3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • oylar (6)
  • medya (2)

55. yağlı cildim var.kızarıklıkları ve sivilceleri çok iyi kapatmıyor.sürdükten cok kısa süre sonra uçuyor.makyaj pamuguna bile çok az ürün geliyor.

12 nisan 06:55

3

54. Tekrar almayacağım bir fondöten. Yüzümü pul pul yapıyor. Kapatıcılık bence mükemmel değil orta. Sevenler var ama ben sevmediğim ürünler kategorisine koydum.

23 mart 15:03

53. 110 mat olanını 19 tl ye alıp severek kullanıyorum oysa cildim kuru cilt. 1. Si rengi tam oturuyor 2. Si gerçekten parlama yapmıyor. Kuruluk belli etme işini heryerimde çözdüm sadece burun kenarlarım kaldı. Onlara çözüm bulamadım ne yaptıysam ordaki kuruluğu belli etti. Ama olsun günlük kullanıyorum. Biterse tekrar alırım önümüzdeki kış için. Kalıcığı için konuşursam 3 gibi sürdüm akşam 9 gibi eve geldiğimde biraz pullanmıştı öyle çok kalıcı bir fondöten değil. 

6 mart 08:09


52. Bende matte+poreless olanı var. 4 tane bitirdim bu fondötenden. bence vadettiklerini yerine getiriyor ve kapatıcılığı gayet dozunda. 110 numaralı rengi kullanıyorum 5. tüpü de alacağım yakında. Yalnız bu fondötende gözlemlediğim tek bir şey oldu o da cildim o aralar çok bakımsız ve sağlıksızsa fondöten oturmuyor, yayılmıyor yüzüme. bunun dışında gayet memnunum. Zaten 5-6 ayda bir almam yetiyor.

1 mart 22:28

51. çok çok ince yapılı, mata meyilli bir bitişi olan kendinden pudralı hoş bir fondöten. yağlı, sorunlu ciltler için çok kullanışlı. sorunlu ciltlerde genel olarak kalın fondötenlerin "cakey" görüntüsünü sevmiyorum o yüzden fondöten kullanmak bana hep biraz riskli gelirdi ama cilt tonumu da eşitlemek isterdim bu fondötenle bu oldukça mümkün o yüzden ailecek severek kullanıyoruz.

28 şubat 20:28

50. Cidden poreless gösteren fondöten.

Yağlı ciltli arkadaşlar için; benim gayet normal bir cildim var yağlı değil. Ama gün içinde ben de dahi burun kenarları parlama yapabiliyor. Aşırı mat bir ürün diyemem.

Bu ürünün benim için tek sorunu, eğer yüzünüzde kuru parçalar varsa ve iyi nemlendirmediyseniz onlara çok tutunacaktır. Kabuk kabuk göstermeye müsait bir fondöten.

Renk skalası olaraksa, ben en açık rengini bayılarak kullandım çünkü gayet sarı alt tonlu. Sarı alt tona sahip olmayan süslüler uzak durmalı yoksa hasta gibi durabilirsiniz

Bugün bir koyu rengi olan 120 yi deneyeyim hem önümüz yaz dedim. Ama 110 ile arasında aşırı derecede renk farkı var ve sanki biraz turuncu kaldı

Ama genel olarak bu indirimde gratisten 18 liraya alınabiliecek gayet güzel bir ürün

8 şubat 22:47

49. 130 buff beige rengini yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Gratis’te indirime girince merak edip çok büyük beklentilerim olmadan almıştım. Denediğim günden beri elim sadece bu fondötene gidiyor. Karma ciltliyim, t bölgem gün içinde yağlandığı için mat fondötenleri daha çok seviyorum. Bu fondöten de mat bir yapıda, çabuk sabitleniyor ve düşük-orta arası bir kapatıcılığa sahip. İkinci kat uyguladığımda görüntüsü pek hoş olmuyor fakat tek seferde daha fazla ürün kullanarak kapatıcılığını artırabiliyorsunuz. Sünger, fırça ve el ile uygulamayı denedim. En güzel sonucu el ile uyguladığımda sevdim, normalde fırçadan yana kullanırım tercihimi. Gün içinde silinebiliyor kalıcılığı çok yüksek değil ama uygun fiyatlı günlük bir fondöten arıyorsanız bir şans verebilirsiniz.

17 ocak 02:34


48. T bölgem çok yağlı. Burun kenarlarım kızarık. Bu fondöteni yeni kullanmaya başladım ve beğendim. Kurutmadı, pul pul dökülmedi. Kızarıklıklarımı güzel kapattı. Temiz bir görüntü veriyor. Tavsiye ediyorum.

15 ocak 21:45 11 şubat 18:53

47. cilt tonumla birebir uyan tek fondoten. keşke biraz daha kolay sürülebilir olsaydın, yüzde hemen kurumasaydın :(

13 ocak 01:53

46. Yeni bi başlık açıldı mı bilmiyorum ama ben seven azınlıktanım. hafif aydınlık ve 110 rengi tam bana göre. bi tane bitti, ikincisini almayı düşünüyorum. altına güzel bi bazla sürünce insanların “yüzünde ne var? ışıl ışıl gözüküyorsun” diyecekleri kadar iyi duruyor. gün içinde de kuruma yapmadan yavaş yavaş kayboluyor, bende çene bölgesinde saçma bi pürüz yapıyor; fondötenle bunda yaşamadım o sorunu. seviyorum keratayı. 

12 ocak 17:12 28 ocak 01:03