3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (104)
  • oylar ()
  • medya (2)
4

104. Kullandığım ilk fondötendir.

Şimdiye kadar hiç fondöten alıp düzenli olarak kullanamadım çünkü hassas ciltliyim ve ne denedimse kaşıntı yaptı.

Bir de fit me denemeye karar verdim ve İndirmde olmasının da etkisiyle sonunda aldım.

Öncelikle T bölgemde büyük gözeneklerim var ve bunu belli ediyor onun dışında bence ciltte güzel bir renk eşitliği sağlıyor ve bulaşma yapmıyor.

Ama sanki bb krem olacakken fondöten etiketi basmış gibiler kapatıcılık konusunda hiç başarılı değil.

Fakat ben memnun kaldım ağır bir ürün değil. Tavsiye ederim.

20 ekim 23:31

103. normal, nadiren t bölgesi yağlanan bir cildim var.

hayatımın fondoteni diyebilirim. rengi gün içinde koyulaşmıyor, transparan pudrayla sabitleyince akşama kadar hiç oynamadan duruyor ve istediğim kapatıcılıkta uygulayabiliyorum. ben minik boy süngerlerle iyice yedirerek yavaş yavaş uyguluyorum. sürdüğüm gibi matlaşıyor ama tabi önceden nemlendirici veya primer sürmeniz aşırı mat olmasını engeller.

16 ekim 19:34

102. Bir kuru ciltli olarak üzerinde karma ve yağlı ciltlere uygun yazmasına rağmen yapısının inceliğinden dolay denemek istedim . Cildimi cok güzel nemlendirip memli süngerle uyguladım ve gercekten cok memnun kaldım. Yüzümün herhangi bir yerinde pullanma yapmadı ve kalıp gibi durmadı.

12 ekim 08:53


101. karma bi cildim var fakat bu fondöteni bir türlü sevemedim. yüzüme oturmaması,gözeneklerimi belli etmesi, cakey durması,çizgilere dolması... gün içinde biraz biraz oturuyo fakat 2-3 saat sonra otursa ne olur. bir daha kesinlikle almam dediğim bi fondöten benim için

9 ekim 08:23

100. 104 numarası çok koyu olan fondoten, en açık rengi 104 diye almıştım ama 110 daha mı açık acaba?, yüzümde pütür pütür durdu ve sağlıksız gösterdiği için elimden çıkardım.

Not: 110 rengi daha açıkmış, en açık rengi 104 sanıp almayın, 110 a bakın süslüler :) tesekkurler(yazar: jedi)

20 eylül 22:32 22 eylül 12:39

4

99. kapatıcılığına hayran kaldığım fondöten türüdür. fakat benim favorim superstay 24 saat. Şu an 4. şişemi almış bulunmaktayım. bir dönem sivilce problemlerimle baş ederken kendisi en büyük yardımcım oldu, bu nedenle vazgeçemiyorum. ama fit me de harikadır. benden söylemesi...

20 eylül 15:34

98. Uygun fiyatlı olarak kesinlikle en iyi ve sivilce yapmayan fondötendi bir zamanlar benim için. İlerleyen saatlerde biraz parlama sorunu oluyordu ama hafif bir pudra ile üzerinden geçiyordum. Şimdi clinique even beter kullanıyorum ve o doğal duruşu mükemmel ve sanırım neden bunu bıraktığımı anladım. Fakat fiyatlar aşırı artmış 190tl olmuş günlük hayatta kullanmamaya karar verdim az önce resmen.

20 eylül 00:10


97. sivilce yapıyor. kullandıktan sonra burnumda minik minik sivilcelerle karşılaşıyorum hep. 

19 eylül 23:17

96. gratiste çok övdüler ben de büyük beklenti ile aldım, hiç memnun kalmadım. ne kıvamından ne renginden ne de kalıcılığından. hayal kırıklığı oldu.

19 eylül 22:54

95. 110 numarası sarı alt tonlu beyaz tenliler için güzel ama cakey duruyor. Tüm gözenekleri pürüzleri aşırı belli ediyor. Yüzümü nenlemdirsem bu sefer de yüzüme oturmuyor.

110 numara renginde güzel bir fondöten bulunsa keşke uygun fiyatlı olarak. 

19 eylül 21:11