3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (191)
  • oylar (21)
  • medya (6)

191. daha önce yorumlarımı yazmıştım güncellemek istedim. almanyadan satın alınmış fit me kapatıcıdan iki tane bitirdim, şuan türkiyeden aldığımı kullanıyorum. ben oradan aldığımla buradakinin arasında bir fark göremedim.

23 nisan 15:15

190. Kapatıcılığı, çizgilere dolmaması ve dayanıklılığı çok hoşuma gitti. Ama yine de daha iyisi var mıdır diyerek arayışa devam edeceğim. 

23 nisan 14:33

189. Seveni kadar sevmeyeni de oldukça fazla, ben sevenlerdenim. Kapatıcı ülkemize gelmeden önce arkadaşım almanyadan 15 numarasını getirmişti bana sağolsun, hala onun getirdiğini kullanıyorum yani ülkemize gelenle yurtdışından alanlar ikisininde farklı yapılarda olduğunu söylüyorlar henüz karşılaştırma yapamadım umarım aman aman bir farkla karşılaşmam. Age rewind kapatıcısına göre karşılaştırma yapıcak olursam ondan çok daha ince bir yapıda. Göz altlarımda belirgin morluklar olmadığı için bana yeterli geliyor. Ama aman aman bir kapatıcılığı yok onu söyleyebilirim. Aydınlık verme konusunda çok başarılı özellikle yüzünüzde oldukça kaliteli bir ten ürünü varmış görünümü veriyor. Benim göz çizgilerime pek dolmuyor nemli süngerle uyguladığımda sabitlemesem bile çizgilere dolma sıkıntısı yaşamıyorum. kalıcığı çok fazla değil gün içinde tazelemeniz gerekebilir. Ve aplikatörü biraz daha yumuşak olabilirdi, benim gözaltımda beze çıkarmadı şuanlık memnunum.

23 nisan 13:09 23 nisan 13:11


188. Hayatım boyunca hiç kapatıcı sabitlediğimi hatırlamıyorum.

Bu kapatıcıyı pudrayla geçmeyince allahını şaşırıyor. Çizgileniyor. Tortulanıyor. Çok çok az uygulanmak istiyor. Nefret ettim, gına getirdi.

Sadece fırçayla hafif hafif uygulayıp, ince bi pudra geçerek memnun kaldım ben. Hani öyle az ki, o miktarla sivilce kapatıyoruzdur.

Fakat gelelim ki rengi çok güzel, çok nötr. Adını hatırlamıyorum yani seriye kel alaka açık duran en açık tonu var bende. Rengini sevdim. Rengi güzel formülü rezillik. İkinciye almak yerine başka bir ürün denemeyi tercih ederim.

22 nisan 23:04 23 nisan 15:03

5

187. ben bu kapatıcıdan oldukca mutluyum. bir kere göz altını kurutup kırışıklı bir görüntü vermiyor. ayrıca rengi nedeniyle altına corrector kullanmadan güzel kapatiyor. yavaştan bronzlaşmaya başladığım bugünlerde 10 numarasını aldım. rengi azcik koyu ama olsun sorun değil. ben sivilce izlerini kapatmada da iyi olduğunu düşünüyorum. ellerimi ovusturarak ısıyı artırıp parmaklarımla cekiştirerek değil sanki sunger kullanır gibi bastıra bastıra uyguluyorum ve performansindan çok memnunum. uzun zamandır gelmesini bekliyordum. baska heyecan aramam.

21 nisan 14:55

186. yabancı youtuberların fondötensiz ten makyajı bu kapatıcıyla mümkün.

yuzumun ortasına (burun kenarı,alın,dudak kenarı) ve gozaltlarıma surup nemlı sungerle dagıtıyorum. 1 dakıkada kusursuz ten. bu arada bayaa koyu ve buyuk bı sıvılce ızım var yanagımda onu kapatmaya calısırken kesfettım boyle kullanmayı.

21 nisan 01:31

185. Sorunlu bir göz çevresine sahibim ve takip ettiğim kadarıyla benimki gibi sorunlu göz çevresine sahip olanlar bu ürünün çok iyi kapatıcılık verdiğini yıllardır iddia ediyorlar ancak ürünle ilgili beklentim mi çok yükselmişti bilemiyorum ama benim için de tam bir hayal kırıklığı. Sebeplerine gelirsek;

1. Ürün çok sıvı, sanki sulandırılmış gibi bir kıvamı var. Yıllardır birçok kapatıcı kullanmış biri olarak benim beklentimi karşılamayacağını ilk fırça darbesinde hissettim.

2. Renk tonu konusunda beni üzdü. Birçok markanın birçok kapatıcısında en açıktan bir ton koyu kapatıcılar benim için uygun olur. Bu ürün de 05'ten başlıyor ve ben 10 numarasını aldım ancak ürün 10 numaraya göre oldukça koyu.

3. Bunu bir tek ben mi hissettim bilemiyorum ama ürünün fırçası göz altını tahriş ediyor ve fırça her seferinde çok az ürün alıyor üstüne. Normalde bu tarz süngerli fırçalarda bir seferde iki gözüme yetecek ürün alabiliyorken bunda iki hatta üç kez ambalaja sokup tekrar ürün alıyorum ve göz altıma sürerken de sert sert dokusunu hissediyorum.

Tekrar alacağımı düşünmüyorum. Elimdeki ürünü de yalnızca kapatmak istediğim bölgeye sürüp üstüne tekrar aydınlık bir kapatıcı ile destekliyorum. Bu şekilde bitirmeye çalışacağım.

20 nisan 21:21 20 nisan 22:08


184. orta yoğunlukta bir kapatıcı ve günlük kullanıma uygun, ben en çok makyaj süngeri ile uygulamayı seviyorum tam olarak pürüzsüz yapmasa da büyük ölçüde lekeleri kapatıyor.

20 nisan 20:01

183. Maybelline in türkiyeye getirdiği son kapatıcı. Her ürün gibi beğeneni ve beğenmeyeni çok. Ben beğenen taraftayım. Göz altlarım mor ama öyle tamamen kapatsın sıfırlansın görüntüsünü beğenmediğim için bana kapatıcılığı yeterli geliyor ayrıca çizgilerime dolmadı ben parmaklarımla ya da eklips kapatıcı fırçasıyla çok az miktarda uyguluyorum. Ben memnunum bu kapatıcıdan

20 nisan 15:21

4

182. Bu kapatıcı ülkemize gelmeden yaklaşık 2 ay önce Almanya'ya giden annemden istemiştim. Hatta bununla beraber maybelline superstay 24h concealer 'ı da aldırdım. Superstay ne kadar facia oldu anlatamam. Bütün çizgilire doldu hatta yetmedi yeni çizgi yaratıp onlara bile doldu. Ama fit me resmen benim bebeğim oldu. Bu arada belirtmek isterim ki iki kapatıcıyı da göz altlarıma nemlendirici uyguladıktan sonra nemli süngerle uyguladım. Fit me kesinlikle kurutma, çizgilere dolma, milia gibi sorunlar yaratmadı. Gözaltlarım koyu renk olmasına rağmen kapatıcılığını, kalıcılığını çok sevdim. Yine yurtdışına giden olsa da yedeklesem diye düşünürken ülkemize geldi. Gratiste indirimden alıp yedekledim. Ancak süslüde hakkındaki yorumları okuyunca çok şaşırdım. Neredeyse kimse memnun değil. Acaba gerçekten ülkeden ülkeye formülasyon farkı mı var diye düşünüyorum. Burdan aldığımı henüz denemedim. Açıp denesem mi bilemedim. Gerçekten farklıysa yaptığın insanlığa sığmaz maybelline demek istiyorum. Umarım aynılardır da aşkımız böyle bitmez. Yoksa sana laflar hazırladım maybelline.

20 nisan 15:16