3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (3)
  • medya (1)

48. yakın bir zamanda leather black rengini kullandığım maskara. ve gayet memnun kaldım. kirpiklerimi tane tane ayırıp güzel bir hacim veriyor. ama uzatıyor mu? hayır.

topaklanma, akma gibi sorunlar olmadı bende. lens kullanmama rağmen en rahat ettiğim maskaralardandı, yanma vb. bir sorun yaşamadım.

2. şişemi güzel güzel kullanırken, nasıl becerdim halen bilmiyorum, maskaranın fırçası elimden kaydı ve klozete düştü (gizlinot: gözyaşlarım sel) yenisini almak için elimdeki diğer maskaralarımın bitmesini bekliyorum.

19 temmuz 19:03

47. Açınca ıslak olan, kıvamı bir süre sonra oturan, günlük kullanım işlevini bile o zaman ancak yerine getiren sıradan maskaralardan. Beni en sinir eden yanı bir süre sonra göz altına dökülüyor ve özellikle yazın deli gibi akıyor olmasıydı. Lens kullanan süslülere bu nedenle tavsiye etmiyorum. Bir indirimde denk gelip bir kez almıştım, bitirdim ve fırçasını sakladım, çünkü kirpikleri ayırma etkisi güzeldi. Verdiği hacim ve uzunluk sıradan, günlük bir maskara benim için, yüz tane alternatifini bulabilirim. O nedenle bir kez daha alınmayacak maskaralar arasındadır benim için. 

23 nisan 14:59

46. Çok çabuk akan, akınca gözleri deli gibi yakan maskara. Ne dolgunlaştırma ne de uzatma konusunda sıradan bir maskaradan farkını görmedim. Ayrıca bir maskaradan ışık hızıyla soğumama sebep olan şeyi yapıyor, kuruduktan sonra dökülüyor. Bi daha asla almayacağım maskaradır

23 nisan 13:17


3

45. Denemek için leather black rengini aldığım maskara. Bana göre kirpikleri dolgun gösteriyor ama uzatma gibi bir etkisi yok. Renk verişi yeterli ancak topaklanma yapabiliyor. Bir de benim gözümden mi kaynaklı bilmiyorum ama çok çabuk akıyor. Alt kirpiklerime sürdüğümde 2-3 saate varmadan göz altlarımı siyah siyah yapmakta. 

13 şubat 15:47

44. tek tek tüm kirpiklerimi güzelce uzatıp hacim veren şahane maskara. bazen önce bunu, üstüne (gbkz: maybelline lash sensational maskara) yı sürüyorum, kombo oluyor (gizlinot: swh)

23 aralık 2017 18:34

43. sanırım bu maskara benim ilk maskaramdı. yapısı çok ıslaktı bence. bir de en nefret ettiğim şey çok dağılıyodu, göz altlarımı sürekli silmek zorunda kalıyodum hiç sevmemiştim bitsin diye her gün dua ediyodum nerdeyse.

4 ekim 2017 11:43

42. tek tek kirpikleri ayırması ve dolgun göstermesiyle memnun olduğum maskaradır. her bittiğinde tekrar tekrar alıyorum, başarılı bir ürün :)

29 mart 2017 19:52


41. ilk açıldığında acayip ıslak,1 ay gibi bir süre geçtikten sonra efsaneleşen maskara.kirpiklerimi tek tek ayırıp uzatıyor,hacim veriyor,gün içinde kirpikler biraz aşağı düşüyor ama kesinlikle akmıyor,dökülmüyor.birde bir tek bende mi oldu bilmiyorum ama açtıktan yaklaşık 3 ay kadar geçtikten sonra yapısı çok tuhaflaştı,kuruması gerekirken mürekkep gibi oldu böyle ve kirpiklerimi az da olsa yapıştırmaya ve eski etkisini vermemeye başladı.kullanım ömrü 6 ayken daha yarısında yapısı bozuldu,çöpe gitti.belki yeniden alırım ama şuan hem açıkta hem de depolanmış bir sürü maskaram var,onlar biterse belki.

4 şubat 2017 21:16

40. Leather black olanını kullanıyorum 2-3 yıldır ve maskaramı soran o kadar çok kişi oldu ki. Birden fazla kat sürünce insanlar "takma kirpiklerin ne kadar doğal duruyor!" bile dedi. Acayip uzatıyor, hacim veriyor. Hayatımın maskarası diyebilirim, Maybelline Falsies de iyidir fakat bence bir colossal go leather black olamaz :D

19 ocak 2017 23:59

4

39. Siyah olanı yani Leather Black takma kirpik görünümü veriyor hayatımda kullandığım en güzel maskara ve tek vazgeçemediğim tabii

28 kasım 2016 00:41