4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • oylar (3)
  • medya (2)

52. Lisedeyken çok kullandığım, üniversitede fondötene geçtiğim için uzun zamandır kullanmadığım bb krem.

Bugün oy vermeye giderken "fondötenle uğraşmayayım ama makyajsız da olmayayım" diye düşünüp kullandım. Ne kadar çok sevdiğimi tekrardan fark edince girdi yazayım bari dedim(gizlinot: Swh)

Kapatıcılık istiyorsanız kapatıcılığı gerçekten az ama o kadar güzel renk eşitliyor, pürüzsüzleştiriyor ve doğal duruyor ki. Sanki makyaj yokmuş da cildim kendiliğinden öyle güzelmiş gibi.

Okul günleri yine kullanmam ama ilk göz ağrımdır, seviyorum kendisini.

24 haziran 17:30

51. İlk göz ağrım, ilk bb kremim. Başlangıçta çok çok sevmemle birlikte makyaj bilgim genişledikçe bende bayağı turuncu durduğunu düşündüğümden bıraktım. Sivilce yapmamıştı bende sanırım(gizlinot: ya da cahillikten buna yormamış olabilirim)Alınır mı alınır renk tonunun uyduğunu düşünürseniz, ama piyasada daha nice güzelleri varken aklınız kalmasın hiç.

2 aralık 2017 16:42

4

50. İlk bb kremim çok memnundum ilk kullandığım zamanlar ama şimdi kapatıcılığı yetersiz geliyor ve fair rengi bana maalesef koyu  o zamanlar bu hoşuma gidiyordu ama şimdi kendi rengimde ve daha kapatıcı ürünler tercih ederim. Ama şöyle ki hakkını vermeliyim ne sivilce ne başka bir şeye neden oluyor bende cildim çok hassas ve alerjik olmasına rağmen hiç ç problem yaşamadım.

1 aralık 2017 20:46


49. Geçen yaz alıp sadece bir kez sol yanağımda denedim, ertesi güne yan yana 2 tane ağrılı kistik sivilce ile uyandım ve sivilcelerin sönüp lekelerinin geçmesi aylar sürdü. Alıp kullanmak isteyenler sivilceye yatkın cildiniz varsa uzak durun daha güzel bb kremler bulabilirsiniz

5 eylül 2017 17:28

48. Karma ciltliyim, evet biliyorum bu bb krem kuru ciltliler için, ama ben alırken daha yağlı ciltler için olan türü yoktu nedense🤔 Renk skalası beyaz tenliler için koyu bence. Kapatıcılık çok az. Ama her şeyi geçiyorum yahu bu bb krem benim yanaklarımda bile siyah nokta yaptı. Sivilce de değil siyah nokta ya. Önce anlayamadım bundan olduğunu ama yaz geldiğinden beri spf barındırdığı için bunu wet n wild'in fondoteni ile karıştırıp kullanıyordum. Wet n wild'ı daha önceden kullandım, böyle bir sorun olmadı. Ama bu... gerçekten şu siyah noktaları gördükten sonra çöp benim için. 

5 eylül 2017 10:11

47. Uzun zaman kullandığım bb krem ve maalesefki yüzümde sivilce yapan bb krem. Yüzümde olan sivilcelerin nedeni olduğunu çok geç farkettim, farkettiğim anda bıraktım kullanmayı tabi ama bir daha asla kullanmaya cesaret edemeyeceğim bir ürün.

2 eylül 2017 19:18

46. Evet çok güzel bir aydınlık ışıltı veriyor ama bunu ne zaman sürsem acılı sivilcelerim oluyor.O yüzden bir daha hayatta almam.Kapatıcılığı bir bb kreme göre fena değil.Eğer yağlı ve sivilceye meyilli cildiniz varsa kesinlike uzak durun

4 haziran 2017 23:06


45. Yuze canlilik veriyor falan ama ne zaman bunu sursem acili bir sivilcem cikmis oluyor.Bugun gene dayanamadim ve surdum sonuc ise alnimda kipkirmizi dokununca aciyan bir sivilice :((

7 mart 2017 16:04

44. Fondöten sürmek istemediğim zamanlarda hemen ufak ufak uygulayıp çıktığım üründür. Yağlı cildim olmasına rağmen bende yağlanma yapmadı.

19 şubat 2017 17:45

43. kuru ciltler için üretilmiş renkli nemlendirici.

bendeki rengi light. pembe alt tonlu. kapatıcılığı çok düşük. nemli bir bitişi var. ama kalıcılığı iyi. beni akşama kadar idare ediyor. nemli bitişi sayesinde yüze aydınlık veriyor. fiyatı da uygun bence. ürün miktarı az gözükse de yazdan beri bitmedi. benim son derece alerjik bir cildim olmasına rağmen herhangi bir reaksiyon ve sivilcelenme yapmadı. kısacası memnunum ve denemenizi öneririm.

2 ocak 2017 20:59