4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (2)
  • medya (1)

11. tavsiyeyle aldığım fakat düz ve kısa kirpiklerimde yine başarıyı sağlayamadığım maskara. sanırım genelde beğenilmiş ama birincisi kirpikleri kalkık tutmuyor çabucak düşüyor, sürdüğünüz gibi kalmıyor gün içinde akıyor. eğer golden rose false lashesin kıvırma ve şekil sabitlemesini alabilseydi mükemmel olurdu. lakin maskaradan böyle beklentileriniz yoksa siyahlık ve uzatma konusunda gayet başarılıdır.

25 mart 15:52

10. tek tek ayırıp uzatma konusunda oldukça başarılı bir maskara. ayrıca alt kirpiklerden de akmadığını söyleyebilirim. fakat asla hacim vermiyor. ve fırçası çok fazla ürün topladığından maskara ne kadar iyi temizlense de kirpik diplerinde bir miktar ürün kalıyor.

19 mart 19:53

9. Youtuberlarin abarttığı ürünlerden biri

Hiçbir vaadini yerine getirmiyor ayrıca kıvamı cok ıslak

13 mart 17:54


8.  1. Tek tek ayırıyor.

2. Uzatması ve kıvırması yeterli değil.

3. Çok akıyor ve bulaşıyor.

4. Fırçası yüzünden uygulamada gayret istiyor.

Benim deneyimlerim bunlar süslüler. Kısa ve düz kirpiklerim var. Yıllardır aradığım maskarayı bulamadım. Bu da beni tatmin etmedi açıkçası. 

8 mart 17:24

7. kirpikleri uzatan ama asla hacim veremeyem maskara. benimkiler zaten uzun, bir de bunu sürünce gözlük falan takılmıyo cidden aşırı uzatıyor ama hacim?? sıfır, kıvırma?? sıfır. tercih etmeyeceğim maskaradır.

14 kasım 2017 16:59

6. loreal paradise dan sonra melek gibi resmen, ben yüzümün makyaj makyaj gözükmesini sevmiyorum, bu maskara kirpikleri çok güzel kıvırıyor. ne paradise daki topaklanma, bulaşma sorunu var, inanılmaz güzel doğal bir görüntü veriyor.

kızlar şu örümcek bacağı görünümünden vazgeçin bence.

14 kasım 2017 13:55

5. Maybelline'in piyasaya sürdüğü en iyi maskaranın bu olduğunu düşünüyorum. Yukarıda yazılan çoğu girdiyi okudum zaten diğer süslülerin de belirttiği gibi inanılmaz iyi bir şekilde uzatıyor kirpikleri. İndirimden alınırsa cidden başarılı bir ürün. Yalnız kendimde gözlemlediğim ve bahsetmek istediğim bir iki şey var.

Bende bir zaman sonra topaklanma yapıp kirpiklerimi yapıştırmaya başladı. Bir de normalde de kısa olmayan kirpiklere sahibim, bunu kullandığımda kirpiklerim o kadar uzuyor ki gün içinde kaşlarımın altına hep siyahlık bulaşıyor. Bunun önce nedenini anlayamadım ama sonra gözlerimi büyülttüğümde, hızlıca açıp kapadığımda ya da hapşırdığımda kirpiklerimin kaş altına değip bu siyahlıkları yaptığını fark ettim. Uzatması tabi iyi bir şey ama bu bulaşma olayı canımı sıkıyor.

Ayrıca, neden bilmiyorum ama ben bu maskarayı kirpiklerimden inanılmaz zor çıkarıyorum. Her zaman, diğer maskaralarımı rahatlıkla çıkaran micellar temizleme suyum ile 5dk kirpiklerimi ovalasam bile diplerinde maskara parçaları kalıyor kirpiklerimin. Çareyi gidip göz makyajı temizleyici almakta buldum bir nebze daha kolay hale geldi. Ama yine de çok zorlanıyorum bu konuda.

Pek hacim de vermiyor denildiği gibi, sanırım bu bitince yerine tekrar the balm - mad lash alacağım :(

12 ekim 2017 13:22


4. en dipteki kirpiklerini bile kaldıran bir maskara. hacim konusunda çok iyi değil açıkçası ben bu yüzden golden rose maxim eye maskasarını ilk önce sürüyodum öyle ama abarta abarta değil sonra bu push up angel maskarayı sürüyodum. abartmıyorum gerçekten adeta takma kirpik gibi oluyodu diğer süslülerin de bahsettiği gibi çok güzel tarıyo. şu an ikincisini kullanıyorum hatta o derece sevdim.

4 ekim 2017 11:47

3. Kısa ve hacimsiz kirpiklere sahibim ancak bu maskara ile en fazla 2 sürümle gayet istediğim sonucu aldım. Fırçanın yapısından dolayı kirpikleri tek tek ayırıp en köşedeki kirpiklere dahi kolay uygulanabiliyor olması ayrıca hoşuma giden bir ayrıntısı. Gözümde bu maskara varken ağladığımda akmıştı, (e haliyle.) onun dışında bu tarz bir problemle karşılaşmadım

25 eylül 2017 21:10

2. (bkz: maybelline the falsies push up angel maskara)

23 haziran 2017 09:14