3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (291)
  • oylar ()
  • medya (7)

291. cok ince buna ragmen iyi kapatan ve enfes bir parlaklik veren favori kapaticim. cizgilere dolma minimum seviyede ve verdigi parlaklik asik olunacak cinsten. cok kapatici kullandim ama suan ustune tanimam.

17 eylül 19:27

290. Youtuber ların öve öve bitiremediği, bana hitap etmeyen kapatıcı. Neden hitap etmiyor derseniz, kullandıktan sonra kapağını kapattığınızda, kenarlarından ürün fışkıran, makyaj çantamdaki diğer ürünlere bulaşan ve beni her seferinde diğer ürünlerle birlikte bütün makyaj çantamı temizlemek zorunda bırakan kapatıcı. Sene olmuş 2018, hala kapaktan ürün fışkırması nedir. Sinirlerimi o kadar bozdu ki, ürünün nasıl olduğu ile ilgili yorum bile yapamayacak ön yargıya sahip oldum.

17 eylül 16:02

289. en sevdiğim kapatıcıya muadil gösterilen ama bence yakından uzaktan alakası olmayan kapatıcı. nars creamy radiant kapatıcım bitince tasarruf adına evdeki kırık dökük kalan kapatıcıları bitirmeyi kendime misyon edinmiştim. başarılı da oldum ama bu arada döviz fırladı. tekrar alasım gelmedi narsı(gizlinot: 205 liraya kadar çıkacağını tahmin etseydim alırdım gerçi) ben de vaktiyle çokça methedilen fit meyi deneyeyim bu boşlukta dedim. bence ne yapı olarak ne bitiş olarak fit me narsın muadili değil. ilk kim çıkardıysa bu lafı çıksın özür dilesin(gizlinot: swh) fit me narsa göre daha ince yapılı ve kapatıcılık gücü de aynı oranda düşük. narsın adı üstünde yapısı daha kremsi ve yoğun fakat en önemli özelliği bence göz altındaki aydınlık duruşu. fit me bu açıdan da narsa muadil değil. tabi indirimde narsın 10da biri fiyata alınabilen bir kapatıcı. dolayısıyla beklentiyi de f/p oranında tutmak lazım. narstan bağımsız değerlendirildiğinde çok sorunlu olmayan göz altları için yeterli diyebilirim. çizgilere ekstra dolduğuna da şahit olmadım. ama bana narsı özletti kesinlikle. indirimle falan alacağım tekrar. fit menin bendeki rengi 25. narsta güneşten en uzak kaldığım dönemde custard kullanıyordum. bronzlaşınca macedamia ya da ginger daha uygun oluyor. referans olur diye yazıyorum.

17 eylül 15:52


288. Ben bu ürünü baya sevdim. Göz altı morluklarım çok belirgin değil. Ortalama problemli diyebilirim. 20 numarasını kullanıyorum. Sarı alt tonlu. Aydınlatması orta. Ki zaten çok aydınlık göz altı sevmiyorum kusurları kapatması yeterli kapatıcının ve bu ürün çok kapatıcı bence. Az bir miktarı bile bana yetiyor. İndirimde 20 liraya aldım, bu fiyata alınabilecek güzel bir kapatıcı. Tek kusuru hafif yağlı bir yapısının olması. Ama biraz pudra işi çözüyor.

15 eylül 01:19

287. Cansu akın'ın kanalını boykot etmeden evvel too faced born this way kapatıcıyı denediği bir videosunu izlemiştim. O videoda "fit me gibi bu ya" falan diyordu btw için. Ben de elimdeki btw bitince, tl'nin düşüşünden dolayı tekrar kendisini alamayacağımdan fit me'yi deneyeyim dedim. Alakaları yok diyebilirim, zaten ne diye cansu'nun lafına güvendiysem. Daha sürerken çizgilere doluyor. Sabitlenme asla yok. Ayrıca kalıcılığı çok çok kötü. Tamam, tabii ki aynı performansı beklemiyorum ama biraz daha iyi olabilirdi. En azından sabitlenme problemi olmasaydı iyi bir drugstore kapatıcı diyebilirdik. Bu haliyle ucuz da olsa parasına değmiyor.

10 eylül 15:28

286. 15 numarasını aldım ve kullandığımda göz altlarıma çizgi çizgi dolduğunu fark ettim. Rengini yanlış seçmişim herhalde ki hafif bir grilik yaptı. Yapısı oldukça sıvı ve yoğun bir kıvam değil. Dağıtma konusunda başarılı diyebilirim. 

2 eylül 13:03

285. 05-10 numaralarını kullanıyorum, kuruluktan ölecek olan gözaltlarıma uyan tek kapatıcı sanırım kendisi. kuru bir kapatıcı değil fakat yaldır yaldır yağlı da değil, gözaltına cuk diye oturuyor ve teninize uyum sağlıyor. gerçekten başarılı bittikçe tekrar alacağım mutlaka. bu arada 05 rengi çok açık biliyorum ilk önce 10 ile kapatıyorum kusurları sonra 05 ile aydınlatıyorum minnacık.

1 eylül 20:48 2 eylül 13:11


284. Kuzeni age rewind gibi ben de yağ bezesi yaptı.Anlamıyorum arkadaşlar sorun bende mi acaba anlayamıyorum :(

Bendeki rengi 20.İçindeki minik ışıltılar var .Göz altını daha aydınlık gösteriyor.Pudrayla sabitleyince daha çok çizgilere doldu.Ama sabitlemeden kullanmayı sevmiştim yağ bezesi yapmasaydı.Daha da maybelline'den kapatıcı almam.

1 eylül 19:34

283. inanılmaz beğendiğim kapatıcı. tam bir fiyat performans ürünü. 20 numara sand olanı yüzüm için fondöten niyetine kullanıyorum. yanaklarımdaki kızarıklığı güzel kapatıyor. sivilce veya hassasiyet falan yapmadı. trendyol'da 15 liraya bulunca 2 tane alıp kenara attım şimdi.

29 ağustos 14:51

282. eğer çok sorunlu gözaltlarınız varsa pek bir kapatıcılık sağlamayan bir ürün

27 ağustos 21:49