yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (437)
  • oylar (180)
  • medya (12)
  3

  437. Uzun süreli kullanmadığım için kalıcılıktan ve yağ bezesi vs yapıp yapmadığına dair yorum yapamayacağım; ancak renklerine kendime uyduramadığım kapatıcı. Yapısı ince gerçekten. Elle uygulamaya da süngerle uygulamaya da kapatıcı fırçası (nascita var elimde) ile uygulamaya da müsait. Pudralama gereği hissetmedim aydınlık görüntüyü bozmamak adına. Anca zaten ya aşırı sarı alt tonu yada aşırı pembe alt tonu olduğu için bende bir tuhaf durdu. Bende 20 numarası vardı. Kendi hatamla yanlış renk aldığımı düşünüyordum ama arkadaşımda 15 vardı onu denedim. Yine uymadı. Diğerleri çok açık yada çok koyu kalır zaten. Galiba alt ton renkleri ile anlaşamadım 

  7 aralık 01:19

  3

  436. günlük kullanım için ideal bir kapatıcı. yüzümde genellikle renk eşitliği istediğim bölgelere uyguluyorum. ben de kuruluk yada çizgilere dolma yapmadı. ama açıkçası bir kaç sivilce izini dahi kapamadı. bence sadece renk eşitsizliği için ideal.indirimde true match ilk tercihim her zaman.

  6 aralık 23:08

  435. 15 fair rengini kullanmış olduğum kapatıcı. i̇nce yapılı sıvı bir ürün. kapatıcılığı ve kalıcılığı az. ama hafif günlük makyaj için yeterli. her kapatıcı gibi önce göz altlarının nemlendirilmesi gerekiyor. bir süre sonra kapağından kapatıcı akıyor, çok kaliteli değil plastik tüpü ve kapağı. fiyatından dolayı bitirdikten sonra bir kez daha satın almıştım, ikinci tüpü kullanışımda hiç memnun kalmadım. göz altlarımda küçük beyaz noktalar oluştu, bu ürünü kullanmayı bıraktığımda ise düzeldi. eğer hassas göz altlarına sahipseniz, ürünü sürekli kullanmamanızı öneririm.

  2 aralık 14:24


  434. Sevip sevmediğime sittin senedir karar veremediğim enteresan ürün. Bazen sürüyorum mesela göz altlarıma ki göz pınarlarına yakın bölgelerim mordur yani. Eyvallah fena kapatmıyor, oksitlenmiyor da. Ertesi gün tutup sivilceme sürüyorum. Hakkını yiyemem, yiğidim güzel kapatıyor sivilce kaynaklı kırmızılığı. Ama iki saat sonra sivilcemin üzerinde resmen turuncu bir renk görüyorum. En açık rengini kullandığım halde böyle bir problem yaşıyorum. Ama onun dışında göz altlarıma sürdüğüm günlerde bir oksitlenme ile karşılaşmadım. Büyük indirimlerde tercih edilebilecek bir ürün benim gözümde. İndirimsiz o paraya değmez.

  1 aralık 23:51 2 aralık 21:36

  3

  433. İlk kapatıcım bu nedenle karşılaştırma yapamıyorum. 05 numarası var bende. Ama galiba benim gözaltlarımla tam anlaşamadı bazen kupkuru gözüküyo pütür pütür,çizgilere dolma da yapıyo azcık ama o kuruluk çok canımı sıkıyor. Gözaltı nemlendiricisi aldım (gizlinot: Bee beauty q10) onunla nası olacak bakalım. Ama yapısını seviyorum kolay dağılıyor çok az kullanıyorum üç nokta koyuyorum makyaj süngeriyle hemencecik dağılıyor. Kurutmasını çözemezsem bir daha almam.

  edit: nemlendiriciyle kullanınca daha iyi oldu ama yine de istediğim gibi değil, almayacağım bi daha.

  1 aralık 12:27 dün 20:59

  432. Günlük kullanım için harika. Gerçi benim çok problemim yok, aydınlık ve sağlıklı olsun diye kullanıyorum ama beğendim. Pudra bitişli, renk skalası yeterli olan, gün boyu kalıcı olmayan bi kapatıcı tarafsız değerlendirmem gerekirse. Ama en azından benim gibi bir öğrencinin tüm isteklerini karşılıyor.

  20 kasım 16:43 21 kasım 00:42

  4

  431. Kapatıcılığı fena değil, ama kesinlikle abartıldığı kadar da iyi bir ürün değil. Çok sıvı, sürüldüğünde kapatıcı sürülmüş gibi durmuyor,çünkü yapısı çok ince. Kuru gözaltlarımı kötü göstermedi, ki bu benim açımdan büyük bir artı. Fakat Kapatıcılığı ihtiyacımı karşılamadığı için tekrar alacağımı sanmıyorum.

  20 kasım 13:59


  3

  430. günlük kullanım için ideal gün sonunda hafif çizgilerime doluyor o kadar

  14 kasım 23:37

  5

  429. günlük kullanım için çok güzel, biraz çizgilere doluyor ama o da 6-7 saat geçtikten sonra.

  bence bu üründe nasıl uyguladığınız çok önemli. fırçayla uygulanınca hiç kapatıcı olmuyor bende. mutlaka elimle, pıtpıt hareketlerle uyguluyorum, iyi kapatıcılık veriyor.

  tabii ki çok özel bir günde ve ya çok morluk olan bir günde bunu kullanmam, nars ya da mac tercih ederim ancak günlük işe giderken çok mantıklı bir ürün. ince olduğu için cildiniz nefes de alabiliyor.

  ben bu ürünü sadece göz altıma değil günlük işe giderken fondoten sürmediğimde yüzümdeki hafif lekelere de hafif sürüp (miktarı az olması önemli) fondoten fırçası ile dağıtıyorum ancak göz altımı her zaman parmak ile sürüyorum. üzerinden pudra geçince gayet güzel bir şekilde kapanıyor suratım.

  çabuk bitiyor ancak uygun fiyatlı. o yüzden alınabilir, ben her indirimde 2 tane alıyorum zaten öbür indirime kadar bitiyor.

  14 kasım 10:07

  4

  428. Günlük kullanım için uygun ama çok hızlı bitiyor maalesef. Benim gözaltlarımda çizgilere dolmadı ve fondotenle güzel birleşti ama bu kadar hızlı bitmesi üzüyor.

  14 kasım 09:56