3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (71)
  • oylar ()
  • medya (6)

71. Kaşlarımı doldurmak için kullandığım krem far. uygun fiyatlı ve gün boyu dayanacak bir ürün arıyordum yağmur vardar'ın tesadüfen denk geldiğim bir videosunda gördüm ve aldım üründen memnunum.

-yapısı biraz sert

-kaşlarıma uygularken eklips markasının gümüş renkteki eyeliner fırçasını kullanıyorum

-gün boyu dayanıyor

-dağıtma sorunu yaşamadım ama çabuk sabitleniyor

-kaş maskarası kullanmasanız bile olur

İndirimli fiyatı 12.90 t

19 temmuz 17:20

3

70. Keşke rengi kavanozunda durduğu gibi olsaydı dediğim krem far. 

‘Creamy beige’ renginden bir kaç tık daha koyu renk olacağını düşünerek almıştım. Ama grimsi mavimsi garip bir renk olduğunu görünce hayal kırıklığına uğradım. 

Bir şekilde kullanılabilir ama yine de, sanırım. Yok makyajdan daha fazlasını istediğimde..

1 mart 00:07

69. kendime yakıştıramadığım far. göz makyajımda genellikle sıcak kahve tonları kullanıyorum, bu yüzden bu farın pek şansı olmayacağını bilerek almam rezaletine 3 puan. kontür için deneyeceğim bir ara, bakalım.

13 kasım 2017 23:20


4

68. Bir türlü olduramadığım far. Daha önce istediğin renkle kombinle uyar diye düşünmüştüm ama baktım ki kombinlerken bu farı ortadan kaldırıp üzerine diğer renkleri geçtiğimi farkettim. Çünkü o kadar soğuk o kadar gri ki beni hayattan soğutuyor. zaten bana soğuk renkler hiç olmuyor. Far bazı olarak kullandım bir süre ama yapısı çok sert olunca dedim bu işkenceye de değmez. Kaşlarıma da koyu geldi. Sağlık olsun 🤗

12 kasım 2017 23:19

67. Ben bu farın testerinı denediğimde çok beğenmiştim hemen almıştım. Ama göz makyajı yaparken kullanayım dedim ve rengi elimde denediğim gibi değildi. Yani günlük kullanılacak ni renk değil açıkcası ve hayal kırıklıgına ugradım. Zaten aldım alalı da sadece 1 kere kullandım

16 haziran 2017 00:00

66. Denildiği gibi dağılması çok zor artı renk olarak da umduğum gibi çıkmadı,gölge yapayım dedim dağılmadı.Çiğ durdu.Çok yoğun sürüp gece makyajı için kullanmak lazım heralde.

15 haziran 2017 23:00

65. Ambalajında kahvemsi dursa da gri olan krem far. Ben bunu makyaj İçin çok az zamanım olduğunda parmaklarımda tüm göz kapağıma uyguluyorum. Hayat kurtarıcı diyebilirim. İlk aldığımda renginden dolayı hayal kırıklığına uğramıştım fakat şimdi iyi ki almışım diyorum.

4 nisan 2017 15:30


64. Rengi ve dokusu itibariyle pek beğenemediğim bir ürün. Işıltılı color tattooların dokusu daha yumuşak, permanent taupe'ın sürümü zor. Bu da diğer renklerle karıştırılması zor bir far yapıyor onu. Tek başına güzel durmuyor, on and on bronze gibi sürüp çıkıyım diyemiyorsun. Eyeliner niyetine sürülebilir belki.

24 şubat 2017 23:28

63. EN SEVDİĞİM KAŞ ÜRÜNÜM(gizlinot: SWH)

24 şubat 2017 12:48

62. yapısı bana da çok kuru geldi. kiehls midnight recovery yağdan iki damla damlattım içine ve küçük bir spatula yardımıyla iyice karıştırdım. şimdi çok kremsi bir yapısı oldu, rahat sürülüyor. renk tek başına kullanabileceğim gibi değil; çok yorgun gösteriyor. başka farlarla beraber kullanılabilir gibi görünüyor.

takasla aldığım için mutluyum. ekstra bir harcama yapmadan deneme imkanım oldu. sık kullanacağım bir ürün değilmiş.

24 şubat 2017 08:37