sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  2.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar (16)
  • medya (2)

  44. Maybelline great lash maskaranın fırçasını hiç beğenmedim, sürerken kirpikleri çok yapıştırıyor. Fırça boyu kısa olduğu için bu şekilde olduğunu düşündüm, diğer Maybelline maskaralarımda böyle bir memnuniyetsizlik yaşamamıştım. Ama rengi ve ağırlık yapmaması güzel.

  8 şubat 14:54 13 şubat 08:28

  43. Fırçası çok küçük bu yüzden alt kirpikler için kullanıyorum. Kirpiklerim uzun ve düz. Fırça küçük ve kısa olduğundan Kıvırmıyor bu yüzden pek kullanışlı değil. Zor çıkıyor diyenlere de ayrıca katılıyorum. Genel anlamda diğer maybelline maskaralarına göre Vasat bir ürün.

  8 şubat 00:19

  42. Çok da bi olayı olmayan fakat hafif makyajlar seven biriyseniz gideri olabilecek bir maskara.Benim kirpiklerim dümdüz olduğu için kıvırmadan bunu sürmem mümkün değil kıvırma etkisi zaten yok sadece tek tek ayırıyor biraz uzatıyor ve güzel siyahlaştırıyor fakat hacim verdiğini de söyleyemem yani hiç birşey yapmıyor değil olanı belirginleştiriyor denebilir.Fiyatına göre eğer kıvırma hacim verme gibi beklentileriniz yoksa belirginleştirsin diyorsanız bence alınabilir.

  2 aralık 2018 02:05

  3

  41. ben a101den 14.95’e aldım. öncelikle fiyatlar bu haldeyken indirimli olunca bile bu fiyata maybelline maskara alamıyoruz, bu açıdan kesinlikle gayet iyi bir ürün. fırçası diğerlerine göre biraz küçük, kıl aralıkları fazla bu yüzden tamamen ayrılmış kirpikler bekleyemeyiz. yapısı için kesin bir yorum yapamam çünkü henüz bugün açtım ve ıslak olduğu için biraz aktı, ilerleyen günlerde bunu editlerim. kıvırmıyor, aşırı uzatmıyor. gündelik olarak kullanacağım için çok da vurgulu bir şey istemiyorum diyorsanız kesinlikle öneriyorum. ben çok maskara görünümünü sevmiyorum bu yüzden yalnızca kirpiklerimi ortaya çıkaracak kadar siyahlık vermesi ve sürümü kolay olmasıyla beni mutlu etti. tekrar almam muhtemelen ama bitmeden kurtulacağım bir ürün de değil.

  6 kasım 2018 15:56

  40. tam bir no makeup makeup maskarası. ben ki aldığım her maskarada volume vermesini ararım, ama bu volume vermemesine rağmen kendine hayran bıraktı. uzatıyor ve siyahlaştırıyor. kendi kirpiğinizin daha iyi bir versiyonu gibi. göz makyajını abartmadan, sürdüğünüzde terim yerindeyse tam lolita bakışlar elde ediyorsunuz. o ne demekse. ancak belli bir süre sonra göz altına akma yapıyor . bence tek eksisi bu. arada kontrol etmek lazım.

  1 kasım 2018 01:59

  39. Haftasonu a101 marketten 14 tl gibi bir fiyata aldığım rimel.öncellikle kirpiklerimden bahsedeyim;kendileri seyrek, uçları sarı,uzun,karışık ve sağ ile sol aynı değil.silikon fırçalar kirpiklerimle anlaşmıyor zaten 3 tane olan kirpiklerimi 1 tane olacak şekilde birleştiriyorlar.ama bu kıl olması ve minnacık olmasıyla gönlümü fethetti.küçük olması sayesinde göz kapağıma hiç bulaştırmadım ve 1 katta o hep kullandığım no makeup makeup lookumu tamamladım.(gizlinot: yani tel tel ayrılmış,uzun,kıvrık duran ve topaklanmayan)benim gözümde biraz aktı ama her rimel aktığı için sıkıntı yapmadım.pul pul dökülme de yapmadı.bir daha alır mıyım?evet alırım.

  30 ekim 2018 15:42

  38. oyuncak benzetmesi çok doğru. 1 lira olsa verilmemesi gereken, hayatımda gördüğüm, kullandığım en saçma, en gereksiz maskara. fırçası çocuk eylemeye uygun, kesinlikle bir iş yaptığı yok, biraz boyayı kirpiklerinize değdirmek ve olanları yapıştırmak dışında bir etkisi yok.

  tanım: kim tasarladı, kim onayladı, kim piyasaya sürdüyse baya iyi eğlendiğini düşündüren maskara. (bkz: ağa bizimle eğleniy)

  16 ekim 2018 20:00 16 ekim 2018 20:00

  37. Bugün a101'e sınırlı sayıda gelmiş olup ekmek su gibi satılan maskara. Bir gece öncesinde alp' cim sayesinde Türkiye geldiğini öğrendim. Sanıyorum 2000 yılında ilk defa almıştım. Henüz yeni yeni makyaj yapmaya başlamış olan benim ilk makyaj ürünlerinden biriydi. Nostalji yaşadım o şirin boyutu ve rengi ile. Hiç düşünmeden 2 adet aldım.

  4 ekim 2018 21:20

  36. süslüde çok sevilmemiş olduğunu bile bile meraktan a101'den satın almıştım.

  çok klişe olacak ama zamanla rimelin yapısı güzelleşiyor. hatta baya güzelleşiyor.

  çünkü ilk kullandığımda "süslüyü dinlemeliydim" , "param boşuna gitti" gibi serzenişlerde bulunsam da şu an "bulursam tekrar alsam mı" diye düşünüyorum.

  kirpiklerimi birbirine yapıştırmıyor ki ben kat kat rimel süren biriyim. kalıcılık ise muhteşem değil ama bana idare eder.

  23 temmuz 2018 12:14

  5

  35. Gür, ancak düz ve karışık olan kirpiklerime çok iyi gelen maskara. Tek tek ayırıyor, uzatıyor ve benim neredeyse aşağı bakacak kadar düz olan kirpiklerimi kıvıramasa da yukarı doğru sabitliyor. İlk aldığımda birkaç hafta topaklanma yaptı ama biraz oturunca kalmadı. Fiyatına göre kullandığım en iyi maskara.

  19 temmuz 2018 06:23 20 temmuz 2018 04:20