yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (269)
  • oylar (51)
  • medya (13)
  4

  269. Eyeliner sürmeyi seven birisiyim. Neredeyse her gün gözüme yalnızca eyeliner ve rimel sürüp çıkıyorum dışarı. Pek çok çeşit denedim. Kalem, keçe uçlu, far vs. vs. Hiç jel denememiştim. Bu ürün sayesinde jel eyeliner ile tanıştım. Bana sürüşü kaleme ve fara göre çok daha zahmetli geldi. Gün boyu hiç akma, bulaşma yapmıyordu. İlk kez mezuniyetimde sürmüştüm ve aradığım ömürlük eyelinerı bulduğumu düşünmüştüm. Ancak fırçaları çok kirletmesi ve sürekli temizletmesi hoşuma gitmedi. Bir de eyeliner fırçası ile sürerken lensime inanılmaz derecede bulaştı. Lensime makyaj temizleyici su dökmem gerekti, o derece. Ve bundan kısa bir süre sonra da hayatım boyunca hiç yırtılmayan lenslerimin birisi gözümde ikiye ayrıldı. Bütün bunların üstüne fırçaya eskisi kadar gelmediğini ve topaklandığını fark ettim. Meğer kurumuş. Sürerken kapağını açık bırakıyordum. Bu kadar çabuk kuruyacağını hiç düşünmemiştim. Henüz 2-3 kere sürmüştüm. Hayal kırıklığı yaşattı. Ancak ürünün çabuk kuruması dışında bir kusuru yok. İnanılmaz kalıcı, siyah ve kesinlikle akmıyor. Sadece beklentilerimle uyuşmadı kendisi. Kalanını ne yapsam bilmiyorum.

  18 ağustos 04:11

  268. İlk kullanmaya başladığımda simsiyah ve çok güzel gelmişti. Ama sonradan o siyahlık gitti de flulaştı gibime geldi. Ya kullana kullana sıkıldım ya da kurumaya başladı bilmiyorum. Bu ara gözüme likit eyeliner/dipliner kestirdiğim için de hoşuma gitmiyor olabilir.

  7 ağustos 11:47

  267. oldukça başarılı ama bir iki ay sonra açıp baktığımda kurumuştu. çok fazla kullanamadan çöpe attım verdiğim para da boşa gitti.

  7 ağustos 10:10

  266. bu zamana kadar birçok markanın eyelinerını kullandım içlerinde en çok memnun kaldığım buydu. siyah olanı için konuşuyorum, fırçasıyla kullanımı aşırı kolay ve kalıcılığı çok yüksek. sabah eyeliner çektiğinizde akşama kadar kalıyor. fakat tek sıkıntısı biraz açıkta kalsa hemen kuruması. beni bu üründen soğutan tek özelliği bu oldu bir daha kullanamadım bu yüzden dikkatli bir şekilde kullanmak gerekiyor.

  12 temmuz 13:03 16 temmuz 01:25

  265. Severek kullandığım ürünlerden biri. Biraz çabuk kuruyup ömrü azalıyor ama kavanozlu ürünlerde hep aynı sorunla karşılaşıyoruz. Fiyat performans olarak gayet başarılı. Akma dökülme yapmayan bir eyeliner.

  11 temmuz 18:21

  264. fırçasını her gün yıkatması, sürerken emek gerektirmesi derken iki üç yıldır başka şeylerle (eyeliner pen, ıslak fırça ile siyah far, dağıtılmış kalem vs) idare etsem de bugün gidip bir adet daha satın aldığım ürün. bundaki mat siyahlık, o keskin görünüm ve öldür allah dağılmama performansı kimsede yok malesef.

  Hızlı kurumaması için fırçaya ürün alır almaz Ağzını sıkıca kapatmak gerekiyor. Hafif bir taşlaşma olursa çay kaşığının tersi ile şöyle bir karıştırabilirsiniz(her türlü krem far vs. için kullandığım yöntem). Eee yıllardır huyunu öğrendik...

  5 mayıs 15:04 11 temmuz 22:43

  263. makyaja ilk başladığından beri siyah göz kalemlerinin çoğunu denemiş, ordan siyah likit eyeliner'lara geçmiş ve en son siyah jel eyeliner'da karar kılmış bir insanım. uzun bir süredir maybelline'in lasting drama jel eyeliner'ının 01 intense black'ini kullanıyorum (çünkü siyah göz kalemsiz makyajımı eksik hissetme hastalığından bir türlü kurtulamadım). eyeliner kuyruğunu istediğim gibi uzatabildiğim için de bu ürünü ayrıca seviyorum. ancak dün, ankara'nın o şakır şakır yağmurunda, kirpiklerimden bile yağmur damlarken, bir gram mı bozulmazsın mübarek.

  burdan maybelline yetkililerine sesleniyorum. sevgili maybelline, bu jel eyeliner'ına döktüğüm para ananın ak sütü kadar helal. (siz yine de çok abartmayın, zaten baya zam yaptınız).

  not: bu kadar kalıcı bir ürün tabi ki öyle her makyaj temizleyiciyle çıkmıyor, ben yves rocher'in hassas gözler için olan solüsyonunu kullanıyorum ve çıkarmada hiçbir zorluk yaşamadım.

  10 nisan 10:08

  4

  262. Kahverengisini bir arkadaşım almış ve hiç sevmedim diye bana vermişti bende nude tonlara yakın makyajı sevdiğim için uzun yıllarca kullandım fakat bitiremedim. oldukça da bereketli. fakat fırçasını kendisi kullandığı için kutusundan çıkan fırçayı deneyimleme fırsatım olmadı.

  daha sonra bir black friday'de siyahını da almıştım fakat siyahını o kadar çok kullanamadım çünkü water proof siyah eyelinerımı daha çok seviyordum.

  6 mart 14:20

  261. Bir aydır kullanıyorum.Fırça ile birlikte olan bir ürün aslında bu benim gözümü korkutmuştu. Ama fırça ile uygulanabilir olması daha pratikmiş. Kalıcılık olarak beni memnun etti. Kapağını sağlam kapatmak gerekiyor çünkü ürün kuruma yapabiliyor.Bunun dışında siyahlık olarak net bir rengi var.

  12 şubat 20:57 19 şubat 11:22

  260. 5 yıldır severek kullandığım canım eyelinerım. Gözün içine kirpik diplerine dahi sürseniz asla akmıyor,diğer bazı(rimmel london) gel eyelinerlar gibi kabında donup taşa dönüşmeyen, çook bereketli, mat ve gerçekten 24 saat kalıcı. Özel günler için daha parlak bir görüntü istiyorsanız üzerine likit parlak bir eyeliner sürebilirsiniz.

  11 şubat 21:30