3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (320)
  • oylar (78)
  • medya (7)

320. 05 numarasını kullanıyorum günlük makyajımda. Göz altlarım kuru genel anlamda ve pürüzsüz değil ne yazık ki. Önce nemlendiriyorum bu yüzden.

Nemlendirme sonrası -uykusuz kaldıysam- göz altlarım kapkaranlıktır mor diyebileceğim bir göz altlarım yok.

Corrector üstüne uyguluyorum morluk derecesi ölümcül ise o zaman yeterli kapatıcılık sağladığını söyleyebilirim. Aydınlık bitişli ve cildimle uyum sağlıyor. tekrar satın alabilirim, yapısı için ise ince diyebilirim.

dün 13:54

4

319. dün indirimle 34,90₺ ye alıp deneme fırsatı bulabildiğim kapatıcı.

öncelikle; alırken dumura uğradım ama sonra fark ettim ki 15 numarası 10 numaradan daha açık renk. nedenini anlamadım ama durum bu. ve 5 ve 15 numaralar daha pembe alt tonlu gibi geldi bana.

uygularken aplikatörü kolaylık sağlıyor, ancak ince yapılı olduğundan sirekt süngerle sürerseniz ürünün çoğu süngerde kalıyor. ben sürdükten sonra biraz sabitlenir gibi olmasını bekleyip öyle süngerle dağıtınca tatmin edici bir sonuç aldım. fırçayla sürmeyi hiç denemedim.

kapatıcılığı benim göz altı morluklarıma göre yeterli geldi. cilt makyajı yapmadan kullandığım için cildimle bütünleşmesini ve renginin uyuşmasını da beğendim. daha önceki kapatıcım olan note bb ye göre çok daha iyi bir ürün oldu benim için. biterse alır mıyım bilemiyorum, belki yeni bir ürün deneyebilirim.

dün 11:35

318. Geçen yıl indirimden 21 liraya satın almıştım(gizlinot: Hey gidi dolar hey) yanlış renk seçimiyle 25 medium rengini almışım. Aslında çok sırıtmadı yüzümde ama ben göz altlarımda demet akalın beyazlığına kaçmadan aydınlık görünümü sevdiğim için beğenemedim ama bu benim hatam sonuçta. Gel gelelim bu kapatıcı kapatmıyor. Yani harbi harbi göz altlarıma geçiyorum hala mor. Kapatıcılığı bana yetmedi malesef. Çok şişirilmiş bir ürün daha. Bir daha satın almayacağım.

8 kasım 23:11


317. Kapatıcılığını oldukça başarılı bulduğum, fondötenle güzelce karışabilen, yüzde yapay bir görüntü oluşturmayan kapatıcıdır.

8 kasım 13:31

316. uzun süre almamak için direndiğim geçen ay alıp pişman olmadığım kapatıcı. eğer göz çevreniz çok sorunlu ve morsa yüksek kapatıcılık vermiyor onu başta söyleyim ama günlük kullanım için gayet uygun ince dokusuve göz çevreme dolma yapmaması, yağsız dokusu gerçekten çok güzel. genelde akşam aynaya baktığımda göz çevreme dolan kapatıcı bu üründe çok az toparlanma yapıyor

7 kasım 22:16

315. 15 numarasını kullanıp yedeklediğim kapatıcıdır. Günlük olarak yeterli geliyor bana. kapatıcılığı orta sayılır. Ama tenime koyu geldiği için bir iki damla açık kapatıcımdan üstüne geçiyorum. Bu şekilde de kullandığımda herhangi bir çizgilenme problemi yaşamadım. genel olarak memnunum

7 kasım 11:08

314. Bittikçe bu kadar çok aldığım tek ürünüm. 10 numara kullanıyorum. İlk aldığımda bayılmıştım, verdiği aydınlık görüntünü ve cildimle çok iyi bütünleşmiş olmasını çok beğeniyordum. İkinci tüp ve daha sonra aldıklarım aydınlık görüntü vermedi yine 10 numara almama rağmen. Tenimle neredeyse aynı renkte hatta. Hadi dedim, yapısı çok güzel. Fakat şu an kullandığım tüpün yapısı da çok kötü. Gözümün altında var olduğunu hiç bilmediğim çizgilere doluyor ve yarıklar varmış gibi duruyor. Sabitlesem de, sabitlemesem de bir fark olmadı.

Gözüm kapalı aldığım tek ürünümü böyle görmek hiç hoşuma gitmedi. Şu an kullandığım 6. tüp ve bir daha almayacağım bitirince elimdekini. Hiç öyle diğer ürünlere yaptığım gibi dibini sıyırmaya çalışmayacağım bile, verdiği görüntü hiç hoş değil çünkü. Çok üzgünüm.

6 kasım 21:04


313. Ürünün gratis ışıklarına yanılarak 10 rengini aldım çok sarı kaldı daha sonra 05 alarak karıştırarak kullanmaya başladım gözaltlarımla. Kapatıcılığı orta seviyede bence, bana kalıcı gelmedi gözaltlarımda siliniyor sanki. Aplikatörü uygulaması güzel fakat bir daha alır mıyım bilmiyorum. 

3 kasım 10:46 3 kasım 10:47

312. 05 numarasında yaldır yaldır sim olan kapatıcı. Emin olmak için ikincisini de kullanmayı bekledim ve artık eminim.

Edit: eksilendiği için biraz internette de baktım bunu başka diyenler de olmuş, başlıkta da başka yazanlar var. 

3 kasım 01:25 3 kasım 10:55

311. yaklaşık bir haftadır deneyimlediğim kapatıcı. benim elimdeki rengi 25 numara. kalın bir kapatıcı olmadığından göz altlarımdaki hafif çizgileri belli etmiyor. benim için güzel bir aydınlık ve günlük olarak yeterince kapatıcılık sağlıyor. yüzümde kapatılacak diğer alanlar için kullandığım bir ürün değil, sivilce kapatmakta başarılı bulmadım. indirimde 25 tl gibi bir fiyata almıştım. fiyat/performans olarak değerlendirdiğimde memnun kaldığım bir ürün oldu.

26 ekim 20:41