maybelline fit me fondöten

3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (4)
  • medya (2)

45. cilt tonumla birebir uyan tek fondoten. keşke biraz daha kolay sürülebilir olsaydın, yüzde hemen kurumasaydın :(

13 ocak 01:53

44. Yeni bi başlık açıldı mı bilmiyorum ama ben seven azınlıktanım hafif aydınlık ve 110 rengi tam bana göre bi tane bitti ikincisini almayı düşünüyorum altına güzel bi bazla sürünce insanların yüzünde ne var ışıl ışıl gözüküyorsun diyecekleri kadar iyi duruyor gün içinde de kuruma yapmadan yavaş yavaş kayboluyor bende çene bölgesinde saçma bi pürüz yapıyor fondötenle bunda yaşamadım o sorunu seviyorum keratayı 

12 ocak 17:12

43. Ülkeye inatla getirilmiyor bu seri. Lütfen artık bu sene kuru ve normal ciltler için olan dewy and smoothu ve fit me kapatıcısı gelsin. 

2 ocak 10:19

42. Kullanmaya başlayalı 1 ay falan oldu, artık yeterli deneyimim olduğu için yorum yapabilirim.

Öncelikle ben sevdim bu fondöteni, sürdükten sonra renginin yüzümle bütünleşmesi, kalıp gibi durmaması kapatıcılığının ve kalıcılığının seviyesi, beni memnun etti.

Ancak bir yağlı ciltli olarak söyleyebilirim ki bu fondöten yağlı ciltliler için değil ya da ben normal değilim :) sürdükten sonra pudraladım ancak ilerleyen vakitlerde gene de baya parlama yaptı.

Yüksek kapatıcılık arayanlar içinde uygun değil zira bb kremden hallice .

Renk çeşitliliği de bana az geldi ben koyu tenliyim en koyu rengini kendime aldım ancak inanıyorum ki Türkiye de benden kat kat koyu tenli insanlar var onlar için sıkıntı olabilir.

Velhasıl kelam ben sevdim bitince tekrar alırım indirimlerde çok uygun fiyata geliyor zaten bir şans verilebilir.

7 haziran 2017 13:34


41. en başta söyleyim netten görüp cam şişeli sanıyorsanız yanılıyorsunuz ülkemizde cam şişeli satılmıyor. onun dışında incecik fondöten ben en açık rengini aldım. kapatıcılık versin diyorsanız almaktan vazgeçin çünkü bende yokmuş gibi durdu. bende rimmel wake me up vardı rengi çok koyu kalıyordu bu fondöteni rimmel şişesine döktüm fakat maybelline yok oldu gitti rimmel bayağı bastırdı kendini. rengi de açmadı zaten.

11 mayıs 2017 16:34

40. Testerlarını denedim, yapısı çok ince, su gibi geldi bana ve dağıtmaya çalışınca tuhaf bir görüntü oluştu ve toz toz oldu dağıtırken.

3 mart 2017 23:50

39. Ben tüplü olanını aldım normalden yağlıya dönük ciltler için olduğunu yazmışlar. Cildim karma burnumun üzeri gözenekli. Ama ne mat, ne kapatıcı. aksine gözeneklerimi daha çok belirginleştirdi, çizgilere dolma yaptı ve cildim 1 saatten sonra da aşırı parlamaya başladı.

28 şubat 2017 17:21

38. Ben de sevemedim nedense bu fondöteni. Fit me ve Affinitone vardı bende fondöten olarak. Fit me'nin 120sini kullanıyorum ama kuruduktan sonra ciddi bir renk değişimi oluyor. Deneyerek almıştım üstelik, bu renk tam olacak dedim, kuruduğunda oksitleneceğini tahmin etmemiştim hiç. Güzel durduğunu söyleyen olsa da ben bir türlü beğenemedim. Affinitone kullanıyorum her gün, kapatıcılığı da daha başarılı bence. İndirimde 110unu sipariş ettim. Bir de onu deneyelim belki uyar, uymazsa takas yolları gözüküyor bize.

edit: Şimdi elime ulaşan 110 numarasını yüzümde denemem ile diyeceğim şudur ki sakın elinizde deneyip ilk gördüğünüz renge aldanmayın. Kesinlikle koyulaşıyor kururken. Deneyecek iseniz elinize sıkın dağıtın etrafta şöyle bir gezin ondan sonra tekrar bakın rengine. Ayrıca, kesinlikle baz istediğini düşünüyorum fondötenin, son denememden sonra.

15 şubat 2017 14:48 15 şubat 2017 16:53

37. hayatımda kullandığım en sarı ve en başarısız fondoten olabilir.cildim kuruya dönük olmasına rağmen 2 saat geçmeden aşırı yağlandırıyor kusuyor. kapatıcılık yok ve aşırı derecede sarı bir fondoten. 120 ve 220 sini tester olmadığı için göz kararı aldım ama 3 kereden fazla kullanamadım. kış günü hiçbir matfondotenin yapamadığını yapıp kuru cildi kusturduğu için tebrik ediyorum

15 şubat 2017 14:41

36. luminous and smooth çeşidinin 130 nosuna sahip olduğum fondöten. rengi bire bir tenimle uyumlu. şişesinde normal to dry demiş fakat karmadan yağlıya dönük bir cilt yapım olmasına rağmen şimdiye kadar denediğim onlarca fondöten arasından en iyisi bu. sabah 8 de yaptığım makyajım porselen gibi hala cildimde. sadece alnıma ve göz altlarıma essence nin transparan pudrasını uyguluyorum.

bana ürünü almanyadan arkadaşım aldı. fiyatı 5 euro. rengine internetten bakıp karar kıldım. imkanı olan süslüler alsın veya aldırsın gerçekten harika. elimdeki şişe bitmek üzere olduğu için 1 şişe daha aldırdım. umarım en kısa zamanda ülkemize gelirde almanyaya eş dost gitmesini beklemek zorunda kalmam.

edit:

(link: https://www.suslusozluk.net/g/maybelline-fit-me-fond%C3%B6ten/29340 ürün budur.)

ayrıca: olive alt tonlu açık buğday tenliyim. almak isteyen süslülere renk konusunda yardımcı olur belki.

13 şubat 2017 21:25 13 şubat 2017 21:34