3.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (167)
  • oylar (14)
  • medya (6)

167. Kendi göz çevremde öncesi - sonrası görselimi yükledim.

Şöyle ki bence övüldüğü kadar muazzam bir kapatıcı değil. Benim kullandığım 05, bana göre tek avantajı maybelline age rewind ın en açık rengi olan fair den daha açık olması. Aydınlatma etkisi gördüm sonunda. Yapı olarak pastel likit kapatıcıdan azcık yoğun, loreal true match kapatıcıdan daha ince. Pek çizgilere dolmadı. Gün içinde grileşmedi. Tekrar alabilirim ama mükemmel diyemem.

19 mart 21:19

4

166. Tam olarak uygun tonunu bulmus oldugum kapaticidir. Buyuk sorunu mor halkalarımı kapatmaya yetmiyor oluşu. Günlük hafif makyaj icin uyumlu,a tam kapaticilik istiyorsaniz uzak durun derim. Renkler konusunda kendinize uygun rengi bulmaniz kolay,sadece iyi seçin.

Beyaz-sarı ten rengim var, çoğu kapatici pembe geliyor cildime. Benim icin uygun tonu 05.

17 mart 13:21

165. İnce yapılı olmasını ve aydınlatmasını çok sevmiştim lakin nemlendirmeme rağmen gözaltlarımı kuruttu bir daha alır mıyım muallaktayım 

14 mart 11:17


164. Günlük kullanıma her ne kadar uygun olsa da koyu göz altlarınız varsa kapatmıyor. Ayrıca çizgilere doluyor ve sebebini anlamasamda bir ağırlık yapıyor. Pek kullanışlı değil.

13 mart 23:51

163. Bi şey dicem ben beğendim ya jajsk. Ya çok bir beklentim yok da zaten önceden affinitone kullanıyodum o biraz daha ıslak bitişli buna göre. Bunu daha çok beğendim daha kalıcı gibi. Kapatıcılığı orta, morluklarımla barıştığımdan beri batmıyor tam kapatmaması:(

13 mart 19:08

162. mor göz altlarınız varsa kesinlikle grileştiriyor. tonları bu tip bir sorunu olanlara uygun değil. çok büyük hevesle almıştım ama benim için hayal kırıklığı oldu.

13 mart 18:47

161. bir kutu kullanıp bitirdim ve memnun kalmadım. göz altlarımı çok kuruttu ve olan olmayan ve olabilecek bütün çizgilere doldu. ayrıca göz altlarımda bulunan minik kuruluklara tutundu ve pul pul gösterdi. maalesef bu kadar övülen ve benimde büyük hayaller kurarar satın aldığım bu kapatıcı ile deneyimim hüsranla sonuçlandı. ayrıca farkettim ki bir kaç tane ince çizgi oluşmuş göz altlarımda. umarım bu kapatıcıdan değildir.

13 mart 17:35


160. yapı olarak ince fakat göz çevremi aşırı kuruttu. pudralı gibi ayrıca renkler konusunda bana da sıkıntılı geldi. aldığım rengi çok açık oldu ve sürdüğüm zaman göz altımı grileştirdi. koyu tonlarda turuncu gibi gelmişti gözüme. abartıldığı kadar iyi bir ürün değil bence.

12 mart 19:14 12 mart 20:46

159. Amerika üretimi ile türkiye’dekilerin yapısı ve renk konusunda ciddi problemler var. Amerika’da denediğim 5 ve 10. Sonra türkiyeden 10 numarayı edindim. I ıh. Bariz bir koyuluk, hafif turunculuk etkisi. Daha sert gibi. Aynısı değil. 5 numarası türkiye’de çok pembe. Ben sarı alt tonlu beyazım ama yok, bu gayet bildiğin pembe. Çok severim ama türkiye’deki fit me olmamış.

Ama derseniz ki ben türkiye’den edineceğim -eh işte. Ben affinitone öneririm. 2 numarası iyidir tatlıdır.

12 mart 14:17 ed.13 mart 22:58

158. günlük kullanıma uygun,hafif yapıda bi ürün bana göre. kapatıcılığı çok yüksek,süper kapatıyor diyemem ama orta kapatıcılıkta ve ağır bi yapıda değil. üstüne aydınlık veren tonlarda başka bi kapatıcıyla da geçince güzel bi görüntü oluyor. gözaltlarını kurutmuyor ve pudrayla sabitlemediğim halde çizgi çizgi durduğunu gözlemlemedim. şimdilik memnun gibiyim,bi süre daha kullanıp gözlemlerim.

12 mart 11:07