3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (311)
  • oylar ()
  • medya (7)

311. ben bayağı memnunum aslında, rengi 15 fair bendeki. oksitlenme hiç yapmıyor altına nemlendiriciyle uzun süre kalıyor. cildiniz kuruysa pütür pütür gözükebilir ama. cildim karma olduğu için o tarz bir sorunla karşılaşmadım. sivilce lekelerini harika gizliyor

30 eylül 16:35

310. 20 numarasını kullanıyorum çok sorunlu göz altlarım yok çizgilere dolma problemim olmuyor sadece bazen göz çevrem kuru olduğu zamanlarda çizgilere dolma problemi oluyor doğal olarak. Onun için de  göz çevreme ekstradan nemlendirici ve nemlendiren baz sürmem gerekiyor, ve çok az sabitleyici pudra kullandım mı sorun olmuyor makyajımda.

23 eylül 18:43 25 eylül 00:26

309. Gözlerinizin altı benimki kadar koyuysa görünüşü tamamen düzeltmeyen kapatıcı. Fakat  ince ve rahatsız etmeyen yapısı gerçekten çok güzel. Günlük kullanım için fena değil fakat eğer akşam içinse mutlaka pudrayla müdahale etmek gerekiyor.

23 eylül 14:12


308. Maybelline’in ince fakat örtücü kapatıcısı. Ben arkadaşıma Amerika’dan getirtmiştim. O zaman henüz Türkiye’de yoktu. Benim kullandığım en iyi kapatıcılardan biri oldu. Hem kurutmuyor, hem kapatıyor hem de ince bir yapısı var. Fakat Türkiye’ye gelen versiyonda formülü değişti mi bilmiyorum. En kısa zamanda deneyip editlemek istiyorum.

23 eylül 12:40 ed.24 eylül 10:31

307. Problemsiz göz altlarına sahibim. Bu yüzden kapaticiyi sadece göz altını aydınlatma amaçlı sürüyorum ve göz altimi kurutmadan ve çizgilere dolmadan aydınlatması benim kapatıcıdan beklentimi karşılıyor. Benim beklentilerimi karşıladı karşılamasina fakat kapaticiligi çok yetersiz, oldukça ince yapılı bir kapatıcı. Bu yüzden göz altları problemli olan kişilerin seveceğini düşünmüyorum.

22 eylül 23:42 22 eylül 23:43

306. kapatıcılığı muhteşem değil fakat benim için yeterli. güzel bir aydınlık veriyor, bazen elmacık kemiklerimin üstüne de uyguluyorum daha boyutlu ve sağlıklı gösteriyor. tekrar alacağımı sanmıyorum yenilerini denemek istediğim için

22 eylül 23:28

3

305. Benim göz altım biraz koyu renkte. Fondoten + bu + pudra anca kapatıyor. Çok koyu göz altınız varsa hiç işe yaramaz almayın. Çok hafif koyuluğu olanlar için bir ürün gibi. Youtuberların abarttığı kadar iyi değil.

22 eylül 16:50


5

304. Sonunda aradığımı buldum dediğim kapatıcı. Beyaz tenliyim ve en açığını aldım 5 numara. Benim gibi beyaz birine bile açık gelen ilk kapatıcım. Göz çevresindeki aydınlığı çok severim ve hem aydınlattı hem de mükemmel bir kapatıcılık sağladı. Şuan için mutluyuz.

22 eylül 00:46

303. Benim göz altım çok sorunlu değil

1) Beyaz tenliyim ve renk olarak araştırdığım da 10 numarasının renginin açık olması sebebi ile grilik yapabileceğini düşünüp 15 numarasını aldım. Ilk sürdüğüm de renginin açık olduğunu zamanla daha iyi oturduğunu gözlemledim. Ben de fit me fondötenimle rengini karıştırarak uygulamıştım hatta ikisi harika bi sonuç çıkarıyor bence.Beyaz tenli insanlara yine en iyi kullanımı 10 ve 15 numarasının karışımı olacağını düşünüyorum.

2) Nemli ve güzel bir ürün bende sivilce ya da yağ bezesi yapmadı.

3) Bir pudra ile sabitlemeye gerekte kalmıyor

4) sivilce kapatma konusunda pek iyi değil sivilcenin üstünde kabuk kabuk duruyor çünkü

5) Benim gözlemlediğim rengi bir süre sonra daha iyi oturuyor.

21 eylül 17:40

302. yurtdışından aldığımda herhangi bir sorun yoktu hatta epey beğenmiştim yapısını, rengi koyu geldiğinden kullanamamıştım. türkiye'ye geldiğinde sevinip açık rengini aldım ama nereme sürsem orada sivilcem çıkıyor gözümün altında bile! başka böyle bir yorum da görmedim burda. enterasan.

18 eylül 08:43