sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (394)
 • oylar (118)
 • medya (13)

394. Hayatımın kapatıcısı diyebilirim. Bendeki 05 rengi ve kullandığımda asla yüzünde makyaj var tepkisi almıyorum o kadar doğal duruyor ki. Tabi benim göz altlarım o kadar mor değil normal ten rengimden azıcık koyu hatta koyu da diyemem beyaz tenli olduğum için kırmızı kırmızı duruyor. Çok iyi bir şekilde bütünleşiyor tenimle. Fondöten de kullanmadığım için kurtarıcımdır. 3 tüp bitirdim yenisini alacağım.

20 mayıs 22:29

4

393. Birkaç gündür kullandığım kapatıcı.

Çizgilere dolmuyor, çok iyi sabitleniyor, zaten pudralı bir yapısı olduğu için pudralama ihtiyacı hissetmiyorum.

Fakat benim için en iyi özelliği şu. Göz altlarım mor değil, bildiğiniz yeşil. Çökük de değil aksine uykusuz kalmışım gibi bombeli kendimi bildim bileli.

Bugüne kadar kullandığım diğer kapatıcılar göz altlarımın yeşiliyle birleşince grileşiyorlardı.

Fit me bu yeşilliği öyle güzel ve doğal kapattı ki. Göz altlarımda kapatıcı olduğunu anlamak bile çok zor.

Şans verilmesi gereken bir ürün.

30 nisan 09:09

392. 05 ve 15 numaralı renklerine sahibim. 15i ten makyajıma başlamadan önce göz altlarımdaki gölgeyi alması için çok az sürüp üzerine ten makyajına başlıyorum. 05 rengini ise göz altlarımı aydınlatmak için kullanıyorum. Transparan pudrayla saniyesinde sabitlememe rağmen bu kadar çizgilere dolan bir kapatıcı ben hayatımda görmedim. Olmayan çizgilerime bile doluyor jakxcksj gün içinde kuruyup parçalanıp çatlıyor ve inanılmaz yaşlı gösteriyor. Malesef beğenmedim bir daha almayacağım. Hala favori kapatıcı arayışım sürmekte:(

29 nisan 15:35

391. Yeni aldığım kapatıcı kendisi. İçindekiler kısmı, etiketi ve gratis 'te yapıştırılan bantı çıkarmadan okunmuyor. Şimdi eve gelinde kontrol ettim, içerikte ikinci sırada silikon var yani "cyclopentasiloxane". Bakım ürünü değil de makyaj ürünü olduğu için çok önemsemedim ama olmasa daha iyi olurdu, biraz canımı sıktı açıkcası. içeriğe dikkat edenlerin haberi olsun diye belirtmek istedim. Tester yoktu ama uyacağını düşünerek 10 numaralı rengini aldım biraz turuncu gibi duruyor umarım cildime uyar. Görsellere ekliyorum.

ilgili medya:
1
20 nisan 15:50

4

390. 05 numarasını kullanıyorum. Göz altıma çok doğal bir aydınlık veriyor. Kalıcılığı iyi. Fiyat performans olarak çok başarılı bir ürün. 

7 nisan 15:34

389. günlük kullanıma uygun olduğunu düşünüyorum. kapatıcılığı normal. çok makyaj makyaj görüntüsü olmuyor. ben severek kullanıyorum

3 nisan 15:24

388. Acikcasi sevdim mi sevmedim mi bilmedigim bir kapatıcı. Tamam çok kapatıcı degil hafif falan ama bende göz altımdaki çok hafif olan cizgilere dolma yapıyor normal pudrayla üstünden geçsem bile fayda etmiyor baking yani türkçe pisirme dedigimiz işlemi yaptığım zaman çok güzel oluyor ne dolma ne oynama ama hergün de onu yapmaya vakti olmuyor insanin malesef. Yeniden almam sanirim anca indirimde baya uygun bir fiyata bulursam belki. 

2 nisan 18:12

387. 20 numarası Mac sklasındaki NC30 ten rengime çok koyu kalmış olan kapatıcıdır. 10 ve 15 numaralarının karışımı ise tam uyumlu ancak göz altlarını kurutuyor Süslüler.

2 nisan 15:18

4

386. Hakkındaki düşüncelerimin arada kaldığı kapatıcı. Kapatıcının gözümde aydınlık durmasını severim, o beklentiyle alırım. Bu kapatıcıyı epey bir zaman önce stok yapmak üzere almıştım. Alırken tester yoktu, çalışan önerisiyle 10 numarasını aldım. Bugün mağazada gezinirken 5 ve 10 numarasının testerini gördüm ve elimde denedim. 5 aşırı beyaz, 10 aşırı koyu kaldı elimde. Eve gidince dayanamadım gözümde de böyle koyu mu kalacak diye panikleyip gözümde denedim. Düşündüğüm kadar koyu olmadı ama aydınlık da olmadı. Kapatıcılığı benim için yeterli geldi. ama beklediğim aydınlığı bu renkle sağlayamadığım için bu bittiğinde diğer renklerini deneyip uygun renk bulursam alacağım, içime sinmezse başka bir kapatıcıyla devam ederim. Olmazsa olmaz diyebileceğim bir ürün olmadı. Bendeki etkisini medyaya ekliyorum.

ilgili medya:
2
2 nisan 13:47 2 nisan 13:50

385. Herkes bir ara bu kapatıcıya ölüp bitiyordu "aman tanrım çok kapatıcı göz altlarım müthiş oldu" bıdı bıdı diyorlardı özellikle YouTuber kesim. Ben de onlara inanıp gidip aldım belki kapatır diye. Her sürdüğümde göz altlarımın yanıp gözlerimin şıpır şıpır akması mı dersiniz, far bazı olarak kullanayım ziyan olmasın dediğimde göz kapağımı kaşımamak için kendimle verdiğim mücadeleyi mi dersiniz. Göz altlarımı da atacama çölünden hallice ediyordu zaten. Sivilceme süreyim belki kapanır dedim yok anam kapatmıyor cık cık. Dibinde iki kullanımlık falan kaldı fondöteniyle birlikte ikisi çöpü boylayacak gibi.

2 nisan 04:54 2 nisan 04:54