sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (265)
  • oylar (47)
  • medya (13)

  265. fırçasını her gün yıkatması, sürerken emek gerektirmesi derken iki üç yıldır başka şeylerle (eyeliner pen, ıslak fırça ile siyah far, dağıtılmış kalem vs) idare etsem de bugün gidip bir adet daha satın aldığım ürün. bundaki mat siyahlık, o keskin görünüm ve öldür allah dağılmama performansı kimsede yok malesef.

  5 mayıs 15:04

  264. makyaja ilk başladığından beri siyah göz kalemlerinin çoğunu denemiş, ordan siyah likit eyeliner'lara geçmiş ve en son siyah jel eyeliner'da karar kılmış bir insanım. uzun bir süredir maybelline'in lasting drama jel eyeliner'ının 01 intense black'ini kullanıyorum (çünkü siyah göz kalemsiz makyajımı eksik hissetme hastalığından bir türlü kurtulamadım). eyeliner kuyruğunu istediğim gibi uzatabildiğim için de bu ürünü ayrıca seviyorum. ancak dün, ankara'nın o şakır şakır yağmurunda, kirpiklerimden bile yağmur damlarken, bir gram mı bozulmazsın mübarek.

  burdan maybelline yetkililerine sesleniyorum. sevgili maybelline, bu jel eyeliner'ına döktüğüm para ananın ak sütü kadar helal. (siz yine de çok abartmayın, zaten baya zam yaptınız).

  not: bu kadar kalıcı bir ürün tabi ki öyle her makyaj temizleyiciyle çıkmıyor, ben yves rocher'in hassas gözler için olan solüsyonunu kullanıyorum ve çıkarmada hiçbir zorluk yaşamadım.

  10 nisan 10:08

  4

  263. Kahverengisini bir arkadaşım almış ve hiç sevmedim diye bana vermişti bende nude tonlara yakın makyajı sevdiğim için uzun yıllarca kullandım fakat bitiremedim. oldukça da bereketli. fakat fırçasını kendisi kullandığı için kutusundan çıkan fırçayı deneyimleme fırsatım olmadı.

  daha sonra bir black friday'de siyahını da almıştım fakat siyahını o kadar çok kullanamadım çünkü water proof siyah eyelinerımı daha çok seviyordum.

  6 mart 14:20

  262. 5 yıldır severek kullandığım canım eyelinerım. Gözün içine kirpik diplerine dahi sürseniz asla akmıyor,diğer bazı(rimmel london) gel eyelinerlar gibi kabında donup taşa dönüşmeyen, çook bereketli, mat ve gerçekten 24 saat kalıcı. Özel günler için daha parlak bir görüntü istiyorsanız üzerine likit parlak bir eyeliner sürebilirsiniz.

  11 şubat 21:30

  261. Bu ürünü yaklaşık bir sene önce aldım. Başlarda çok memnundum ancak açıldıktan sonra iki hafta geçmeden kupkuru oldu resmen taş gibiydi.Daha sonra içine iki damla giliserin damlattım yapısı düzeldi ancak fırçada kalan artıkları sürekli yıkamak zorunda kalıyordum en sonunda çöpe attım kısacası nefret ettim bu üründen:/

  10 şubat 16:56

  260. İndirim döneminde aldım. Fırçası olması çok iyi. Çünkü ben eyeliner uygulayamıyorum .Bu ürünün simsiyah bir görüntü vermesi ve kalıcı olması çok iyi. Kuruluk yapmıyor. Dökülmüyor.

  10 şubat 15:55

  259. drug store ürünleri içerisinde fiyat/performans açısından en beğendiğim gel eyeliner. alerjik gözlerimde gün boyu akmadan kalması, göz kapağına bulaşmaması ve ilerleyen saatlerde parça parça dağılmaması harika. benim için tek sorunu göz kalemi kadar kolay ve kısa sürede uygulayamıyor oluşum. ancak indirimde bulduğumda muhakkak yedeklerim.

  10 şubat 01:14

  258. Göz içine akmayan, kuruma, çatlama yapmayan, çok bereketli bir ürün. Eyeliner çeşitlerinin tümünü denedim ve bende el titremesi olduğu için bu ürünün fırçayla sürümü, kıvamı ve renk yoğunluğu beni kendine bağımlı yaptı. Yalnız en son aldığımda 20 tl civarı bir fiyat ödemişken şimdiki fiyatı 55 lira civarında. Artık bu ürünü de kullanırken elim titreyecek sanırım ve bihter ziyagil  style dönüp göz kalemiyle aradaki buzları eriteceğim gibi görünüyor.

  9 şubat 23:04

  257. İlk 1 ay kullanımda gayet memnun kaldığım bir ürün. Ama fırçası kolay yıprandığı ve jeli de kuruduğu için açtıktan 1 buçuk ay sonra elim gitmiyor. Tabi başka bir fırça alıp kuru katmanı kaldırınca yine güzel sonuçlar elde ediliyor. En sevdiğim yanı ise akmaması ve de dağılmaması.

  3 şubat 12:53

  5

  256. süslü sözlük'ten öğrenip aldığım ve çok memnun kaldığım ürün. Muazzam kolay sürülüyor, fırçasını da çok sevdim. Sadece bir yerden ikinciye geçerken fırçada ürün azaldıysa sorun oluyor onun dışında çok kolay kullanımı var. Benim moralimi bozan tek şey çabuk akması. Çabuk demeyelim de akıyor. Onun da sebebi sabitlenmiyor olması. Normalde eyeliner sabitlenir ve kurur. Bu ürün jel olduğu için 5 aaat sonra gözünüzün kenarına, kuyruk kısmına elinizi değdirirseniz siliniyor. O yüzden de akması kolaylaşıyor. Ama kullanır mıyım, tabii ki. Hatya kahverengisini bile alırım o kadar sevdim. Kurumaması için kullanan süslülerin tavsiyelerini beklerim.

  2 şubat 21:40