3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (250)
  • oylar (47)
  • medya (7)

250. Çevremde kim kullandıysa bir etkisi var ama ne etkisi çözemedim dedirten kapatıcı. Kullanıyorum ama niye kullanıyorum anlayamadım. Olumlu bir etkisi yok, ama olumsuz bir etkisi de yok. Öyle garip bir şey.

14 ağustos 18:30

249. Türkiyeye gelmeden önce herkesin deli divane bahsettiği fakat gelince önemini yitiren kapatıcı. İndirim zamanı alınırsa f/p açısından ideal bence. Benim göz çevremde kuruluk ve çizgilere dolma yapmadı age rewind'a göre daha ince daha günlük kullanıma uygun

14 ağustos 05:29

4

248. gözaltlarım ortadan yoğuna morluktadır, bu ürün gözaltlarımı kapatmaya tam olarak yaramadı.yani ürünün kapatıcılığına hafiften ortaya dönük diyebilirim.ürün göz altı çizgilerine dolma da yaptı.bunlar dışında sürümü ve tenle bütünleşmesi güzel.gün boyunca göz altınızda akmadan ya da kaybolmadan duruyor.

14 ağustos 00:10


247. Bir ara birçok youtuber ve blögger önerdiği için aldığım alarak da paramı direkt çöpe attığım ürün.Kesinlikle ciltle bütünleşmiyor,yapısı çok garip,göz kapağında dolma yapıyor,fiyatı da anlamsız pahalı.Asla tavsiye etmiyorum.

13 ağustos 16:19

246. göz altımda morluk sorunum yok ama göz pınarlarımın orası çok mor. renk eşitlemede beklentilerimi karşılıyor günlük makyajda. 05 rengi de cilt tonumla aynı. kışın biraz koyu kalıyordu ama şuan tam uyuyor. dağıtması da çok kolay. fakat şöyle bi sorun var ki göz altlarıma sürersem çizgilerime çok doluyor. gerçi daha bu sorunu yaşamadığım bir kapatıcı bulamadım. pudrayla hafifçe geçmek bile çözmüyor illa baking yapmam gerekiyor önlemek için.

13 ağustos 12:48

245. Orta kapatıcılıkta ince yapılı bir ürün. Kendi kendine sabitleniyor üzerine pudra istemiyor ve ciltte uzun süre kalıyor. Ben çok memnunum fakat 05 rengini var bende biraz açık geliyor bana ve sanki pembe alttonlu gibi. bunu bir şekilde bitirdikten sonra daha sarı alttonlu ve daha koyu bir rengini alacağım.

13 ağustos 12:14

244. Yağlı cildime tek ten ürünü olarak kullanıyorum şu sıralar. Yağlı ciltler için olan çoğu cilt ürünü bende kusma yapar normalde fakat bu kapatıcı sürdüğüm yerde kalıyor ve kesinlikle yüzümde bir fazlalık varmış gibi hissettirmiyor. Buğdaydan esmere dönük cildimde şuan 20 numarasını kullanıyorum.

13 ağustos 11:33


243. Bence bu age rewind 'dan çok çok daha iyi bir kapatıcı . Nedenini bilmediğim bir şekilde age rewindı sevmiyorum ve kapatmıyormuş gibi geliyor bana . Mükemmel mi tabi ki değil ama günlük kullanılabilir bir kapatıcı işte

12 ağustos 01:13

242. Göz altınız problemli ise bence kapatıcılğı yetersiz olan kapatıcıdır.

Göz altlarımda morluk olduğu için fondöten rengimden bir tık açık olan 20 numarasını kullanmaya karar verdim, çünkü amacım fazla aydınlatmak değil, morluklarımı gizlemekti, bir nevi corrector / kapatıcı vazifesini görsün diye ama yapısı fazla ince olduğundan dolayı o morlukları kapatmadığı yetmezmiş gibi bir de grileştiriyor.

Bende bitene kadar dudak çevremi renk eşitlemek, sivilce gizlemek için kullanıyorum ve bu şekilde kullanınca memnun kaldım. birde sabitlemek şart bence.

11 ağustos 20:00

241. Kapatıcılığını altına corrector uygularsam beğendiğim ancak çok da bir numarası olmayan kapatıcı. Age rewind buna göre daha kapatıcı mesela ama daha çok çizgilere doluyor. Burdaki girdilere baktığımda içinde sim mi var sanki diyenler olmuş ben de katılıyorum buna. Baya sim sim duruyor dikkatli bakıldığında.

11 ağustos 12:31