3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (301)
  • oylar ()
  • medya (7)

301. Maybelline’in ince fakat örtücü kapatıcısı. Ben arkadaşıma Amerika’dan getirtmiştim. O zaman henüz Türkiye’de yoktu. Benim kullandığım en iyi kapatıcılardan biri oldu. Hem kurutmuyor, hem kapatıyor hem de ince bir yapısı var. Fakat Türkiye’ye gelen versiyonda formülü değişti mi bilmiyorum. En kısa zamanda deneyip editlemek istiyorum.

23 eylül 12:40 ed.24 eylül 10:31

300. Problemsiz göz altlarına sahibim. Bu yüzden kapaticiyi sadece göz altını aydınlatma amaçlı sürüyorum ve göz altimi kurutmadan ve çizgilere dolmadan aydınlatması benim kapatıcıdan beklentimi karşılıyor. Benim beklentilerimi karşıladı karşılamasina fakat kapaticiligi çok yetersiz, oldukça ince yapılı bir kapatıcı. Bu yüzden göz altları problemli olan kişilerin seveceğini düşünmüyorum.

22 eylül 23:42 22 eylül 23:43

299. kapatıcılığı muhteşem değil fakat benim için yeterli. güzel bir aydınlık veriyor, bazen elmacık kemiklerimin üstüne de uyguluyorum daha boyutlu ve sağlıklı gösteriyor. tekrar alacağımı sanmıyorum yenilerini denemek istediğim için

22 eylül 23:28


3

298. Benim göz altım biraz koyu renkte. Fondoten + bu + pudra anca kapatıyor. Çok koyu göz altınız varsa hiç işe yaramaz almayın. Çok hafif koyuluğu olanlar için bir ürün gibi. Youtuberların abarttığı kadar iyi değil.

22 eylül 16:50

5

297. Sonunda aradığımı buldum dediğim kapatıcı. Beyaz tenliyim ve en açığını aldım 5 numara. Benim gibi beyaz birine bile açık gelen ilk kapatıcım. Göz çevresindeki aydınlığı çok severim ve hem aydınlattı hem de mükemmel bir kapatıcılık sağladı. Şuan için mutluyuz.

22 eylül 00:46

296. Benim göz altım çok sorunlu değil

1) Beyaz tenliyim ve renk olarak araştırdığım da 10 numarasının renginin açık olması sebebi ile grilik yapabileceğini düşünüp 15 numarasını aldım. Ilk sürdüğüm de renginin açık olduğunu zamanla daha iyi oturduğunu gözlemledim. Ben de fit me fondötenimle rengini karıştırarak uygulamıştım hatta ikisi harika bi sonuç çıkarıyor bence.Beyaz tenli insanlara yine en iyi kullanımı 10 ve 15 numarasının karışımı olacağını düşünüyorum.

2) Nemli ve güzel bir ürün bende sivilce ya da yağ bezesi yapmadı.

3) Bir pudra ile sabitlemeye gerekte kalmıyor

4) sivilce kapatma konusunda pek iyi değil sivilcenin üstünde kabuk kabuk duruyor çünkü

5) Benim gözlemlediğim rengi bir süre sonra daha iyi oturuyor.

21 eylül 17:40

295. Yıllardır kendi gözaltlarım için daha iyisini bulamadığım canım kapatıcım. Uğruna yurtdışında az drugstore kovalamadım. Türkiye’ye ilk geldiğinde heyecanla 6 adet depoladığım için hala stoklarım mevcut. Kesinlikle ağır bir kapatıcı değil. Kararında kapatıyor (oldukça pigmentli göz altlarım) ve çizgilere olabildiğince az doluyor. Pudralandığında yaşlı ve kuru gözaltlarına sebep olduğundan arada pıt pıt hareketiyle düzeltmeyi tercih ediyorum. Kesinlikle az miktarda ürün alıp, ürünü göz pınarlarımın altına birer nokta bırakıp yüzük parmaklarımla yayıyorum ve fazlalığı süngerle alıyorum. Süngerle uyguladığımda emildiğinden iyi performans alamadığım için benim cildimde en favori uygulama bu şekilde oldu.

Bu arada renk kodlamasında bir absürtlük var 10 numara 15’ten daha koyu. Almadan önce denemenizi öneririm. 

18 eylül 02:31 18 eylül 02:32


294. cok ince buna ragmen iyi kapatan ve enfes bir parlaklik veren favori kapaticim. cizgilere dolma minimum seviyede ve verdigi parlaklik asik olunacak cinsten. cok kapatici kullandim ama suan ustune tanimam.

17 eylül 19:27

293. Youtuber ların öve öve bitiremediği, bana hitap etmeyen kapatıcı. Neden hitap etmiyor derseniz, kullandıktan sonra kapağını kapattığınızda, kenarlarından ürün fışkıran, makyaj çantamdaki diğer ürünlere bulaşan ve beni her seferinde diğer ürünlerle birlikte bütün makyaj çantamı temizlemek zorunda bırakan kapatıcı. Sene olmuş 2018, hala kapaktan ürün fışkırması nedir. Sinirlerimi o kadar bozdu ki, ürünün nasıl olduğu ile ilgili yorum bile yapamayacak ön yargıya sahip oldum.

17 eylül 16:02

292. Güzel bir ürün ancak çok problemli gözaltlarınız varsa çok işe yarayacağını düşünmüyorum. Normal cilt tipinde, fazla morluk ve renk eşitsizliği olmayan gözaltlarında vaadettiği sonucu alabilirsiniz..

17 eylül 15:56