4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (310)
  • oylar (55)
  • medya (7)

310. İnsanların nasıl kullanabildiğini anlayamadığım ürün.

Ne zaman görsem elim gidiyor -renkleri muhteşem- sonra tester deniyorum ve bütün hevesim kaçıyor.

Arkadaş bu nasıl bir sertliktir.

Rimmel london magnif'eyes ikili kalem far varken bu neden bu kadar popüler anlayamıyorum.

20 eylül 19:38 21 eylül 19:14

309. Geçen sene elimde gri tonlusu vardı. Altına bazla birlikte sürdüğünüzde ışıltılı bir görünüm veriyor çok seviyordum kendisini.

19 eylül 11:09

308. Elimde 5 rengi var.(gizlinot: creme de nude, creme de rose, on & on bronze, pink gold, creamy beige)

2 saat uykuyla geçirilmiş çok uzun ve yorucu bir günün gecesi eve gelir gelmez adeta bayılmışım. Kaşımı creamy beige ile doldurmuştum(gizlinot: benim kaşım hiç yoktur, bella hadid benim yanımda gür kaşlı kalır öyle diyeyim), far bazı olarak da yanlış hatırlamıyorsan creme de rose vardı göz kapaklarımda. Ertesi sabah uyandığımda kaşım zerre bozulmamıştı, göz makyajımda da kullandığım toz farın ışıltısı hariç her şey yerli yerindeydi. Bu arada göz kapaklarım aşırı yağlıdır. Sabahın körü dersine geç kalmak üzere olduğum için sadece fondötenimi ve toz farımı tazeleyip derse gitmiştim. Akşam eve geldiğimde çok çok az bozulmaya başlamıştı makyajım. Evet hiç sağlıklı değil, bir daha da yapmadım zaten ama 10 liraya alınmış farların bu performansı aklımı başımdan aldı.

Ne far bazları aldım beni rezil etti, ne kaş pomadları kullandım durduğu yerde aktı ve sürerken fırça izleri bıraktı. Şimdi saç rengimi değiştirdim, ilk bulduğum yerde permanent taupe rengini deneyeceğim kaşım için. Bir de simsiyah olanı varmış, eyeliner olarak deneyebilirim. Tek eksikleri eyeliner olarak kullanılabilecek acı kahve ve çikolata kahvesi renklerinin olmaması bana göre.

10-12 liraya alınmış alternatif ürünlerin, asıl ürünlerin performansını ezip geçmesi ve bunu yarı fiyatına yapması muazzam bir şey. 30 saate kadar sizi yarı yolda bırakmıyorlar, denendi onaylandı. Ama siz yine de, benim gibi bayılmadığınız sürece makyajınızı silip uyuyun ve sabah yenisini yapın.

--

Sertlik sorununu(gizlinot: sadece creme de rose renginde yaşadım) da parmağımı farın üstünde 3 saniye kadar beklettikten sonra milim milim ileri geri hareket ettirerek çözdüm. Elinizin ısısı ve küçük hareketlerle far yumuşuyor, deneyebilirsiniz.

18 eylül 19:17


307. bikinimin rengine göre on and on bronze ve pink gold'u denize giderken uygulamayı çok sevdiğim krem ve su geçirmez farlar.

18 eylül 16:55

4

306. on and on bronze ve creme de nude renklerine sahip olduğum gün boyu kalıcılık vadeden krem far serisi. Creme de nude'u ben de far bazı ya da göz kapağımdaki renk eşitsizliklerini gidermek için kullanıyordum ancak yapısının gitgide bozulması/katılaşması nedeniyle kullanmayı bıraktım. on and on bronze'u vaktim varsa kahve tonlarda yaptığım göz makyajımın son aşamasında dışa doğru gölge yapmak için kullanıyorum, yoksa da sadece bunu sürerek rimelle tamamlıyorum. Çok pratik ve kalıcı. Tek eksisi kuruması, yapısının bozulabilmesi.

18 eylül 16:30 18 eylül 16:51

305. Ne akla hizmet bilmiyorum ama 97-Vintage Plum rengine sahibim. Aslında fena renk değil de bir türlü sürmeyi beceremiyorum. Fırçayla asla dagitamadim fircanin ilk değdiği yerde kaldı. Parmağımla denediğimde dağıtmaya çalışırken silindi gitti. Yapısı kötü olan renklerden birine denk gelmişim. Bu tip renk ve yapıdaki farları kullanmayı başaran varsa bana da anlatsın lütfen. Ziyan olsun istemiyorum bu pahalılıkta.

18 eylül 13:53

304. Bende 35 on and on bronze rengi bulunan ürün. Sürümü çok kolay hemen dağılıyor. Zaten yumuşacık bir yapısı var. İnce uçlu bir fırçayla eyeliner olarak da kullanabiliyorum. Renginden ve kıvamından dolayı diğer eyelinerlara göre daha yumuşak bir görüntü oluşturuyor.

15 eylül 12:01


303. Dört rengine sahibim. Kullandığım ilk krem far bunlar oldu. Oldukça memnunum. Kesinlikle pratik, göz makyajını pek beceremeyenler için, ideal ürünler.

14 eylül 23:50

302. ülkemizde bulunan tüm renklerini denemek için dahi olsa kullandım. bir kısmının yapılarını çok sevdim ve bittikten sonra da bulabilirsem kullanmaya devam ederim diye düşünüyorum. yapılarını hiç sevmediğim ve tekrar almak istemeyeceklerim de var. derli toplu bir fikir vermesi açısından paylaşıyorum.

sevdiklerim (gizlinot: eşit dağılıyorlar, yamalanmıyorlar, çizgilere dolmuyorlar. mat olanlar biraz çabuk kuruyor ama bir iki damla tatlı badem yağı ile çözülmeyecek bir şey değil.) : 35 on and on bronze, 65 pink gold, 70 metallic pomegranate, 40 permanent taupe, 20 turquoise forever, 98 creamy beige, 93 creme de nude, 91 creme de rose.

sevmediklerim (gizlinot: eşit dağılmıyorlar ve göz kapağına yapışmıyorlar, en fazla yarım saat sonra çizgilere doluyorlar) : 05 eternal gold, 15 endess purple, 97 vintage plum.

nötr olduklarım (gizlinot: aslında güzel renkler ama siyah farı krem tercih etmiyorum, beyaz ve gümüş olanları da benim tenim için fazla soğuk alt tonlu kalıyorlar bu yüzden tercih etmiyorum. yapılarında pek bir sıkıntı yok.) : 45 infinite white, 50 eternal silver, 60 timeless black.

14 eylül 15:14 14 eylül 15:15

301. on and on bronze ve pink gold renklerini kullanmaktayım. makyajla hiç uğraşmak istemediğim zamanlar elim gidiyor. pratik kullanımlarının aksine, saatlerce uğraşılmış bir görünüm veriyor :) çok memnunum indirimde diğer renklerini de almayı düşünüyorum ^^

14 eylül 00:06