3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (229)
  • oylar (40)
  • medya (7)

229. Matte and poreless föndöten çekilişde yanına bu kapatıcı da eklenmişti. Daha önce kullandığım için yapısını biliyorum. Rengi şu an uygun olmadığı için açmadım. Ama renklerle ilgili ilgimi çeken bir şey oldu, ondan bahsetmek istiyorum. 110 numara fondötenle beraber 10 numara kapatıcı gönderilmiş ancak kapatıcı fondötene göre belirgin derecede koyu kalıyor. Bunu biraz görsellere bakarak araştırdım ve bir tablo buldum. Kim hazırlamış bilmiyorum ama elimdeki ürünlerle tutuyor. işinize yarar diye ekliyorum.

ilgili medya:
1
13 temmuz 15:34

228. doğal bitişli, kalın olmayan bir kapatıcı. sünger bir aplikatörü var. bölgeye çok kolay uygulanıyor ve yumuşak yapısı hızlıca dağıtılabiliyor. Çizgilere dolmayışını ve ince yapılı olmasına rağmen kusurları kapatışını çok sevdim.

8 temmuz 23:45

227. seviyoruz!!!!

benim gibi ne sarı alt tonlu ne de pembe alt tonlu değilseniz ve sürekli kapatıcıların bu alt tona göre üretilmesinden sıkıldıysanız tam size göre ben 05 rengini alıyorum kışın tam cildime uygun yazın hafif açık kalıyor yine de seviyorum ben bronzerla karıştırdığım zaman.

göz altıma hiç jullanmadım, göz altım kahverengi benim çünkü ve kapatıcının gri durması hoşuma gitmiyor onun için genelde göz altlarımı hiç kapatmıyorum çok da ahım şahım bir morluk olmadığı için.

göz üstüne far bazı niyetine kullanıyorum işime kesinlikle yarıyor en azından belli bir süre için.

çok yağlı veya çok kuru bir yapısı yok. tüm cildime hafifçe yedirip fondoten niyetine kullandığım günler oluyor memnunum bu yüzden de.

ancak en çok sevdiğim kısmı ağır bir kapatıcı olmayışı gayet güzel aydınlık görünüm veren günlük bi kapatıcı.

ben indirimsiz 28 liraya almıştım 20 lira indirimde gayet ideal bence ve ayrıca çabuk bittiğini de söylemeden geçmeyeyim, çok fazla kullanmama rağmen şu an yarılandı bile *üzgün hissediyor*

alın, aldırın efendim. eğer siz de benim gibiyseniz.

8 temmuz 22:54


226. Beklediğim gibi çıkmadı bu kapatıcı ya. Kapatıcılığı düşük, sabitlenmesi uzun sürüyor ve cizgilerime doluyor yani tek güzel yanı yapısının ince olması olabilir belki. Ama age rewind dan sonra beklentilerimi kesinlikle karşılamadı bundan sonra macera aramam age rewind drugstor kapaticilar içerisinde kesinlikle en iyisi.

8 temmuz 18:26

225. Severek kullandığım bitirmek üzere olduğum kapatıcım. Bugün yenisi aldım. Süngerle uyguladığımda çizgilere dolma gibi bir sorun yaşamadım. Kıvamı çok kuru bir ürün değil. Yüzü boyutlandırmak için de güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum, 05 numarasını kullanıyorum.

29 haziran 17:43

224. çok çizgilenme yapmayan(gizlinot: transparan pudra ile sabitlendiğinde) ama (yazar: chugga)nın da dediği gibi 5 numarası çok açık 10 numarası da koyu olan kapatıcı. ikisini karıştırıyorum mecburen. önce 10 numarayı sürüp eşitliyorum sonra da 5 ile birazcık aydınlatıyorum.

29 haziran 14:13

1

223. Benim gözümde tuhaf bir arpacığa sebep olan kapatıcıdır.

Yaklaşık bir ay önce Gratis indiriminden  büyük bir hevesle satın aldım . Ürün gerçekten çok güzel kapatıyor ve çok pürüzsüz hoş bir bitişi var . Ama bende arpacığa sebep oldu dediğim gibi . Gözümün altında çıktı ve bu arpacık . Acayip acıyordu gözümü açıp kapatamıyordum neredeyse öyle bir şişliğe sebep olmuştu. Uyurken o gözüm tam kapanmıyordu açık kalıyordu ve çok acıyordu. Bu üründen kaynaklandığına emin olamadığım için bir kez daha kulllandım bu seferde göz kapağımda arpacığa sebep oldu . Ve ben yine dersimi almadım madem göz altımda kullanamıyorum yüzümde kullanayım dedim. Bu sefer de yüzümü yaktı.( makyajımı sildiğimde oranın kıprkırmızı olduğunu ve kabuk kabuk olduğunu farkettim) 3-4 gün de bu yanıkla uğraştım.  Memnun kalanı çok var ama eğer çok hassas bir cildiniz varsa yanından bile geçmeyin. 05 numarası çok açık kaldı ama 15 numarası benim ten rengimle birebirdi ve çok güzel kapatıyordu. Ama ben kullanmayı düşünmüyorum 

29 haziran 13:54


222. bende büyük bi hevesle alıp memnun kalmayanlardanım. çizgilere doluyor hadi kapatıcılığı yüksek olsa katlanırsın ama sıfır ürün atmaya kıyamıyorum tüketeyim boş günlerde diyorum ıı ıhh yok olmayacak.

denemeden almayın benim gibi. tek tavsiyem o bu kapatıcıyla ilgili

29 haziran 11:44

221. Elimdeki note mineral kapatıcı bitince merak ettiğim için 15 numarasını aldım ama pek memnun kalmadım. Özellikle note un kapatıcılığından sonra bana kapatıcılığı çok zayıf geldi. Göz altlarında çok problemi olmayanlar kullanabilir ama gerçek bir kapatıcılık isteyenler memnun kalmayacaktır.

29 haziran 11:40

3

220. renk skalası fazlasıyla sıkıntılı olan kapatıcı. 10 numarası bana koyu geldi. bende gittim 05 olanını aldım. o da bembeyaz :/ üzerine biraz pudra sürüyorum da rengi kırılıyor. fakat o zaman da çizgilerime dolma yapabiliyor. aman aman bir kapatıcılığı yok. ama her gün kullanmama rağmen göz altlarımı yormadı. bitene kadar kullanırım ama yeniden alır mıyım emin değilim.

29 haziran 11:01