3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (10)
  • medya (1)

28. Fırçasını ilk etapta garipseyip kullanmaya alışmam zaman alsa da İlk açıldığındaki ıslak yapısı ile de kullandığım süreçte yapısı koyulastığında da oldukça memnun kaldığım maskaradır. Kıvıran ama uzatma ve dolgunlaştırma yapmayan (kısa ve düz kirpiklerim icin zaten büyük beklentilerim yok) kirpikleri güzel tarayan ,rahatça ikinci ve üçüncü katı sürülebilen , bende dökülme yapmayan bittiğinde tekrar alacağım maskara.

17 temmuz 20:19

27. Göz şeklim hooded bu yüzden bircok rimeli fırçası yüzünden kullanamam cünkü üst kapağıma bulaşma yapar ama bu ürünün değişik fırçası tam bu göz tipine göre bence alttan kirpikleri kavrayıp üste hiç bulaştırmadan cok guzel kıvırıyor ve uzatıyor

16 temmuz 23:58

26. Bitince tekrardan aynısını alacağımı sanmıyorum ama indirimde alınırsa fiyat performans açısından iyi. Kirpiklerim çok kısa ve düz sayılmaz onu belirteyim. Ama gerçekten kirpikleri çok güzel kaldırıyor ve tarıyor. Çok hacim verip uzattığını söyleyemem.Doğal ve hafif bir makyaj yaptığımda 2-3 kat olarak sürüyorum ve hoşuma gidiyor. Ama daha yoğun kirpikler istediğimde önce bunu sürüp sonra başka bir rimel sürüp daha sonra tekrar bunla tarıyorum.

3 temmuz 15:49


4

25. indirimde alınacak ürünlerden, ilk açıldığında daha ıslak zamanla formunu alıyor. yapısının hafif olması nedeniyle daha çok günlük makyajımda kullandım bende dökülme yapmadı. 

2 temmuz 18:12

24. Bu maskarayı kullanırken hiç topaklanma veya kirpiklerimde dökülme yaşamadım.Tek beğenmediğim yönü fazla sıvı olmasıydı.İlk açtığımda bi şaşırmadım değil ama zamanla alıştım.Kıvırma özelliği çok iyi ama hacim derseniz;olumsuz

2 temmuz 12:48

23. Bugune kadar kullandigim tüm makaralar içinde en çok dökülme yapanı.2-3 saat içinde pıtır pıtır göz altlarima dökülüyor.guzel tarıyor diye ilk kat bunu sürüp 2. Kata dökülme yapmadigindan emin olduğum maskaralarla da denedim ama nafile.dökülme konusunda ısrarcı.

2 temmuz 06:47

22. Seviyorum abiciiim..Önce kirpik yapımdan bahsedeyim, kirpiklerim uzun ve düz yani kıvrık değil o yüzden benim maskaradan beklediğim kıvırması ve taraması. İşte bu maskarada tam olarak böyle kıvırıyor ve tarıyor. Gün içinde de akma bulaşma yapmadı. Kaçıncıya geçtim hatırlamıyorum çok sevdim :)

1 temmuz 20:50


21. geçtiğimiz yaz 17₺ye almıştım. slikon fırçasıyla en dipteki ve en küçük kirpiklerimi bile upuzun yapıyor. gün içerisinde akma bulaşma yapmıyor. ancak hacim verme konusunda yetersiz. açıldıktan sonra 6 ay içerisinde kullanılması öneriliyor ancak ben serin ve kapalı bir yerde sakladığım için hala bozulmadı. çok severek kullanıyorum ancak şu an indirimli fiyatı bile 27₺ civarında. aynı fiyata daha uygun bir maskara arayışındayım.

10 haziran 17:09

4

20. kirpikleri incecik tek tek ayıran ve tarayan haline gelebilmesi için yani kuruması için biraz zaman verilirse gerçekten güzel bi maskara zira ilk açıldığında 3 kirpiğiniz var gibi bi sonuç alabilirsiniz indirimde alınabilir

9 haziran 19:51

19. İlk açtığımda çok sıvı bi yapısı vardı kullanırken beni zorladı. Zamanla istediğim hale geldi ve çok sevdim. Kirpiklerimi güzel kaldırdı.

26 mayıs 22:49