yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (455)
  • oylar (191)
  • medya (12)
  3

  455. herkesin çok sevmesine rağmen benim anlaşamadığım, abartıldığını düşündüğüm bir ürün oldu. göz altlarımı olduğundan daha kuru ve dolayısıyla daha çizgili gösteriyor. kapatıcılık konusunda ise günlük kullanım için ideal. elimdeki tüp bittiği zaman tekrar almayı düşünmüyorum. bir de bittiğini düşündüğünüz zaman ağız kısmındaki tıpayı çıkarırsanız 1-1,5 aylık ürün daha çıkıyor.

  13 ocak 21:49

  454. blogger ve influencer tayfanın abartmalara doyamadığı kapatıcı. kuru ciltliyseniz bu kapatıcıdan uzak durun derim çünkü pullanma ve cakey görünüm yapıyor. gözaltlarınız benimki gibi sorunluysa pek işe yarar bi ürün değil. kendi cilt tonunuzdan birkaç açık ton alıp gözaltlarına aydınlatma yapabilirsiniz bu konuda başarılı. bitmesi için lokal uyguluyorum genelde.

  8 ocak 00:05

  453. Yıllardır kullanıyorum, ince bir yapısı olan, çizgilere çok dolmayan orta kapatıcılıkta ve aynı zamanda da aydınlık veren uygun fiyatlı bir ürün. Ama göz altlarınız çok morsa istediğiniz kapatıcılığı elde edemeyebilirsiniz.

  6 ocak 18:38


  3

  452. 3 tüp bitirdiğim kapatıcı. Türkiye'de daha satışa sunulmadığı dönemlerde de akrabalarımdan getirmelerini isterdim cok büyük bir reklamı dönüyordu o zamanlar. Paketlemesi cidden sorunlu, kapatırken içindeki ürün dışarı çıkıyor ve sağa sola bulaşıyor. Son aldığımda bunu görmedim henüz belki sorunu düzeltmişlerdir. Zamanla oksitlenme de yapıyor ama çok bereketli ürün ben çok uzun süre kullandığım için de olabilir. Kapatıcılığı orta seviye benim sorunlu göz altlarım var çoğu zaman tamamen kapatmıyor ama ben zaten silinmiş bir görüntü istemediğim için bana yetiyor. İnce bir ürün doğal duruyor ve çok aydınlatıyor, temiz parlak ve nemli bir bitişi var. Son zamanlardaki fiyat artışı yüzünden indirimsiz fiyatını haketmiyor çünkü kalıcılığının da çok iyi olduğunu söyleyemem. E sen niye 3 tüp bitirdin derseniz bu fiyat aralığında diğerlerine göre duruşunu sevdiğim ve doğal bulduğum bir kapatıcı.

  5 ocak 23:16

  5

  451. Hayatımın kaptıcısı diyebilirim.  göz altlarım çok mor olmamakla birlikte biraz kurudur. kapatıcıyı genel de daha aydınlık bir  görüntü elde etmek  için kullanıyorum. Ciltte kaymak gibi kayıyor ve çok kolay bir şekilde dağılıyor. Fakat hafif bir pudra ile sabitlenmesi gerekiyor, çok yumuşak bir kapatıcı olduğu için çizgilere dolabiliyor. 

  5 ocak 22:58

  4

  450. Kapatıcılığı orta, bitişi doğal bir ürün bence. Ben 15 numarasını kullanıyorum renk tam uyuyor ama   gözaltlarım sorunlu olduğu için tamamen kapatamıyor. Çizgilere de dolma yapıyor biraz.  Yüzümde de lekelere ve sivilcelere kullanıyorum yama yama durmuyor, güzel eşitliyor. Özetle gözaltlarınız çok mor veya kuru değilse çok iyi anlaşırsınız diye tahmin ediyorum 

  4 ocak 07:31

  4

  449. Almanya fiyatı 4.85 civarı, 5 değil yani yanlış kalmadıysa aklımda burda indirimden bu kadara aldım falan deyince baktım türkiye fiyatı 50 tl. Nerenin kuru, dövizi bu kardeş demek istiyorum türkiye drugstorelara. Bu kadar farkın nerden kaynakladığını anlayamadığım fiyatlandırmaya sahip kapatıcı. Bence günlük kullanıma da gayet uygun. 

  26 aralık 2019 03:51


  448. Tanım: Maybelline'in orta örtücülükteki kapatıcısı.

  Çok kuru göz altlarım olduğu için nemlendiricisiz asla kullanmadım. Nemlendiriciyle bile zaman zaman o fresh/ışıltılı görünümü alamadım. Ben kapatıcıda kaymak gibi bir görüntü sevdiğim için de olabilir bi. Fiyat performans olarak indirimsiz fiyatını hak etmeyen, indirimli haliyle alınabilecek ortalama bir kapatıcı. Kardeşi age rewind'i daha çok severim.

  25 aralık 2019 15:56

  447. Çok abartıldığını düşündüğüm kapatıcı. Evet incecik, varlığı belli olmuyor ama sorunlu gözaltları olan biri olarak kapatıcılığından memnun değilim. kapatıcılarımın rengini açmak, aydınlatmak gibi işlerde kullanarak bitireceğim. Ayrıca paketlemesinden dolayı kapağında çok ürün birikiyor ve dışarı taşıp her yere bulaşıyor, yanımda taşıyamıyorum. Bitince yenisini alacağımı sanmıyorum. 

  25 aralık 2019 10:26

  4

  446. Kapatmam gereken göz altı morluklarım yok bu yüzden kapatıcılık açısından yorum yapamayacağım ama yapı olarak seviyorum, 15 numarasını kullanıyorum ve renk olarak gayet memnunum bundan önce 10 numarasını kullanmıştım aydınlatmak istediğim yerlere uyguluyordum ancak cildimde kuruluğa sebep olmuştu. 15 numarası öyle bir sorun yaratmadı. Normal fiyatını hak etmediğini düşünüyorum ancak indirimde alınır.

  24 aralık 2019 20:29 1 ocak 20:23