4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • oylar ()
  • medya (5)

67. Cok cok iyi bir pigmentasyonunun oldugunu dusunmuyorum ama gunluk kullanim icin uygun parmakla surulmesi daha kalici hale getiriyor.strobing yapacaksaniz eger bence iyi gider

19 ağustos 11:59

2

66. Bu serideki bronz rengin yapısını ne kadar sevdiysem, bunun yapısını da bir o kadar sevmedim. Yapısı yumuşak diyenlere katılamıyorum. Farın üzerine de sürseniz, tek basına da sürseniz yapısından dolayı göz kapağında pürüzlü duruyor. Halbuki Bronz rengi baz olarak kullanıldıgında bıle cok pürüzsüz ve kalıcı. Aslında çok güzel soğuk bir pembe pink gold ama yapısından dolayı sevemedim işte.

31 temmuz 01:00

65. Kapağını ilk açtığımda simli görüntüsünden gözüm korkmuştu, disko topu gibi parlar mıyım diye düşündürttü. Ama parmakla uygulayıp fırçayla özellikle kenarlarını dağıttıktan sonra sedefli bir görüntüsü oldu benim göz kapağımda.

Günlük kullanımda hem rengini hem pratikliğini sevdiğim, sadece eyelid dediğimiz bölgeye uygulayarak kullandığım krem far.

30 temmuz 21:38


64. Çok fazla simli olduğu için kullanamadığım far. Halbuki herkes çok beğenmişti üzüldüm böyle olmasına.

30 temmuz 13:13

63. Bronzlaştığımda daha çok hoşuma giden far. Sanırım esmer tende kendini daha da belli ediyor. Ben yalnızca eyelid bölgeme uyguluyorum. Esmer süslülere öneririm yaz makyajına uygun bir far.

30 temmuz 13:01

62. Rengine tutulup aldığım canım farım .

İlk başlarda nasıl kullanacağımı bulamasamda en iyi uygulama yöntemi parmakla sürmek oldu. Bu serinin her renginden edinmeyi düşünüyorum süslüler . Tavsiye ederim 

23 temmuz 12:57

61. rengine tav olup uzun süre önce aldığım far. Açıkçası ilk aldığımda bana biraz katı gelmişti ve göz kapağıma bastırmadan düzgünce sürememiştim, ilk aldığım far olduğundan acemiliğime de denk gelmiş olabilir. Bugün çekmecemde gözüme çarpınca zaten günlük olarak gözlerime uyguladığım badem yağından içine bir damla damlatıp yedirme fikri aklıma geldi. Bir damla damlatıp bir süre dairesel hareketlerle yağı yedirdim ve tam benim istediğim kıvama ulaştı. Uygularken size tavsiyem, parmağınıza aldıktan sonra göz kapağınızın dış tarafından başlayıp tampon hareketlerle içe doğru azaltarak sürmeniz. Böylece güzel bir renk geçişi oluyor ve sanki uğraşarak ve farklı renkler kullanılarak yapılmış bir makyaja dönüşüyor. Sür çık bir far istiyorsanız tavsiye ederim.

22 temmuz 14:01 22 temmuz 15:43


60. Aldığıma pişman olduğum ender makyaj malzemelerinden biri.Anında sabitleniyor .Çıkarması çok zor .Kalıp gibi duruyor .

21 mart 16:12

59. bence buğday-esmerlerde çok hoş duruyor. kahverengiyle kenarları gölgelendir, ince bi kalem-eyeliner tamamdır. kurtarıcı ürün kategorisinde.

21 mart 13:25

58. Bahar ve yaz aylarında sürmeyi tercih ettiğim, kahverengi kalemle de kirpik diplerime yarım bir eyeliner çekerek, hafif de bir rimelle göz makyajımı tamamladığım canım farım. Rengi gerçekten çok fresh duruyor. Sarı ten rengine sahip olmama rağmen kendime de yakıştırıyorum. Sim sim durmuyor bence. Muhakkak denemelisiniz

18 mart 14:23