benim gözlerimde eyeliner veya göz kalemi olmadan sadece maskarayla bağımlı gibi oluyorum.ama bir eyeliner bir doğal takma kirpikle destekleyince herkesten iltifat aldığım bir göz makyajı oluyor.

2 eylül 13:14

352. Acelem varsa,sabah işe geç kaldıysam,kurtarıcım olan tek far. Gözümün katlanma bölgesine bronzer geçip parmağımla farı dağıtıyorum. Gerçekten tattoo etkili,bende tüm gün kalıcı oluyor. Elimi yanlışlıkla gözüme sürsem de bulaşmıyor. Fırça ile hiç denemedim,parmakla uygulamak bana çok pratik geldi. Elimin ısısıyla gayet güzel dağılıyor. Rengini de çok seviyorum, yoğunlaştırmak yada hafif tutmak elinizde.bazi girdilerde kuru görüntü oluşturduğunu okudum. Bunu bir iki sefer bende yaşadım. Göz kapağima toz ten rengi far sürüp üstüne bunu sürdüğümde aynı durumla karşılaştım. Ama ten rengi farı surmedigim zaman hem uygulaması kolay oluyor hem de kuru görüntü oluşmuyor. Günlük makyajın kurtarıcısı,severek kullanıyorum.

1 eylül 19:30

351. engini yapısını sevdiğim far. kalıcılığı güzel. uygulamasını elimle yapmayı seviyorum. fırça ile dağıtıyorum. bu fara uygun makyajım da şu. farı sürdükten sonra acı kahverengi ya da siyah göz kalemi ile kirpik diplerinden geçiyorum. maskara ve turuncu allıkla nude bir ruj. güzel bir makyaj çıkıyor ortaya. bence far paleti istemeyen ve far uygulamasını kolay bulmayan toz farları sevmeyen süslüler indirimde edineblirler. dikkat edilmesi gereken nokta kapağı çok açık tutmamak.

30 ağustos 17:09


350. Tek bir far hakkım olsa bundan yana kullanırım.hem günlük makyajimda hem gece makyajımda kullanabildiğim,uygulaması da masrafsız (parmakla uyguluyorum),pratik bir far.daha ne olsun!

30 ağustos 13:21

349. Benim için gençlik hatası :p Sanırım 2-3 yıl önce almıştım resmen aşıktım yerli yersiz her zaman okulda bile kullanırdım göz yapımdan olacak o kadar parlak ve ağır durmamıştı ama her gün kullanılacak kadar da hafif değildi. Uzun süre gözümde kalıyor, bir tanesi maşallah bir yılda bitmiyor ama bir süre sonra farkında bile olmadan kullanmayı bıraktım yapısı, rengi, sedefli olması günlük kullanıma uygun gelmiyor artık ama özel günlerimin baş tacı.

30 ağustos 09:44

5

348. Zamanın mı yok? Al parmağına, iki göz kapağına da sürdükten sonra katlanma bölgesini iyice karştır (gizlinot: Bazen yüzümde kullandığım bronzerla karıştırıyorum, bazen de tek) bol bol da maskara sür, oldu mu sana saatler harcanmış gibi görünüp aslında en fazla iki veya üç dakika sürmüş olan göz makyajı. Ne çizgilenir ne de yerinden oynar. Hele bir de altına baz kullanıldığı zaman kesinlikle '24 hr' adının hakkını verir. Bu kadar kalıcı olmasına rağmen makyaj temizleme suyuyla da bir hamlede çıkıyor, belki de en güzel özelliği budur. Çok da bereketli bir şey bu ya, 1 senedir bitmiyor (gizlinot: Buna kullanmaya kıyamamam da dahil ama olsun). Renginin güzelliğinden bahsetmek bile istemiyorum, o konuya girersem çıkamam çünkü. Çok seviyorum kendisini, aşığım aşık.

29 ağustos 19:47