3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • oylar ()
  • medya (1)

52. Hacim ve uzunluk açısından bayıldığım ürün. İlk kullanıldığında çok sıvı bir yapısı var fakat birkaç kullanımdan sonra daha dolgun bir yapıya kavuşuyor.

27 eylül 10:24

51. Volume express smoky eyes maskarasını artık bulamıyorum diye aynı fırça yapısına sahip diye bunu kullandım çok memnunum kirpiklerim uzun biraz daha sıvı yapıda olmasını seviyorum kirpiklerimi birleştirmiyor, tek tek ayırıp hacim veriyor topaklanma yapmıyor ben memnunum maybelline maskaralarından başka maskara kullanmıyorum vazgeçilmezim oldu :))

25 eylül 10:25

50. Leather black olanını kullanıyorum ben. Yani bence her ürün herkeste aynı etkiyi bırakmıyor ama ben memnundum. Daha önce doğru maskarayı bulamamaktan yıldım ve senelerce maskara kullanmayı bıraktım. Bıraktım derken alıp deneyip deneyip attım. Kirpiklerimi yapıştıranı, akanı kokanı, hiçbir işe yaramayanı vs. daha neler neler. Ta ki bu maskarayı deneyene kadar. Benim kirpiklerimde -ilk zamanlar biraz ıslaklıktan dolayı yapıştırmış olsa da- gerçekten müthiş işler çıkardı simsiyah, uzattı kıvırdı hacim verdi. Çok memnun kaldım. Fakat çok ciddi akma problemi olmamasına rağmen aktığı zaman gözlerimi inanılmaz yakıyor oluşu canımı çok sıktı. Eyelinerla birlikte kullanıyordum, neyin yanma yaptığını anlamak için eyelineri birkaç gün yalnız kullandım, sonra da birkaç gün bunu eyelinersiz kullandım. Gözümün deli gibi yanıp resmen ağlamamın suçlusu bu arkadaş çıktı. En sevdiğim maskaraydın, ben seni çok sevmiştim sen nedan bena bele yaptın maybelline colossal go extreme maskara. Çok üzgünüm, aynı işi yapabilecek uygun fiyatlı maskarayı ben şimdi nerden bulayım allahınızı severseniz? 

3 eylül 00:16


49. yakın bir zamanda leather black rengini kullandığım maskara. ve gayet memnun kaldım. kirpiklerimi tane tane ayırıp güzel bir hacim veriyor. ama uzatıyor mu? hayır.

topaklanma, akma gibi sorunlar olmadı bende. lens kullanmama rağmen en rahat ettiğim maskaralardandı, yanma vb. bir sorun yaşamadım.

2. şişemi güzel güzel kullanırken, nasıl becerdim halen bilmiyorum, maskaranın fırçası elimden kaydı ve klozete düştü (gizlinot: gözyaşlarım sel) yenisini almak için elimdeki diğer maskaralarımın bitmesini bekliyorum.

19 temmuz 19:03

48. Açınca ıslak olan, kıvamı bir süre sonra oturan, günlük kullanım işlevini bile o zaman ancak yerine getiren sıradan maskaralardan. Beni en sinir eden yanı bir süre sonra göz altına dökülüyor ve özellikle yazın deli gibi akıyor olmasıydı. Lens kullanan süslülere bu nedenle tavsiye etmiyorum. Bir indirimde denk gelip bir kez almıştım, bitirdim ve fırçasını sakladım, çünkü kirpikleri ayırma etkisi güzeldi. Verdiği hacim ve uzunluk sıradan, günlük bir maskara benim için, yüz tane alternatifini bulabilirim. O nedenle bir kez daha alınmayacak maskaralar arasındadır benim için. 

23 nisan 14:59

47. Çok çabuk akan, akınca gözleri deli gibi yakan maskara. Ne dolgunlaştırma ne de uzatma konusunda sıradan bir maskaradan farkını görmedim. Ayrıca bir maskaradan ışık hızıyla soğumama sebep olan şeyi yapıyor, kuruduktan sonra dökülüyor. Bi daha asla almayacağım maskaradır

23 nisan 13:17

3

46. Denemek için leather black rengini aldığım maskara. Bana göre kirpikleri dolgun gösteriyor ama uzatma gibi bir etkisi yok. Renk verişi yeterli ancak topaklanma yapabiliyor. Bir de benim gözümden mi kaynaklı bilmiyorum ama çok çabuk akıyor. Alt kirpiklerime sürdüğümde 2-3 saate varmadan göz altlarımı siyah siyah yapmakta. 

13 şubat 15:47


45. tek tek tüm kirpiklerimi güzelce uzatıp hacim veren şahane maskara. bazen önce bunu, üstüne (gbkz: maybelline lash sensational maskara) yı sürüyorum, kombo oluyor (gizlinot: swh)

23 aralık 2017 18:34

44. sanırım bu maskara benim ilk maskaramdı. yapısı çok ıslaktı bence. bir de en nefret ettiğim şey çok dağılıyodu, göz altlarımı sürekli silmek zorunda kalıyodum hiç sevmemiştim bitsin diye her gün dua ediyodum nerdeyse.

4 ekim 2017 11:43

43. tek tek kirpikleri ayırması ve dolgun göstermesiyle memnun olduğum maskaradır. her bittiğinde tekrar tekrar alıyorum, başarılı bir ürün :)

29 mart 2017 19:52