yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (488)
  • oylar (216)
  • medya (12)

  488. benim için tam bir günlük kullanıma uygun yaz mevsimi kapatıcısıdır, yapısı oldukca pudralı kuru ciltliler icin uygun olmadigini düsünüyorum. cildim yağlı ben yazın göz altlarımı güzelce nemlendirip kullaniyorum, böylelikle fazla pudralanma durumunun bir nebze önüne gecmis oluyorum. kapatıcılıgı azdan ortaya dogru denilebilir eğer çok sorunlu göz altlariniz varsa yeterli gelmeyebilir. cizgilere dolma sorununu ben pek yasamadım, nemlendirip kullandigimdan olabilir belki yapisi bir hayli hafif hale geliyor cünkü. f/p olarak iyi diyebileceğim bir ürün bitince tekrar alabilirim. 

  25 haziran 00:30

  4

  487. Göz altlarımda morluk ya da koyuluk yok. Fakat özel günlerde cilt tonum ve göz makyajımı tamamlaması için kullanıyorum. Kullanmadan önce sebamed anti aging göz altı kremini sürüyorum üstüne bunu, bence kurutma yapmıyor. Kapatıcılığı da fena değil gün boyu kalıyor. Beğendiğim bir ürün oldu.

  10 haziran 23:05

  486. Gerçekten çok beğendiğim bir kapatıcı oldu. Denemeden cilt alt konuma göre araştırıp 20 tonunu aldım ve tam oldu. Ben pudra ile de sabitliyorum. Göz altlarım kurudur, iyi nemlendirmem gerekiyor. Doğal bir bitişi de var, ince çizgilere de minimum doldu. Hiç dolmamasını da beklemiyordum zaten. Hayatımın kapatıcısı bu oldu

  9 haziran 17:02


  485. age rewind kalmadığından almak zorunda kalıp bırakmadığım ürün. asıl amacım yüzümü beyazlatıp parlatmak olduğundan daha az ürünle daha iyi sonuç verdi. göz altlarım çok kuru olduğu için çok az pudra geçiyorum, bu yüzden gün içinde nadiren çizgilere doluyor, parmağımla hafifçe düzeltiyorum. göz altlarım fazla mor olmasa da ten rengimden dolayı göze batabiliyor, fit me de çok çok başarılı olmasa da dengeliyor aradaki rengi. indirimde buldukça alıyorum, bol kullanmadığımdan da uzun süre gidiyor. sarı değil, bembeyaz. 05 rengini kullanıyorum.

  7 haziran 18:15

  5

  484. Doğal ve günlük bir kapatıcı olduğunu düşünüyorum. Çizgilere dolma yapmıyor. Nascita'nın pro serisindeki küçük kapatıcı fırçasıyla uyguluyorum. 15 numarasını kullanıyorum ve kesinlikle öneririm . İndirimde şans verilebilir.

  7 haziran 12:18 16 haziran 17:38

  483. uzun zamandır denemek istediğim bir kapaticiydi. Mor gözaltlarım var ve ten makyajı yapmıyorum likit ruju allık yapmak dışında. O yüzden çok kalın durmayan, beni yormayacak bir kapatıcı istiyordum. Bundan önce note'un bb kapatıcısını(rengi 3) kullandım. Aplıkatörü hiç makyaj yapmayan benim gibi biri için tatmin edici değildi çok fazla ürün geliyordu. Parmaklarımla yayamıyordum. Uygun fiyatlı lip gloss gibi bir paketlemede olan iyi bir kapatıcı istedim ve bugün indirimden 35 liraya bu kapatıcıyı aldım. hayatımda denediğim başka kapatıcı yok bu ikisi dışında :D Maybelline fit me>note bb kapatıcı diyebilirim. Çok daha iyi kapattı(rengi 15). Daha kolay yayıldı. Miktar olarak daha az, indirimsiz bir döneminde çok hızlı bitmiş olursa bir daha tercih etmem :( Gereksiz pahalı çünkü.

  3 haziran 20:12

  482. pudramsı yapısı age rewind'a göre daha yoğun. yani maybelline age rewind ile ikisini kıyaslarsam; bu biraz daha kuru hemen sabitlenen, age rewind dahaakışkan ve kolay uygulanabilir. kalıcılık olarak fit me daha iyi bence. ancak sünger ile uyguladığımda hemen sabitlendiği için çok ürün yiyor bence. buna göre ben sürekli tazelerim göz altlarım kurumasın diyorsanız age rewind, kalıcılık önemli ben nemlendiririm diyorsanız fit me bence.

  24 mayıs 12:25


  481. Benim için fiyat/performans ürünüdür. En yakın arkadaşım önerdi, denediğimde memnun kaldığım için gidip aldım. Gündelik makyajda gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Yalnız ben 10 numarasını kullanıyorum arkadaşım da aynısını kullanıyordu, kendisi benden daha koyu tenli onda cuk oturuyordu. Bende biraz koyu kaldı sanki daha açık rengini deneyebilirim. Bittikçe alınır.

  14 mayıs 11:32

  480. Fena kapatmıyor. 05 numarası var ben de. Ancak komedon yapıyor. Maybelline'in çoğu kapatıcısında var bu sorun.

  8 mayıs 19:44

  479. Çok severek kullandığım, devamlı aldığım bir ürün. İnce bir yapısı olduğundan asla sizi rahatsız etmiyor. Çizgilere dolmaması için sürdükten sonra pudra geçmek şart. Göz altı morluklarını çok iyi kapatıyor. Bende dökülme gibi bir sorun yaşatmadı. Doğal görünümlü ışıltılı makyajlar yaparken severek kullanılabilir.

  5 mayıs 01:46